Můj nejstarší set v POV

Založil betakaroten, 30.04.2006, 20:44:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

betakaroten

Takhle by měl vypadat vagónek 124 (teda, potištěná kostka vpravo má být správně "L17.5TON  T10.6TON", ale po třičtvrtěhodině renderování, když se to k ní prokousalo, už se mi to vážně nechtělo předělávat).

peter

#1
Vím, že teď poruším pravidla o psaní odpovědí a reakcí, ale v tomto případě si dovolím tato pravidla porušit a doufám, že mi to prominete. Musím totiž jen konstatovat, že ten render je zatím to nejhezčí co jsem na tomto fóru viděl. Myslím si, že se dá i srovnávat s kvalitními rendery, které jsou vidět např. na Brickshelf. Opravdu mohu říct jen bravo a jen tak dál!
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

otaznik

Přesně tak, nádherný render. Zkus prosím takhle udělat i nějaký novější set, třeba krokodýla.

rdk

Smekám klobouk. Je to render, na který sem se musel podívat 2x, abych si byl jistej, že to je fakt render. 8)

Nezkusíš někde "ukrást" něco už vymodelovanýho a vyrenderovat to tímto způsobem? ;)

betakaroten

Jasně, budu renderovat MOCy s díly v neexistujících barvách >:D

Je to jedna z metod, kterou vytvořil Koyan http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=163897 - sice příšerně náročná na čas, ale nedá se na ní skoro nic zkazit, protože odpadá zaměřování světel ;D

Krokodýl & spol. už možná nevyjdou tak dobře, protože obsahují průhledné dílky, což znamená
- ještě deeeelší výpočet
- velice ošidné manipulace s definicí materiálu (podle původní definice LGEO je málo průhledný, podle definice z Lugnetu zase moc průhledný)
- přeci jen nějaké hraní se světlem, aby na skle byly odlesky

Pokračování příště. ;)

expertik

render: waw
P.S.: Co by urychlilo render?

betakaroten

Render by urychlil hlavně výkonnější počítač; jinak téměř vždy platí, že pokud je proces pomalý a zároveň výsledek kvalitní, tak by rychlejší byl vždy méně kvalitní.

Marťan

Máš to moc pěkné, taky už v tom něco dělám, tak doufám, že se mi někdy povede něco taky tak pěkného jak je to tvoje. Je to ale fuška v tom dělat....