1. Severočeské setkání

Založil Aki, 06.06.2006, 10:24:32

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Zúčastnili by jste se setkání v AFOLů na severu?

Přijedu určitě
4 (12.9%)
Mám zájem přijet, ale nevím jestli budu moci)
6 (19.4%)
Nedovedu se vyjádřit
0 (0%)
Spíše ne, ale ještě to mohu zvážit
2 (6.5%)
Určitě nedojedu
15 (48.4%)
Než do Ústí, radši pojedu jinam
4 (12.9%)

Celkem hlasů: 31

Hlasování ukončeno: 20.06.2006, 10:24:32

Aki

Již nějaký čas zvažuji možnosti sekání AFOLů jinde než v Praze a po probrání této myšlenky s lidmi z mého okolí, bych rád zmapoval možnosti i veřejně.
Termín takového setkání je ještě neznámý.
Preferuji uspořádat to v Ústí nad Labem (jsme tu zatím 4)
Program podobný jako na pražských setkáních, tedy sejít se v salonku nějaké restaurace, pokecat, seznámit se, zakšeftovat, pochlubit se svými MOCy etc.

EDIT: Pokud máte zájem přijet a nejsem s vámi v kontaktu, ozvěte se mi SZ, prosím.

Mtron

Potvrzuji svojí účast a jsem schopen přivést i sety a pokud to bude jen trochu možné i rozestavěnou základnu Mtronu :-) jak říká AKI na fotkách to není ono, skutečnost je mnohem lepší.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Jenčula

Nebude-li termín kolidovat s termínem naší dovolené, tak se samozřejmě rád zúčastním. Ústí nad Labem je skvělá volba.  ;D
Můj RELAX

Llevelyn

#3
Přesně tak, rádi přijedem, od nás jezdí rychlík až do Ústí.  ;)

Krom druhého týdne v srpenci, žádný problém. Snad jen z důvodu účasti mimoústeckých návštěvníků bych termín zvolila raději v sobotu odpoledne, než v pátek večer. >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Jarmila

Tak jak pokračují přípravy na Akiho sraz? Bude? Nebude?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Llevelyn

Aki odjel do divočiny...  8) Takže sraz je nejspíše ve stadiu hluboké meditace. >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

TomG

Only the best can survive.

JardaL

Citace od: Llevelyn kdy 12.07.2006, 08:39:03
Aki odjel do divočiny...  8)
Aha, tak proto mi už drahný čas nenapsal. A já měl pocit, že jsem ho předevčírem viděl v TPC. Leda, že by jel do nějaké místní čtvrti známé svým specifickým etnikem. To je taky divočina ....
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Jarmila

Na "kostky.org" byl naposledy spatřen = Naposledy aktivní:  10.07.2006, 12:13:01  :D Věřím, že se ve zdraví a plný energie vrátí.  :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Mates

Citace od: Jarmila kdy 12.07.2006, 11:27:49
Na "kostky.org" byl naposledy spatřen = Naposledy aktivní:  10.07.2006, 12:13:01  :D Věřím, ľe se ve zdraví a plný energie vrátí.  :D
Co mi dnes říkal, tak asi bude mimo civilizaci minimálně do konce července, spíše cca do půlky srpna, takže s ním nyní moc nepočítejte... >:D ;)

JardaL

Citace od: Mates kdy 12.07.2006, 13:28:17
Citace od: Jarmila kdy 12.07.2006, 11:27:49
Na "kostky.org" byl naposledy spatřen = Naposledy aktivní:  10.07.2006, 12:13:01  :D Věřím, ľe se ve zdraví a plný energie vrátí.  :D
Co mi dnes říkal, tak asi bude mimo civilizaci minimálně do konce července,
Mimo civilizaci se myslí bez internetu nebo mezi ledníma medvědama? :-)
P.S. Ta "hospoda" v době  dovolených je stejně spíš utopie. Já jsem navrhoval září.
Piš holoubku piš, brzo zcepeníš.

Jarmila

Citace od: JardaL kdy 12.07.2006, 15:07:54
Mimo civilizaci se myslí bez internetu nebo mezi ledníma medvědama? :-)
P.S. Ta "hospoda" v době  dovolených je stejně spíš utopie. Já jsem navrhoval září.
Vždyť jo. Nikde nebylo řečeno, že to bude o prázdninách. Jen jsem byla zvědavá, jak pokračují přípravy. Zvědavá jako vždy.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Aki

Citace od: JardaL kdy 12.07.2006, 15:07:54
Citace od: Mates kdy 12.07.2006, 13:28:17
Citace od: Jarmila kdy 12.07.2006, 11:27:49
Na "kostky.org" byl naposledy spatřen = Naposledy aktivní:  10.07.2006, 12:13:01  :D Věřím, ľe se ve zdraví a plný energie vrátí.  :D
Co mi dnes říkal, tak asi bude mimo civilizaci minimálně do konce července,
Mimo civilizaci se myslí bez internetu nebo mezi ledníma medvědama? :-)
Ahojte, už su zpět!  ;)
A pravda byla obojí. Nejprve jen civilizace bez internetu a pak přišli na řadu ti lední medvědi.  ;) >:D
Začnu hned zjišťovat co a jak, ale mám i jednu špatnou zprávu, sesypala se mi část počítače a jsem najednou nějak bez připojení (sem píšu z návštěvy  :'(). Takže jestli mi někdo z Ústí můžete pomoci, volám hilfe.  :-\

Mtron

Citace od: Aki kdy 13.08.2006, 23:33:08
Začnu hned zjišťovat co a jak, ale mám i jednu špatnou zprávu, sesypala se mi část počítače a jsem najednou nějak bez připojení (sem píšu z návštěvy  :'(). Takže jestli mi někdo z Ústí můžete pomoci, volám hilfe.  :-\

Aki hlavně , že si se nesesypal ty  ;D co potřebuješ ? Jinak těším se na sraz určitě bych vzal sebou základnu a sety Mtronu pokud by byl zájem vidět to  >:D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Jarmila

Aki, jestli plánuješ plánování 1. severočeského setkání, tak se trochu tumluj. V zimních plískanicích se cestuje hůř.
Jinak Tě ráda (i jiné mimopražské samozřejmě) uvidím na plánovaném pražském setkání 15. 9.  ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Llevelyn

Akimu vybuchnul PC a zatím ho neopravil.. starej pecař není doma a mladej to neumí, tedy musí s kraksnou do města, u nich na vsi to nepořídí. Je na mobilu a na pevný, kdo ho na něj má. Takže bude muset organizaci po poradě s ním převzít další Severočech.. >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))