Plzeň #14

Založil Hardegon, 15.01.2015, 16:19:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Plzeňáci se ozývají, že by chtěli vidět křimické sklady a Bradavický hrad. Udělejme z toho rovnou další "hospodu". Třeba začátkem února? Navrhněte termíny.

V plánu je prohlídka skladu, hradu a přesun někam na občerstvení.

blackjoe

Já můžu o víkendu kdykoliv a v týdnu k večeru po práci. ;)

nikolinek

Taky se hlásím, moc ráda hrad uvidím. Můžu asi jen o víkendu.  :)

kilhor

Ahoj,

moc dobry napad. Jako obvykle, mam radu omezeni a tak proaktivne zkusim napsat data, do kterych bych se vesel.

7.2. (SO),
8.2. (NE), ... jen pokud nutno tj. radeji ne
12.2. (ČT) až 16 (PO),
22.2. (NE) až 2.3. (PO)

Snad se vejdeme vsichni :)

Luky1987

Sobota 7.2.2015 ok.
Viděl bych to tak, že někde dáme sraz o něco dřív a kdo bude chtít vidět hrad, bude mnou nebo Hardegonem (nebo oběma, podle počtu účastníků zájezdu) převezen do skladu - je tam hlídaná vrátnice a bez nás tam nikoho nepustí.

Kavenu je o víkendu zavřená, leda že by se našel někdo, kdo to na sobotu zajistí.
Prohlídku hradu bych viděl tak mezi 16:00 - 18:00 a pak hospoda.


blackjoe

Sobota 7.2.2015 je i pro mne ok. A určitě chci vidět hrad  ;)

Hardegon

Klidně. 7.2. neni problém  ;)

Luky1987

Sraz je tedy v sobotu 7.2.2015 v 16:00 - 16:10 na konečné tramvaje č.2 na Skvrňanech.
Z konečné bude následovat přesun na prohlídku hradu, poté od cca 18:00 bude zajištěna kavárna Kavenu.

kilhor

Zni to jako super akce. LEGO, deskovky, parada...

atasoft

Ahoj, mám v kalendáři, už se těším. Doufám že mi do toho něco nevleze :-(

Petr

Hacislav

Tak to se pokusím taky přijet.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Luky1987

Tak to konečně vypadá na pořádný sraz a né švédskou trojku jako posledně  ;D

mirka6

Ahoj vespolek, můžu jako úplný nováček také na sraz a obě prohlídky? Stačí když na konečnou přijedu tramvají anebo mám být mobilní? V tom případě by mi doprovodil 7 letý syn a s přesunem pomohl partner. Díky za odpověď, mirka6

Luky1987

#13
Citace od: mirka6 kdy 06.02.2015, 09:20:06
Ahoj vespolek, můžu jako úplný nováček také na sraz a obě prohlídky? Stačí když na konečnou přijedu tramvají anebo mám být mobilní? V tom případě by mi doprovodil 7 letý syn a s přesunem pomohl partner. Díky za odpověď, mirka6

Vítáni jsou samozřejmě všichni, ale má to háček.
Pobereme do dvou aut maximálně 10 lidí včetně řidičů a areál není veřejně přístupný, je hlídaný s přístupem přes vrátnici.
Pokud dobře počítám, nyní již nás je minimálně 8 potvrzených co vím, to znamená, že může nastat situace, že se na všechny nedostane.
O omezené kapacitě jsem psal již dříve.
V tom případě mají přednost samozřejmě dříve nahlášení, i když vím, že to není optimální:

Hardegon
Luky1987
Kilhor
Blackjoe
Aladjex
weissar
Hacislav
Nikolinek
Gearcs ?

Ale můžete to risknout  ;)
Ovšem celkem bez problémů je možná prolídka po domluvě přes SZ.
Po prohlídce je přesun do Kavenu, cca v 18:00, spíše dřív, tam může dorazit každý.

mirka6

Díky za odpověď, bohužel se mi nepodařilo ve tvých starších odpovědích na asi posledních 5 stránkách nic ke kapacitě najít, a víc v práci nemám čas, takže se jako správný nováček zeptám, zda je reálné, abych tam ještě mohla dovnitř (samozřejmě bez syna a partnera), nebo s velkou pravděpodobností ne, a mám přijet rovnou do Kavenu na tu 18. hodinu? Dík, M.

Luky1987

Citace od: mirka6 kdy 06.02.2015, 11:15:30
Díky za odpověď, bohužel se mi nepodařilo ve tvých starších odpovědích na asi posledních 5 stránkách nic ke kapacitě najít, a víc v práci nemám čas, takže se jako správný nováček zeptám, zda je reálné, abych tam ještě mohla dovnitř (samozřejmě bez syna a partnera), nebo s velkou pravděpodobností ne, a mám přijet rovnou do Kavenu na tu 18. hodinu? Dík, M.

Dostal jsem info, že Aladjex nejde, čili jedno místo je 100% volné, můžeš s tím počítat.
Tím pádem také padá Kavenu, čili pro toho kdo bude chtít, půjdeme do jedné hospody kousek vedle - k trpaslíkovi.

Luky1987

Účastníci zájezdu, o kterých vím:

Hardegon
Luky1987
Kilhor
Blackjoe
weissar
Hacislav
Nikolinek
mirka6
Gearcs ?

mirka6

Prima, na 100% počítám :-)

Luky1987

Připomínám deadline přesunu ze Skvrňan v 16:10, ani o minutu déle.

kilhor

Ahoj, dorazim do Skvrnan autem (rovnou z uni-bory, kdyby nekdo chtel vzit), cili mame treti auto.

Snad to neni problem, ale dobra zprava. :-o

Luky1987

Pojedeme pouze mým a Hardegonovo autem, ledaže bys parkoval před areálem a pustili tě dovnitř jako návštěvníka 3M Developeru.

Hacislav

moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Hardegon

Fajn akce, díky všem za návštěvu. S dovolením jsem dal fotku s hradem na flickr  :)

mirka6

Díky vám všem za fajn sraz, jako nováček jsem se toho hodně dozvěděla a hrad byl neuvěřitelný  ;)