(Vlastní) Disco club - projekt městečko Friends

Založil patkutil, 07.01.2017, 17:01:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

patkutil

Ahoj všem Friends společníkům, předkládám vám svůj rozpracovaný garden disco club (taneční párty).
Než ho začnu přemísťovat na zadaný podklad, prosím o připomínky...není to ještě dokončené, chybí mi tam dost detailů, včetně tiles atd.
Původně jsem měl pozici vzadu, tj. místo Ravenhorna, proto jsem párty stavěl v zadní části vyšší...nerad bych tím Ravenhorna nyní zastínil.
Mohu párty i nějak vhodně ohraničit vůči svým sousedům...jde o club, tzn. vchod a ohraničení např. živým plotem by bylo asi žádoucí.
Chodník před vchodem jsem záměrně udělal jiný tak, jak to před discotékami bývá, ale mohu to vše změnit.
patkutil

milanv

#1
Jo!

Vzpomínám si, je to pár dnů, jak Vasyk komentoval svůj Hotýlek mimo jiné slovy, že někdo jiný bude muset za něj dohnat tu "správnou" barevnost. Myslím, že už můžeme být v klidu, po započtení Disco clubu jsme nad průměrem  >:D

Ale je to dobré, přesně jak má disco být. Ještě bych přidal života - aby např. v detailech už nebyla symetrie (ty symetrické skleničky mě dráždí :) ). Ale to chce nějaké nápady, co můžou umírněné vždystřízlivé friendsky vlastně vyvádět...
Pán na Žlutém hradě

Ravenhorn

#2
Máš to super, bohužel já se připravoval na něco podobného, dokonce jsem na to koupil spoustu věcí, jenže pak mi bylo oznámena změna zrovna v nejméně vhodnou chvíli.

Takže se o mě bát nemusíš  ;)
Castle, Pirates a Star Wars.

patkutil

Sousedé moji, tj. Sihajo, Bruno, popř. Puclíku...pokud budu vzadu u tebe...máte na mě zvláštní požadavky?
patkutil

patkutil

Jinak moc moc děkuji Milanovi a Ravenhornovi za pozitivní reakce.
Milane, malý čurbes se skleničkami a kabelkami zvládnu:)
patkutil

matka

Mně se to dost líbí, vypadá to na super zábavu. Stavebně pěkně udělané, dobrý nápad. Jen by se mi líbilo trochu víc rozpohybovat figy, dát jim sem tam něco do ruky a tak. Přijde mi, že všichni stojí snožmo a předpaž. A nebo hraje fakt blbá muzika  :).
Paní na Žlutém hradě

Vasyk

Barevná pecka  ;). Ten společný projekt vypadá jako jedna velká párty. Těším se až to bude vše u sebe, to bude barevný mazec  ;D.

Ravenhorn

No ono nejlepší je, že jsem už prodal 2 ze 4 setů,které jsem kvůli tomu měl.  :o
Castle, Pirates a Star Wars.

patkutil

Citace od: matka kdy 09.01.2017, 18:58:31
Mně se to dost líbí, vypadá to na super zábavu. Stavebně pěkně udělané, dobrý nápad. Jen by se mi líbilo trochu víc rozpohybovat figy, dát jim sem tam něco do ruky a tak. Přijde mi, že všichni stojí snožmo a předpaž. A nebo hraje fakt blbá muzika  :).
Ano, fotil jsem to rozpracované.
Určitě děvčata rozparádím.Jen mám nedostatek kluků a taky koukám, že děvčatům drží nohy jen u sebe:)
patkutil

patkutil

Citace od: Ravenhorn kdy 09.01.2017, 19:52:20
No ono nejlepší je, že jsem už prodal 2 ze 4 setů,které jsem kvůli tomu měl.  :o
Ravenhorne,
a co moji stavbu dozadu, tvoji dopředu...tvoje stavba-pohodový odpočinkový parčík po disco zábavě.. lavičky, třeba hot dog,
menší jezírko uprostřed, květinové záhonky :)...jen nápad
patkutil

Ravenhorn

CitaceRavenhorne,
a co moji stavbu dozadu, tvoji dopředu...tvoje stavba-pohodový odpočinkový parčík po disco zábavě.. lavičky, třeba hot dog,
menší jezírko uprostřed, květinové záhonky :)...jen nápad

To je docela dobrý nápad :-)
Castle, Pirates a Star Wars.

milanv

Citace od: patkutil kdy 09.01.2017, 20:51:38
Určitě děvčata rozparádím.Jen mám nedostatek kluků a taky koukám, že děvčatům drží nohy jen u sebe:)
Tak tolik rozparádit je zas nemusíš  >:D To by ti u Igoruse stejně neprošlo  ;D ;D
Ale třeba ten kluk, když je jen jeden a ostatní na něj zírají, by mohl uprostřed tančit breakdance, co ty na to? A holčiny kolem se nějak natřásat a koukat na něj. Ono s tím designem Friends postavičky člověk mnoho nevymyslí, já vím...
Pán na Žlutém hradě

Igorus

Obecně k modulu - je to fajn. Hlavní supervizorce projektu se to taky líbí. Ohraničení (plot, zídka, ... ) je určitě žádoucí, takže si to vezmi na starost. Řekl bych, že právě u tebe to bude logické (tedy ne aby ohraničovali ostatní sousedé).

Nad čím ještě zauvažuj je přidat třeba nějaký bar.

A ještě co se týká toho chodníku tak jasně, proč ne. Ale odkud kam bude směřovat. Ono to bude hodně souviset s tím, s čím přijde Ravenhorn.

patkutil


Nad čím ještě zauvažuj je přidat třeba nějaký bar.

Ano, dokonce 2 bary tam již mám, ale lépe  je vybavím...pípa, lahve, ananas, více skleniček :)

patkutil

patkutil

Tak jsem dle vašich rad svůj disco club více oživil a oplotil 8)
patkutil

milanv

Jo, tak teď už to správně žije. To bude za 9 měsíců veselo!
Pán na Žlutém hradě

patkutil

Citace od: milanv kdy 26.02.2017, 17:00:41
Jo, tak teď už to správně žije. To bude za 9 měsíců veselo!
I to k párty patří ;D
patkutil

Igorus


patkutil

patkutil