LEGO Technic Rally - diskuze

Založil Shmade, 08.01.2009, 05:48:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Povolit v letošním ročníku i auta s více nápavami - pro trucky/speciály?

Ano
36 (87.8%)
Ne
5 (12.2%)

Celkem hlasů: 41

Ondrej

Co když bude pršet, teďka v Hostivaři pěkně leje, nevim jak jsou na tom Lužiny...

peter

Pršet jistě nebude a pokud tak nejdřív až někdy večer.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Shmade

Lužiny hlásej sucho, a ani to nevypadá že by se k dešti schylovalo... Ale pro jistotu si vemte pláštěnku, nebo deštník...  Jede se za každého počasí.

Edit: pršelo tu v noci, tak taky myslim, že by to teď přes den mohlo vydržet.

eNTy

Peter: moc pěkné auta a fakt super barevná kombinace. Vypadá dost agresivně, to bude pořádnej kvapík.
JardaL: těší mne, že se ti líbí, však jsem také před a při stavbě vzpomínal na tvoje nádherné Tatrovky z Brna.

Shmade

Tak vyrážim na kopec... kdyby něco tak 775 303 323, na netu už nebudu.

vasek

Je nám nesmírně líto, ale tým japonského závodníka Asibude Nakashiho vydal toto prohlášení :

"Vazeni soupery, dnesniho first zavodu se nemuzeme bohuzel úcast, nás zavodní special ukazuje tolik vada, ze jsme začít s konstrukci jineho. Prejeme vam velky uspěchy.
Srdecne pozdravy vaš  Nakashi Ashibude"

MwK

Chlapci,prezentujete tu veľmi pekné modely,to sa musí nechať. :D
Ale stále čakám na tie 205ky,206ky a Quattra ktoré sa avizovali... >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

peter

Tímto bych chtěl za nás všechny ještě jednou poděkovat za dnešní závody. Myslím, že se vše povedlo na výbornou a vše tedy proběhlo tak, jak mělo. Ještě jednou díky a už nyní se těším na přísun videí a fotek pořízených během závodu.

Děkuji Shmade :D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jamesek

Tak už jsme taky doma. Kdyby chtěl někdo videa k dalšímu zpracování, ať si napíše.

Jinak díky za pěkný den. Závody super ... příště zabojuju a budu zase o příčku blíže vítězství ;)

ass

Tak tedy ještě i já ukážu, co jsem měl skoro připravené, ale podle informací od Petera bych v dnešním terénu stejně neměl šanci.  :)

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

TomB

Tak bylo to bezva, ještě jednou děkuju za super závody, a moc se těším na další :).
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

eNTy

Také od týmu Tatra jdou vřelé díky za bezvadný závod. Vůz je v tuto chvíli na "cihlách" a plánují se rozsáhlé změny, které jistě zvýší konkurenceschopnost našeho vozu.

eNTy

#162
Narychlo jsem doma sestříhal krátké video, moc dobrých záběrů jsem díky své šikovnosti neměl.
Snad potěší ty, co byli a navnadí na příště ty, kteří si čas v sobotu nenašli.

Video zde

Ať dělám, co dělám, nedokážu YouTube vnutit HD 720p. Je tam aspoň volba HQ (vyšší kvalita).

Tak nakonec se zdařilo:

Mnohem lepší HD video zde

ass

No, jezdí vám to pěkně, jak to pruží, to je boží. :)

vasek

Citace od: xtepn01 kdy 10.05.2009, 23:07:59
Narychlo jsem doma sestříhal krátké video, moc dobrých záběrů jsem díky své šikovnosti neměl.
Snad potěší ty, co byli a navnadí na příště ty, kteří si čas v sobotu nenašli.

Video zde

Ať dělám, co dělám, nedokážu YouTube vnutit HD 720p. Je tam aspoň volba HQ (vyšší kvalita).
Díky moc za video, tak v tomhle terénu by se naše kára nechytala, je přecijenom moc silniční.  Jména jezdců na konci jsou podle umístění na výsledovce ?

Shmade

Tak už jsem tu... Díky všem co přišli zazávodit a i všem divákům. Za chvilku doplním výsledky a nějaké fotky. Video až podle toho kdy se ke mě dostanou všechny materiály, jen já mám 40 minut na sestříhání...

xtepn01: super, jak ti to snímá těch 60 snímků za vteřinu, tak ty zpopmalený záběry jsou dost dobrý!

eNTy

Citace od: vasek kdy 11.05.2009, 08:44:58
Jména jezdců na konci jsou podle umístění na výsledovce ?

