shop.lego.com

Založil Darth, 04.05.2012, 00:20:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

ditetemnaporad

Citace od: peter kdy 11.04.2021, 09:40:36
Citace od: ditetemnaporad kdy 23.03.2021, 20:58:26
Potenciální nová, vesmírně laděná, VIP odměna.

Wunderbar!

Předpokládám, že jsem naletěl, asi jako spousta dalších, že toto byl jen aprýlový žertík ... Škoda
Žertík by to neměl být. Odložení zdůvodnili nedostatkem kusů k distribuci. Spekulace 1 - mohlo se jednat pouze o lokální problém, ale udělali to celosvětově. Spekulace 2 - spousta setů mohla být zaparkovaná v Suezu. Blokace od 23.3, což by bylo chlupové dodání, ale kdo ví. Možná to bude jasnější i z toho, jak bude samotný set vypadat (typ krabice, značky na pečetích). Rozhodně se ale na něho těším a asi bych neváhal v utracení drahného množství VIP bodů, pokud by udělali celou sérii vesmírných těles v jednom měřítku.

Johny650

Citace od: davroman kdy 10.04.2021, 20:56:18
Citace od: Johny650 kdy 10.04.2021, 11:40:04
Space mince byla do 4h v noci vyprodaná :D

Bohužel už nebyla ve 02:40 v noci.    :(

Já ji bral v cca 2h (haluzově probudil) kamarád ve 4h a už nebyla

Drobuliatko

To sa vyraba v Cine?  :o

Pool

Citace od: Drobuliatko kdy 11.04.2021, 14:25:08
To sa vyraba v Cine?  :o

Vzhledem k tomu, že ty kovové klíčenky byly také z Číny, takže na 99% ano. Ale to v dnešní době nic neznamená, když si to Lego ohlídá, tak i v Číně dokáží produkovat výrobky vysoké kvality.

Jinak co se týče toho rychlého "výkupu" těch VIP odměn jako jsou ty klíčenky, medaile atd, tak mám obavu, že jsme stejně šizeni jako s těmi speciálními sety zdarma k nákupu co bývají. Jsme malý trh, takže nám tu dají pár kousků, což nejde porovnávat třeba s Německým trhem nebo pak celou severní Amerikou, kde jde většina těchto odměn.
Se koukněte třeba na tu kovovou klíčenku Han Sola, která byla někdy loni:
https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?G=5006363&name=Han%20Solo%20in%20Carbonite%20Key%20Chain%20(Metal)&category=%5BKey%20Chain%5D%5BStar%20Wars%5D%5BStar%20Wars%20Episode%204/5/6%5D#T=S&O={%22iconly%22:0}
2/3 všech prodejců je z Ameriky, 1/3 pak prodejci ze zemí EU a náš stát je stále brán jako součást východního bloku, takže je jasné, že k nám toho moc nemíří.

MLT

Citace od: Pool kdy 11.04.2021, 20:42:34
Citace od: Drobuliatko kdy 11.04.2021, 14:25:08
To sa vyraba v Cine?  :o

Vzhledem k tomu, že ty kovové klíčenky byly také z Číny, takže na 99% ano. Ale to v dnešní době nic neznamená, když si to Lego ohlídá, tak i v Číně dokáží produkovat výrobky vysoké kvality.

Jinak co se týče toho rychlého "výkupu" těch VIP odměn jako jsou ty klíčenky, medaile atd, tak mám obavu, že jsme stejně šizeni jako s těmi speciálními sety zdarma k nákupu co bývají. Jsme malý trh, takže nám tu dají pár kousků, což nejde porovnávat třeba s Německým trhem nebo pak celou severní Amerikou, kde jde většina těchto odměn.
Se koukněte třeba na tu kovovou klíčenku Han Sola, která byla někdy loni:
https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?G=5006363&name=Han%20Solo%20in%20Carbonite%20Key%20Chain%20(Metal)&category=%5BKey%20Chain%5D%5BStar%20Wars%5D%5BStar%20Wars%20Episode%204/5/6%5D#T=S&O={%22iconly%22:0}
2/3 všech prodejců je z Ameriky, 1/3 pak prodejci ze zemí EU a náš stát je stále brán jako součást východního bloku, takže je jasné, že k nám toho moc nemíří.

No já tu klíčenku mám..... vůbec jsem si na ni nevzpomněl, až teď když to píšeš a mám u ní poznámku, že jsem ji dostal jako dárek k nákupu. Netuším kdy a odkud  ;)

Ale jinak s tebou na 100% souhlasím s těmi odměnami a nejen jimi  :(

david.zeman

No tak Švýcarsko je asi taky malý trh, protože odměny a sety zdarma jsou tu poslední dobou okamžitě "sold out" taky. Je to opravdu trapné když mi dojde reklamní email kde propagují set zdarma a po kliknutí je to sold out. Navíc se tyhle sety a dárky ani neobjevují na sekundárnim trhu, takže předpokládám že ani půlnoční čekání by nic nepřineslo, nemá to tu nikdo.

tomas.

