Bionicle

Založil kongu.likon, 30.01.2007, 05:39:53

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

kongu.likon

Tady si můžete napsat,jaká stavebnice Bionicle nebo série vás zaujala ;).Případně napište,proč vás tak zaujala.

Ondra

Nejlepší bionáči byli ti první ti další to je jen slabý odvar a dobří maximálně tak pro sběratele,protože žádný bionicle díl nelze využít jinak.

MildaPajda

Citace od: ONDRA kdy 30.01.2007, 11:37:18
....,protože žádný bionicle díl nelze využít jinak.

myslim, ze nemas tak uplne pravdu, viz tuten odkaz na BS od Velkovezira tady nekde na foru!
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

Ondra

Citace od: MildaPajda kdy 30.01.2007, 11:47:12
Citace od: ONDRA kdy 30.01.2007, 11:37:18
....,protože žádný bionicle díl nelze využít jinak.

myslim, ze nemas tak uplne pravdu, viz tuten odkaz na BS od Velkovezira tady nekde na foru!
Máš pravdu jde,ale zase jen na potvoru.

buf91

Já sem měl snad všechny slizery a jednoho prvního bionicla....všechno už je to dávno prodané. Já sy mislím, že bionicle byly a jsou dobry leda pro sběratele, jak už tu bylo řečeno. A když se na to koukam tak mě se nelíbjej žádny bionicli... >:D
Můj blog... http://buf91.blog.cz

Ondra

Citace od: buf91 kdy 30.01.2007, 13:05:05
Já sem měl snad všechny slizery a jednoho prvního bionicla....všechno už je to dávno prodané. Já sy mislím, že bionicle byly a jsou dobry leda pro sběratele, jak už tu bylo řečeno. A když se na to koukam tak mě se nelíbjej žádny bionicli... >:D
Já ti závidím,že jsi je prodal to mně zůstanou asi navždy.

Hansel

Já se klidně přiznám, že když ho zlevní na stovku, tak si občas jednoho koupím. Situace: Učím se na zkouškové, nic nestíhám, všechno mě s..e... Mocný bílý hnusák se napřimuje, nemocný černý hnusák napřahuje, aby zasadil poslední ránu... NA, TY POTVORO! KŘACH! BŽŽ! BUM!
Nevím, jak vás, ale mě to občas uklidňuje ;D
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Robbed

První nebyla špatná, ale ty další nestojí za nic....

Dílky se dají samozřejmě využít i jinde (jinak by to nebylo lego). Občas, když brouzdám po bricksheflu, žasnu nad tím, co lidi dokáží vytvořit za použití zdánlivě nepoužitelných dílů. Stačí jen fantazie...

Anakin

podla mňa je asi naj môj Kardas.jj KARDAS RULEZZZ  >:D

Colonel32

Dneska jsme se v praci bavili prekladanim nazvu a popisu Bajoniklu do cestiny.

Byl tam jeden, ktery byl nejdrsnejsi, nejsmrtonosnejsi, nejzlejsi, nejkrvelacnejsi, a ve finale uz i nejneobhospodarovatelnejsi, a to nemluvim o vrhaci olihni...

otaznik

...a ještě k tomu nejmazlivější... :P

BTW: je to nejneobhospodářovavatelnější.  ;)

MwK

Moj názor je že jediný a pravý Bioniclovia sú tý prví !!! 8)
Asi preto mám komplet seriu až na toho snežného... ::)
Ale tie hnusi po nich...no jednoducho sa na to nedá ani dívat! :-\
EDIT:Ešte mi napadlo že druhá seria bola s tym šedím brnením...nad tymi som ešte uvažoval!
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

kongu.likon

podle mě jsou ty toa inika(poslední toa) nejlepší co se funkčnosti týče,13 kloubů ......ale nejlepší jsou první!

Mellory

Citace od: kongu.likon kdy 31.01.2007, 14:32:30
podle mě jsou ty toa inika(poslední toa) nejlepší co se funkčnosti týče,13 kloubů

Spletl sis hratelnost s funkčností. Toa Inika jsou na vrcholu "tvarovatelnosti", ale už neobsahují žádné převody (až do r. 2006 vždy plechovkové sety měly nějakou funkci s převody).


___


Dnešní Bionicle se nedá porovnávat s jeho ranými roky (2001). Kde jsou ty časy, kdy jsme měli ostrov Mata-Nui a na něm 6 hrdinů Toa, jejichž cíl byl hledat masky Kanohi, aby mohli porazit tajemného nepřítele Makutu.

Dnes máme více než tři ostrovy (Metru-Nui, Voya-Nui, Mahri-Nui (moře pod Voya-Nui), 3000 hrdinů Toa (z toho jen se 125 jsme se mohli seznámit), spousta nových, konkrétních nepřátel (Bohrok, Rahkshi, Visorak, Piraka, Barraki atd. atd.), násilné zbraně (meče, sekery, kladiva, rotační kulomety - rok 2007) a také komplexní příběh podávaný víceméně komixy a knížkami, které se v ČR neprodávají.

