( vlastné ) dom na námestí

Založil zakm, 27.12.2006, 15:46:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

zakm

Tak postaval som tento dom , lepšie povedané je to súčasť radnice v Bratislave, len je to zo zadnej strany . táto budova je situovaná na primaciálnom námestí . Táto budova vznikla už v 14. storočí ,ale odvtedy svoju podobu zmenila . Zo zadnej strany je nádvorie , ale to som nepostaval lebo je tu jednoduchý dôvod : kocky kocky ninčen

...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

Anakin

jj,výborne sa to podoba až na tu strechu.poznam to tam dosť dobre(ved sestra tam robi) ale este tu zem doladit ale ved to pozname,ze?ked niesu kocky tak sa z prsta nevycucajú

Jonas

Je to hezký MOC a dobře vystihuje charakteristiky originálu. Oceňuji členité průčelí, střechu s mansardami i barevné podání střešní krytiny.

Škoda, že není možné více zvětšit obrázek originálu, abych si ještě více vychutnal porovnání modelu a skutečnosti.

 
Jonas - Můj Brickshelf

zakm

Tak tu je ešte fotky s minifigmi a so svetlami . Snažil som sa tu zabudovať aj žiarovky na 3 miestach ale nakoniec sú iba dve .
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

zakm

A ešte prikladám môj nákres tejto budovy . Pôvodne mala byť o dosť menšia ale chcel som ju už urobiť poriadne...
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

edward193

Velmi pekne... original poznam, tak si vystihol celkom dobre