Citace od: david.zeman kdy 12.04.2021, 09:44:30
Navíc se tyhle sety a dárky ani neobjevují na sekundárnim trhu, takže předpokládám že ani půlnoční čekání by nic nepřineslo, nemá to tu nikdo.
To, že je nikdo nenabízí k prodeji, ještě ale neznamená, že je nikdo nemá.

david.zeman

Citace od: tomas. kdy 12.04.2021, 10:34:49
Citace od: david.zeman kdy 12.04.2021, 09:44:30
Navíc se tyhle sety a dárky ani neobjevují na sekundárnim trhu, takže předpokládám že ani půlnoční čekání by nic nepřineslo, nemá to tu nikdo.
To, že je nikdo nenabízí k prodeji, ještě ale neznamená, že je nikdo nemá.

No je sice možné že je někdo má, ale nevypadá to tak. Vždycky se něco na sekundárním trhu objevilo - překupníci jsou normálně ti co to vždycky nějak získají, aby vydělali a hned to nabízí. V poslední době nic.

rainfall

PRisiel znova email, ze Ulysses je k mani, ale na webe to nevidim. Ide Vam to kupit/objednat?
Vdaka!
LZ

tomas.


Ondrej

#1390
Už mě ten VIP systém dost odrazuje, pár zajímavých dárků co jsou okamžitě vyprodaný... Aspoň ten dárek k nákupu pár hodin vydrží  :D

EDIT:  14/04/2021 10:00 píšou na stránkách, bude to boj zítra.

Pool

Zítra dopoledne do mají nahodit do VIP odměn, jinak lidé to začínají skupovat jen na přeprodej, takže pak se není čemu divit, že to je nedostatkové zboží :(.

Citace od: MLT kdy 11.04.2021, 23:57:06
No já tu klíčenku mám..... vůbec jsem si na ni nevzpomněl, až teď když to píšeš a mám u ní poznámku, že jsem ji dostal jako dárek k nákupu. Netuším kdy a odkud  ;)

Kovová klíčenka Han Solo a kovová klíčenka takové ploché kostka legy v nelego měřítku byly jen za výměnu za VIP body, takže zdarma k nákupu to nešlo získat. Musel si to člověk rezervovat ve VIP sekci, či lépe řečeno vyměnit za body a kód co dostal pak zadat s nějakým klasickým nákupem. Pak to přišlo normálně s nějakou objednávkou a zadarmo to nebylo, stálo vás to VIP body, takže se to dá pak přepočíst i na Koruny, které byste třeba mohli použít jako slevu jiný nákup. Stejným principem teď půjde získat asi i ten Ulysses.

MLT

Citace od: Pool kdy 13.04.2021, 12:30:04
Zítra dopoledne do mají nahodit do VIP odměn, jinak lidé to začínají skupovat jen na přeprodej, takže pak se není čemu divit, že to je nedostatkové zboží :(.

Citace od: MLT kdy 11.04.2021, 23:57:06
No já tu klíčenku mám..... vůbec jsem si na ni nevzpomněl, až teď když to píšeš a mám u ní poznámku, že jsem ji dostal jako dárek k nákupu. Netuším kdy a odkud  ;)

Kovová klíčenka Han Solo a kovová klíčenka takové ploché kostka legy v nelego měřítku byly jen za výměnu za VIP body, takže zdarma k nákupu to nešlo získat. Musel si to člověk rezervovat ve VIP sekci, či lépe řečeno vyměnit za body a kód co dostal pak zadat s nějakým klasickým nákupem. Pak to přišlo normálně s nějakou objednávkou a zadarmo to nebylo, stálo vás to VIP body, takže se to dá pak přepočíst i na Koruny, které byste třeba mohli použít jako slevu jiný nákup. Stejným principem teď půjde získat asi i ten Ulysses.

Klíčenka Han Solo nebyla výměnou za VIP body, byl to klasicky dárek zdarma k nákupu, teď jsem to hledal v meilech, někdy na konci října loňského roku.

Pool

Tak to pardon, už se mi to začíná plést  ::)

peter

Citace od: Ondrej kdy 13.04.2021, 12:14:31
EDIT:  14/04/2021 10:00 píšou na stránkách, bude to boj zítra.
Tak snad budeme mít štěstí ...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

buf91

Od vzniku nového VIP programu jsem nic neuplaťnoval, mohu se jen zeptat jestli by se tedy Ulysses měl objevit v seznamu odměn, jako slevenky na nákup apod.? Následně stačí jen vybrat "uplatnit odměnu"? Je nutné k tomu přihodit něco i jako nákup, aby to vůbec dodali?

