Mimoni 2024

Založil Tomik, 02.04.2024, 12:06:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomik

LEGO včera zveřejnilo svůj zatím největší set - 75553 Supersized Tim. Jedná se o model mimoně v nadživotní velikosti složený z více než 102 tisíc kostek. Ano, čtete správně - 102 tisíc kostek a výška hotového modelu je 2,5 metru. Doporučuju podívat se na tuto stránku, kde je detailní popis setu (stránka je pouze v angličtině). Cena zatím není známá, ale na bricksetu se spekuluje o tom, že by se měla pohybovat někde mezi 8000 a 10000 dolary. Co už ale známé je, je velikost návodu - má téměř 9000 stran a je to fakt pořádná bichle. :o

www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Farky_cz

Ehm a nevydali tu zpravu vcera?
Zpět u Lega po třicítce.

Anatyt

Vydali. Tomíííík prišiel s krížkom po funuse. ;)

hobby

Jen by mě zajímalo, k čemu je to dobré (ošklivé, obludné, drahé). Jak tak sleduji, prosazuje se kult kravin, nejen v legu. Může mi to někdo vysvětlit?

Anatyt

Hobby, vyšlo to 1.4. Prvního dubna. Apríl. :D

ditetemnaporad

Citace od: hobby kdy 02.04.2024, 12:28:53Jen by mě zajímalo, k čemu je to dobré (ošklivé, obludné, drahé). Jak tak sleduji, prosazuje se kult kravin, nejen v legu. Může mi to někdo vysvětlit?

Asi nejpovolanější bude Chairudo :D Ten je vytváří i mimo apríl.

Majkí


Matthes_CS

Návod vypadá moc pěkně :D Cena byla na New Elementary: ,,Price: £5899.99/ $6799.99/ €6799.99"


hobby

No mohlo mně to dojít, ale včera jsem o tom nevěděl. Také včera kolovala na řetězévých mailech zpráva, že jsme koupili od USA letadlovou loď  :) ...(i když od naší vlády bychom mohli čekat cokoliv).

Tomik

Citace od: Anatyt kdy 02.04.2024, 12:18:46Vydali. Tomíííík prišiel s krížkom po funuse. ;)
Ani bych neřekl, že jdu s křížkem po funuse. Vydali to včera a čekal jsem, že to sem hned někdo hodí a ono nic. Včera jsem se k počítači nedostal, tak jsem to sem dal až dnes, aby o tuto novinku nebyl nikdo ochuzen. ;)
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

poMOCník

A z ceho jsou ty vlasy? Zeby cerne pneu hadicky?

peter

Citace od: poMOCník kdy 02.04.2024, 23:02:48A z ceho jsou ty vlasy? Zeby cerne pneu hadicky?

Ne, použil jsem černé flex tube ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

HD

Takže je někde reálně postavený, nebo je na krabici jen render? 
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

peter

Ano není to render, ale reálný model.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Hardegon

Apríl, ale stejně bych si to jen pro tu srandu chtěl postavit. ;)

Citace od: peter kdy 03.04.2024, 08:13:33
Citace od: poMOCník kdy 02.04.2024, 23:02:48A z ceho jsou ty vlasy? Zeby cerne pneu hadicky?
Ne, použil jsem černé flex tube ;)

Moc pěkná práce. Objeví se někde naživo?

peter

V plánu bylo jeho cestování po obchodech k příležitosti uvedení nových stavebnic, takže věřím, že ano.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Anatyt


fulda

Citace od: Matthes_CS kdy 02.04.2024, 13:15:31Návod vypadá moc pěkně :D
Mimochodem - návod nás inspiroval, že jsme v práci vyndali papír ze všech dostupných kopírek a postavili si "9 000 listů". Takže už vím, že tloušťku dost podcenili :)
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.