Opět trains-stůl

Založil hobby, 28.09.2010, 17:04:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

hobby

Dnešní státní svátek a sychravé počasí mě přiměly, opět po mnoha měsících otevřít trains-stůl II. Rychle jsem sestavil venkovskou scenérii a udělal jsem si vlastní přehlídku vlaků 19. století. Jsou to: koňka, Rocket, Švýcarský orel, westernová Countess, třistadesítka (Kafemlejnek) a čtyřistatřináctka (Zeměplaz). To, že se vlaky sešly v prostředí české vesnice je třeba tolerovat, jsme přece v lego-světě. :D.
Pro starší kostkaře neukazuji nic nového; nová je pouze sestava. Mohu jich nadělat velmi mnoho, dokud mi to bude bavit.
Protože lego stavby jen zřídkakdy rozebírám, množí se mi, zabírají místo, čas i peníze. A tak si říkám, že je čas najít rozumnou míru a nezblbnout. Rád bych znal názory lidí, kteří zde dříve hojně vystupovali a už jsem je tu dlouho neviděl. Inu, každý jednou vychladne.

Micho

Citace od: hobby kdy 28.09.2010, 17:04:08
Dnešní státní svátek a sychravé počasí mě přiměly, opět po mnoha měsících otevřít trains-stůl II. Rychle jsem sestavil venkovskou scenérii a udělal jsem si vlastní přehlídku vlaků 19. století. Jsou to: koňka, Rocket, Švýcarský orel, westernová Countess, třistadesítka (Kafemlejnek) a čtyřistatřináctka (Zeměplaz). To, že se vlaky sešly v prostředí české vesnice je třeba tolerovat, jsme přece v lego-světě. :D.
Hobby, zase si potešil moje oči. Mne je tvoj nelego terén v kombinácií s Legom veľmi sympatický. Aj keď ten stôl nie je veľmi veľký, ale je to akurát na pekné pripomenutie a zabavenie sa. Tá zostava vláčikov sa aj historicky hodí do tej vidieckej krajinky. Stále mi to pripomenie moje a Cavelonove prekvapenie pri našej návšteve u teba pred vyše 5 rokmi. Ten čas ale letí ... To bola bomba. Ďakujem za pripomenutie, dvihlo mi to náladu.  :D

Na pripomenutie a pre nových link na prvú verzia tohto krásneho Trains stola:  Trains stôl   8)

Citace od: hobby kdy 28.09.2010, 17:04:08
Protože lego stavby jen zřídkakdy rozebírám, množí se mi, zabírají místo, čas i peníze. A tak si říkám, že je čas najít rozumnou míru a nezblbnout. Rád bych znal názory lidí, kteří zde dříve hojně vystupovali a už jsem je tu dlouho neviděl. Inu, každý jednou vychladne.
Na to by si hobby mohol založiť zvlášť tému. Podľa mňa neexistuje hranica, je to otázkou, čo dokáže niekto finančne a organizačne zvládnuť tak, aby to nemalo vplyv na jeho pracovnú výkonnosť a a aby mu to súčasne prinášalo potešenie. A to nielen jemu, ale aj ďalším. Preto aj niektorí z nás sa podieľajú na organizácií výstav.  8)

mirek

Hobby, opět se těším pohledem na nové uspořádání.
            Tvé stoly jsou inspirací pro nové stavitele lego kolejišť. Stejně tak, jako to bylo v mém případě,
            kdy jsem čerpal a stále čerpám poznatky z tvých scenérií.

peki

Citace od: hobby kdy 28.09.2010, 17:04:08
.... Rychle jsem sestavil venkovskou scenérii a udělal jsem si vlastní přehlídku vlaků 19. století....Protože lego stavby jen zřídkakdy rozebírám, množí se mi, zabírají místo.........

Oceňuji operativnost "rozborky-sborky" trains stolů  ;)  Nedostatek místa jsem se rozhodl vyřešit rekonstrukcí takové jedné pěkné půdičky.  Není to sice Mirkova půda o velikosti zimního stadionu, ale jak říká klasik  - věšet se tam bude pěkně.  Časem by tedy mohlo vzniknout vlákno "kolejiště na půdičce" 

mizdas

Super, moc se mi to líbí, hlavně mašinky.