#17. Pražská KOSTKY Pub Org hospoda

Založil peter, 07.10.2008, 11:26:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Termín 17. srazu by jste nejraději:

31. října
6 (40%)
7. listopadu
2 (13.3%)
Vyhovují mi oba termíny
7 (46.7%)

Celkem hlasů: 15

Hlasování ukončeno: 15.10.2008, 11:26:27

peter

Je tomu opět více jak měsíc, kdy se uskutečnil poslední Kostky sraz. Také je to pomalu rok, co proběhlo vyhlášení 1. ročníku Lego Technic Truck Trial.

Rád bych touto cestou uspořádal náš již 17. sraz. Místo by mělo být pro tento rok již tradiční a to "Zlatá Kovadlina" v Holešovicích. Doufám, že nám nebude účast zamítnuta, po jistém palačinkovém excesu, a že se zde bude moct sraz uskutečnit. I z tohoto důvodu dávám již nyní dva možné termíny, aby byl případně čas najít náhradní prostor (anketa poběží cca týden do 15.10.2008). Termíny jsou záměrně stanoveny na dobu před uskutečněním prvního závodu Indoor racing, aby bylo možné dořešit případné dotazy. Zároveň na tomto srazu dojde k vyhlášení 2. ročníku Lego Technic Truck Trial vč. předání věcných cen a poháru vítězi.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

danny01

Hospoda zamluvena na 31. řína 2008 16:30+  ;)
Danny

peter

#2
Nezadržitelně se to blíží a již tento pátek je sraz! Doufám, že se sejdeme v hojném počtu a opět probereme nesčetně témat. V neposlední řadě dojde i k výše uvedenému vyhlášení vítězů 2. ročníku LTTT. Poslední třešínkou bude poslední možnost vidět na živo několik závodních strojů a optat se tak na technické detaily autorů ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jamesek

Už se moc těším a připravuju se ...

otaznik

Já se samozřejmě ukážu, Kostky hospodu vynechávám maximálně jednou za deset let!  :)

Jarmila

Já nepřijedu. Dnes jsem se po 3 dnech vrátila z Prahy, doma mám kluka po chirurgickém zákroku, panímáma je taky v nemocnici a doma navíc zůstal obstarožní pantáta. Budu sedět ve vlastní hospodě, když mne hosti nechají.  ;D
Tak mi věnujte tichou vzpomínku.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Shmade

Tak já vyrážim... Jsem zvědav jaká bude moje první hospoda :)

Marty713

Tiše vám závidím kluci... taky bych rád. :-\

otaznik

Tak musím říci, že 1. COGO hospoda byla opravdu povedená. Ostatní AFOCové byli také nadšeni. Dokonce jsem přijal několik objednávek na naše skvělé sety. Prostě paráda. COGO - The Original - jede!

Micho

Citace od: otaznik kdy 31.10.2008, 23:50:34
Tak musím říci, že 1. COGO hospoda byla opravdu povedená. Ostatní AFOCové byli také nadšeni. Dokonce jsem přijal několik objednávek na naše skvělé sety. Prostě paráda. COGO - The Original - jede!

Myslíš COGO, teda www.cogo.cz    :o ::)

otaznik

Citace od: Micho kdy 31.10.2008, 23:57:22
Citace od: otaznik kdy 31.10.2008, 23:50:34
Tak musím říci, že 1. COGO hospoda byla opravdu povedená. Ostatní AFOCové byli také nadšeni. Dokonce jsem přijal několik objednávek na naše skvělé sety. Prostě paráda. COGO - The Original - jede!

Myslíš COGO, teda www.cogo.cz    :o ::)
Ten odkaz máš samozřejmě špatně - jedná se o nejnavštěvovanější stránku internetu - morecoga.cz.

otaznik

P.S. : nesnažte se to pochopit, to byste s náma dneska museli být.  ;D ;D ;D

Shmade

Souhlas, bylo to opravdu vydařené :) Dlouho jsem se tak nenasmál.
Jinak souhlas s otaznikem, že vo co go pochopí jen zůčastnění.

Micho

Citace od: Shmade kdy 01.11.2008, 02:02:07
Souhlas, bylo to opravdu vydařené :) Dlouho jsem se tak nenasmál.
Jinak souhlas s otaznikem, že vo co go pochopí jen zůčastnění.


Tak to je dobré ....  :D

peter

1. COGO sraz se opravdu vydařil. Myslím, že jsem si prodloužil život o několik měsíců ;D Každopádně co se týká nové stavebnice, tak Otazník nás opravdu všechny potěšil a dokázal nám, že jedině COGO je ta správná a nejlepší volba. Svěřil se nám s jeho dalšími plány a postupem firmy. K nejzajímavějším postřehům snad jen uvedu, že do pěti let má v blízkosti Prahy vyrůst COGOlend. Řeč přišla i na nepříjemné stránky. Z nejhorších snad jen uvedu, že kopie zdejší stavebnice, která se nejen snaží kopírovat díly, ale dokonce i celé sety. Takže pokud chcete být IN tak pojďte na fórum - COGO.org!
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Citace od: peter kdy 01.11.2008, 07:21:52
.....K nejzajímavějším postřehům snad jen uvedu, že do pěti let má v blízkosti Prahy vyrůst COGOlend. .....

