Technic 2024

Založil Anatyt, 04.08.2023, 18:35:35

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anatyt

42182 NASA APOLLO LRV


Anatyt

42176 Porsche GT4 e-Performance



Anatyt

42175 Volvo FMX Truck & EC230 & Electric Excavator

Presne takéto som si to predstavoval! Kto čakal za tú cenu niečo väčšie, bol naivný. Akurát, že ťahač som čakal v tej VOLVO svetložltozelenej či aká to je a nie obyčajnej bielej. Nezapadne to mierkou k predošlým Volvám - škoda - ale ako také to nie je škaredé.





Tomik

U Porschete jsem hodně zvědavý na ten nový HUB se dvěma integrovanými motory, světly a nabíjecí baterií.


Co se týká Volva - myslíte, že ta nabíjecí stanice pro bagr má představovat dieselagregát? Byl by to dobrý žertík na účet podporovatelů elektromobility. >:D
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Anatyt

Citace od: Tomik kdy 02.05.2024, 20:28:04Co se týká Volva - myslíte, že ta nabíjecí stanice pro bagr má představovat dieselagregát? Byl by to dobrý žertík na účet podporovatelů elektromobility. >:D

Už sa nad tým aj Balázs zamýšlal, ale je to obrovská batéria. ;)


PsychoWard666

@Tomik Na ten HUB se taky těším, jenom pro upřesnění motory jsou tam tři když počítáš ten přední. Baterie je nahoře a měla by asi být i v případě potřeby vyměnitelná a doufám, že ty světla co dají budou RGB a půjde to programovat přes PyBricks  :D Ale jinak do menších modelů na závody to bude super.

Jenom škoda, že to Porsche bude stát jako Audi kde je více a zajímavější kostky.