LEGO Digital Designer 2.3.15

Založil Blake, 30.12.2007, 10:53:59

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Blake

Zdravím všechny příznivce LEGA. Včera jsem si nainstaloval LEGO Digital Designer a co mi schází jsou silnice a velká podložka na stavění. Jde ta knihovna sehnat a přidat do programu? Nebo se na tom teprve pracuje. Díky

Možno stáhnout zde: LEGO Digital Designer 2.3.15

Jindroush

Asi jsem to už psal víckrát, ale LDD je hračka pro děti.

Ostřílení borci, co chtějí stavět virtuální stavby, používají MLCad, kde je dílů až až.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Blake

Chci si v programu rozložit plotny tak jak zamýšlím v realu. Na to by mě ten jednoduchej program bohatě stačil. Než AutoCAD a desítky doplňků. Možná až se rozhodnu virtuálně postavit celé město  ;D. Šlo by to vůbec v CADU?

Cavelon


Blake

Citace od: Cavelon kdy 30.12.2007, 11:23:32
OMG, aký AutoCAD? Ide o MLCAD! ::)

Áha, zajímavej odkaz, díky. To bude chtět tunu času to nastudovat  ::) po večerech

Jindroush

Proč? Robův tutorial tu někde je, je to tam krok po kroku popsaný.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Cavelon

Citace od: Blake kdy 30.12.2007, 11:29:55
To bude chtět tunu času to nastudovat  ::) po večerech

Akú tunu času? Veď to máš za 10 minút nainštalované a fachčíš. 8)

Blake

#7
Už jsem našel odkazy: (tedy, že tak brzo opustím LEGO Digital Designer jsem opravdu netušil)

Zásadní L-CAD linky

betakaroten

Citace od: Blake kdy 30.12.2007, 11:15:07
Chci si v programu rozložit plotny tak jak zamýšlím v realu. Na to by mě ten jednoduchej program bohatě stačil. Než AutoCAD a desítky doplňků. Možná až se rozhodnu virtuálně postavit celé město  ;D. Šlo by to vůbec v CADU?
Jestli ti jde zatím jen o půdorys, silnice, velké základní desky, stačil by na to Track Designer. Všechny informace najdeš tady na fóru CAD nebo u Roba.

Blake

#9
V tom už to mám hotové. Chci to jen dát do nového kabátu + nějaké záchytné budovy. Tak hledám program v kterém to provedu.

betakaroten

Jasná volba -> MLCAD a ihned začni studovat, jak fungují submodely, nebo se v tom ztratíš.