Mám veľké starosti, či budú výrobné kapacity firmy v takomto prípade stačiť vyrábať na bežný trh. ;D

danny01

Hospoda bola perfektná! Kto nebol môže ľutovať!  >:D
Témy ako Cogo a brickpainting sme prebrali naozaj do hĺbky  ;D
Tentokrát sme už palacinky objednali naraz a boli fakt super  :P
Danny

Jamesek

Díky za luxusní COGO hospodu, bylo to super. Pokud by však z toho měl mít Velký COGO nějaké psychické problémy, tak se mu hluboce omlouvám ;)
Těším se na sobotní závody a hlavně na nové překážky od Shmadea z CHEVY (nebo SEVY?) .. :D

Icewalker

Na mou první Lego (a vlastně i Cogo;) ) hospodu to nebylo zlé. Jen bylo horší, že jak odešel Peetrs, tak tam kromě mě byli už jen samí technikáři, takže jsem se moc nechytal. Ale mašinky to byly pěkný, to jo ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

otaznik

Citace od: Icewalker kdy 07.11.2008, 15:53:57
Na mou první Lego (a vlastně i Cogo;) ) hospodu to nebylo zlé. Jen bylo horší, že jak odešel Peetrs, tak tam kromě mě byli už jen samí technikáři, takže jsem se moc nechytal. Ale mašinky to byly pěkný, to jo ;)
Oops, to bych netvrdil. Jen probíhalo vyhlášení 2. ročníku LTTT. Měl jsi se zapojit do diskuze a stočit jí žádaným směrem.  :D

peter

Citace od: otaznik kdy 07.11.2008, 18:57:07
Citace od: Icewalker kdy 07.11.2008, 15:53:57
Na mou první Lego (a vlastně i Cogo;) ) hospodu to nebylo zlé. Jen bylo horší, že jak odešel Peetrs, tak tam kromě mě byli už jen samí technikáři, takže jsem se moc nechytal. Ale mašinky to byly pěkný, to jo ;)
Oops, to bych netvrdil. Jen probíhalo vyhlášení 2. ročníku LTTT. Měl jsi se zapojit do diskuze a stočit jí žádaným směrem.  :D
Přesně tak, dokonce si dovolím tvrdit, že o Technic tam krom vyhlášení nepadlo slovo.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Icewalker

Citace od: peter kdy 10.11.2008, 09:10:48
Citace od: otaznik kdy 07.11.2008, 18:57:07
Citace od: Icewalker kdy 07.11.2008, 15:53:57
Na mou první Lego (a vlastně i Cogo;) ) hospodu to nebylo zlé. Jen bylo horší, že jak odešel Peetrs, tak tam kromě mě byli už jen samí technikáři, takže jsem se moc nechytal. Ale mašinky to byly pěkný, to jo ;)
Oops, to bych netvrdil. Jen probíhalo vyhlášení 2. ročníku LTTT. Měl jsi se zapojit do diskuze a stočit jí žádaným směrem.  :D
Přesně tak, dokonce si dovolím tvrdit, že o Technic tam krom vyhlášení nepadlo slovo.
Jo, vyhlášení vpoho. A do vyhlašování jsem taky diskutoval a stáčel témata, jak to šlo;) Jen jsem pak už musel stíhat autobus domů (dojíždějící pochopí) :)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Jamesek

Citace od: peter kdy 10.11.2008, 09:10:48
Citace od: otaznik kdy 07.11.2008, 18:57:07
Citace od: Icewalker kdy 07.11.2008, 15:53:57
Na mou první Lego (a vlastně i Cogo;) ) hospodu to nebylo zlé. Jen bylo horší, že jak odešel Peetrs, tak tam kromě mě byli už jen samí technikáři, takže jsem se moc nechytal. Ale mašinky to byly pěkný, to jo ;)
Oops, to bych netvrdil. Jen probíhalo vyhlášení 2. ročníku LTTT. Měl jsi se zapojit do diskuze a stočit jí žádaným směrem.  :D
Přesně tak, dokonce si dovolím tvrdit, že o Technic tam krom vyhlášení nepadlo slovo.
Kromě diskuze o Indoor Racingu ;)

peter

Citace od: Jamesek kdy 01.11.2008, 12:56:07
Díky za luxusní COGO hospodu, bylo to super.
Těším se na na nové překážky od CHEVY (nebo SEVY?) .. :D

Nedalo mi to a o tomto prodlouženém víkendu jsem si musel připomenout konkurenci. ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.