Nene, jen podle zemí. Vyhlášení výsledků nechám na organizátorech.

peter

Myslím, že až budou hotová i ostatní videa, tak ani hodinka nebude stačit. Každá RZ a u každého vozu se nejde mnoho zajímavých momentů z jízdy a už se na to všechno těším, až si to znovu přehraji a pokochám se akčními záběry.

Co se týká celkových výsledků, tak doufám, že se zde zveřejní všechny časy jezdců ze všech RZ, aby bylo možné dodatečné srovnání.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Shmade

Výsledky zveřejním kompletní, ale ještě je nemám naťukané, zatím jsem připravil fotky pro prezentaci zúčastněných aut.

Zde dám jen ochutnávku, chvilku mi bude trvat to všechno napsat...

[příloha smazaná administrátorem kvůli své velikosti]

Shmade

Startovní číslo:    88
Jméno jezdce:     Ondřej Polák
Nick:                  Krtecek


Hmotnost vozu:  896 g
Náhon:              RWD
Pohon:              Buggy motor
Zatáčení:           PF medium


Shmade

#170
Startovní číslo:    74
Jméno jezdce:     Björn Petrovskij
Nick:                  Peter


Hmotnost vozu:   996 g
Náhon:               RWD
Pohon:               2x Buggy motor
Zatáčení:            PF medium


Shmade

#171
Startovní číslo:    21
Jméno jezdce:     Nikola Tepper
Nick:                  xtepn01


Hmotnost vozu:   1654 g
Náhon:               RWD
Pohon:               2x Buggy motor
Zatáčení:            PF medium


funkční světla, funkční lego motor

Shmade

#172
Startovní číslo:    7
Jméno jezdce:      Ivan Ivanovič
Nick:                  TomB


Hmotnost vozu:   906 g
Náhon:               RWD
Pohon:               2x Buggy motor
Zatáčení:            Mini motor




Shmade

Startovní číslo:    23
Jméno jezdce:     Sebastian Ečer
Nick:                  Shmade


Hmotnost vozu:   1652 g
Náhon:               4x4 s mezinápravovým i nápravovými diferenciály
Pohon:               2x Buggy motor + 2x PF medium
Zatáčení:            PF medium



funkční lego motor, funkční světla

Shmade

Startovní číslo:    28
Jméno jezdce:     Stanko Jamala
Nick:                  Jamesek


Hmotnost vozu:   870 g
Náhon:               RWD
Pohon:               2x Buggy motor
Zatáčení:           Mini motor


pneumatická dvoustupňová převodovka

Shmade

Startovní číslo:    62
Jméno:               Sweet Bongo
Nick:                  Ondra


Hmotnost vozu:   944 g
Náhon:               RWD
Pohon:               PF XL
Zatáčení:            PF medium


Shmade

Startovní číslo:    32
Jméno:               A.T.Flankers
Nick:                  Colonel32


Hmotnost vozu:   466 g
Náhon:               RWD
Pohon:               Buggy motor
Zatáčení:            Buggy motor


transformovatelné na tříkolku :)


Auto nesplňovalo minimální hmotnostní limit, závodu se účastnilo nesoutěžně.

Shmade

Tak a zde předkládám výsledky prvního závodu Lego Technic Rally - Rally Kopec.

Ještě jednou gratuluji nejen vítětzům, ale všem co se závodu zúčastnili, doufám, že se při příštím závodu sejdeme opět v tomto důstojném počtu. Z mého pohledu a podle reakcí považuji závod za vydařený a už teď se těším na další.

eNTy

Po zkušenostech z prvního závodu a tempu, jakým náročný terén doslova vycucával tužkovky dávám k diskuzi návrh úpravy pravidel a to povolení non-Lego zdroje (podobně jako v LTTT).
Myslím, že to z hlediska konstrukce auta nepřináší žádnou výhodu, pouze ušetří něco peněz a starostí s nákupem baterek a jejich nabíjením.
Co takhle anketa?

HD verze mého teaseru je nakonec online: HD Video zde

Krtecek

Taky děkuji za super závody. A jsem proti non-lego zdrojům, podle mě by melo být vše LEGO.