Díky
Můj blog... http://buf91.blog.cz

ditetemnaporad

Citace od: buf91 kdy 14.04.2021, 08:05:45
Od vzniku nového VIP programu...
Prozatím vždy to fungovalo tak, že v sekci odměn vybereš příslušnou položku, potvrdíš výběr za daný počet VIP bodů a hned uvidíš promo kód (ten ti přijde i na mail). Tento promo kód potom zadáš při další regulerní objednávce, položka se objeví v košíku. Pouze nesmíš zapomenout, že promo kód má omezenou platnost, většinou 30 - 60 dní. VIP body za neuplatněné promo kódy se refundují.

ditetemnaporad

Citace od: MLT kdy 13.04.2021, 12:59:50
Klíčenka Han Solo nebyla výměnou za VIP body, byl to klasicky dárek zdarma k nákupu, teď jsem to hledal v meilech, někdy na konci října loňského roku.
"November 1-8: FREE LEGO Star Wars Han Solo Carbonite Metal Keychain (5006363) with LEGO Star Wars purchases of $100 or more, while supplies last.". U nás byla už od 30.10., nákup kolem 2750 Kč a dala se, v porovnání s jinými VIP, sehnat celkem snadno  ;)

ditetemnaporad

Tak už je konečně tady to, na co jsme všichni fanoušci vesmíru čekali!

buf91

Citace od: ditetemnaporad kdy 14.04.2021, 08:39:17
Citace od: buf91 kdy 14.04.2021, 08:05:45
Od vzniku nového VIP programu...
Prozatím vždy to fungovalo tak, že v sekci odměn vybereš příslušnou položku, potvrdíš výběr za daný počet VIP bodů a hned uvidíš promo kód (ten ti přijde i na mail). Tento promo kód potom zadáš při další regulerní objednávce, položka se objeví v košíku. Pouze nesmíš zapomenout, že promo kód má omezenou platnost, většinou 30 - 60 dní. VIP body za neuplatněné promo kódy se refundují.

Děkuju moc.
Můj blog... http://buf91.blog.cz

ditetemnaporad

Update (14. April, 10:00 Uhr): So eben startete der Verkauf der LEGO Ulysses-Raumsonde als VIP-Prämie im Prämiencenter des LEGO Onlineshop – allerdings haben kaum Leser Zugriff auf das Prämiencenter und es kommen allerhand Fehlermeldungen. Insgesamt sind aktuell wohl 2657 Exemplare verfügbar – die Vorräte sollten also wenigstens ein paar Minuten reichen...

>:D

Ondrej

Nevím jak vy, ale já jsem skončil na potvrzení nějakých aktualizovaných podmínek VIP programu, kde když kliknu na přijímám tak mi to napíše něco se pokazilo a dál mě to nepustí.

ditetemnaporad

Citace od: Ondrej kdy 14.04.2021, 10:07:43
...něco se pokazilo...
To samé :) Část účtu, VIP odměny a body, je nedostupná. Staré objednávky lze sledovat. Většinou to trvá 4 -5 minut, dneska je asi opravdu velký nával.

peter

Jj, nefunguje to, celé to spadlo ::)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

STARHAWK

Citace od: Ondrej kdy 14.04.2021, 10:07:43
Nevím jak vy, ale já jsem skončil na potvrzení nějakých aktualizovaných podmínek VIP programu, kde když kliknu na přijímám tak mi to napíše něco se pokazilo a dál mě to nepustí.

napodobne, som prehlaseny aj odhlaseny zaroven, cvilu my ukazovalo body a ked zmenim region tak uz nie, ale moje meno tam stale ukazuje aj poslednu objednavku

Ondrej

A to jsem si myslel že nefunkční weby za miliony je specialita jen našeho státu  :D

ditetemnaporad

Citace od: Ondrej kdy 14.04.2021, 10:11:21
A to jsem si myslel že nefunkční weby za miliony je specialita jen našeho státu  :D
Třeba stonewars.de, ze kterých někdy postuju informace, spadnuly také :)

Sranda bude, až se zjistí, že toto promo mají milion kusů a bude tu s námi ještě roky  >:D

Ravenhorn

Jako jak je Lego číslo jedna v hračkách tak jejich web je častokrát katastrofa, fakt nechápu jak to nezvládají.
Castle, Pirates a Star Wars.

peter

Snad to aspoň spadlo všude. Aby jsme se pak časem nedozvěděli, že "někde" to šlo v pohodě ...
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Strider

A nenačita, kurňa nenačita...