Idea původního Bioniclu je ta tam. "Šest hrdinů, jeden osud."
Nothing is true. Everything is permitted.

Toa Igniter

Mě se nejvíc odjakživa líbil Exo-Toa.Bohužel jsem ho nesehnal

kongu.likon

Citace od: Mellory kdy 31.01.2007, 15:02:49
Citace od: kongu.likon kdy 31.01.2007, 14:32:30
podle mě jsou ty toa inika(poslední toa) nejlepší co se funkčnosti týče,13 kloubů

Spletl sis hratelnost s funkčností. Toa Inika jsou na vrcholu "tvarovatelnosti", ale už neobsahují žádné převody (až do r. 2006 vždy plechovkové sety měly nějakou funkci s převody).


___


Dnešní Bionicle se nedá porovnávat s jeho ranými roky (2001). Kde jsou ty časy, kdy jsme měli ostrov Mata-Nui a na něm 6 hrdinů Toa, jejichž cíl byl hledat masky Kanohi, aby mohli porazit tajemného nepřítele Makutu.

Dnes máme více než tři ostrovy (Metru-Nui, Voya-Nui, Mahri-Nui (moře pod Voya-Nui), 3000 hrdinů Toa (z toho jen se 125 jsme se mohli seznámit), spousta nových, konkrétních nepřátel (Bohrok, Rahkshi, Visorak, Piraka, Barraki atd. atd.), násilné zbraně (meče, sekery, kladiva, rotační kulomety - rok 2007) a také komplexní příběh podávaný víceméně komixy a knížkami, které se v ČR neprodávají.

Idea původního Bioniclu je ta tam. "Šest hrdinů, jeden osud."
no...moje chybka,ale i ty se pleeš...na Mata Nui je sedm hrdinů.Museli tam vecpat Takanuvu s motorkou

Anakin

#16
Citace od: kongu.likon kdy 31.01.2007, 16:46:13
Citace od: Mellory kdy 31.01.2007, 15:02:49
Citace od: kongu.likon kdy 31.01.2007, 14:32:30
podle mě jsou ty toa inika(poslední toa) nejlepší co se funkčnosti týče,13 kloubů

Spletl sis hratelnost s funkčností. Toa Inika jsou na vrcholu "tvarovatelnosti", ale už neobsahují žádné převody (až do r. 2006 vždy plechovkové sety měly nějakou funkci s převody).


___


Dnešní Bionicle se nedá porovnávat s jeho ranými roky (2001). Kde jsou ty časy, kdy jsme měli ostrov Mata-Nui a na něm 6 hrdinů Toa, jejichž cíl byl hledat masky Kanohi, aby mohli porazit tajemného nepřítele Makutu.

Dnes máme více než tři ostrovy (Metru-Nui, Voya-Nui, Mahri-Nui (moře pod Voya-Nui), 3000 hrdinů Toa (z toho jen se 125 jsme se mohli seznámit), spousta nových, konkrétních nepřátel (Bohrok, Rahkshi, Visorak, Piraka, Barraki atd. atd.), násilné zbraně (meče, sekery, kladiva, rotační kulomety - rok 2007) a také komplexní příběh podávaný víceméně komixy a knížkami, které se v ČR neprodávají.

Idea původního Bioniclu je ta tam. "Šest hrdinů, jeden osud."
no...moje chybka,ale i ty se pleeš...na Mata Nui je sedm hrdinů.Museli tam vecpat Takanuvu s motorkou
jj motorka-Ussanui

EDIT:nemôže to byť motorka,lebo vozidlá v Bionicle sa vznášajú alebo chodia po nohách.ináč to nič nemení na fakte že Ussanui má motorkovitý vzhlad   ;)

kongu.likon

#17
jen tak mimochodem....hrál někdo na Legu hru Voya Nui Online Game???(zkráceně VNOG),nebo Toa Hordika Spinner Chalenge(nemá zkratku,ale řekněme THSCH ;D)

Anakin

Citace od: kongu.likon kdy 31.01.2007, 17:02:01
jen tak mimochodem....hrál někdo na Legu hru Voya Nui Online Game???(zkráceně VNOG)
jj,a prešiel

kongu.likon

Citace od: Anakin kdy 31.01.2007, 17:02:55
Citace od: kongu.likon kdy 31.01.2007, 17:02:01
jen tak mimochodem....hrál někdo na Legu hru Voya Nui Online Game???(zkráceně VNOG)
jj,a prešiel
opravdu...zajímavé...potřebuju    POMOC    ,v 2. kapitole mám porazit těchv 7 )#%^#@%&% krabů kamenejch.vyzyu šikovně jednoho a ten si po chvilce(při asi 50 HP(a použije resistance))zavolá zbytek na pomoc a já prohraju :( prosím,pomoc mi s tím

Toa Igniter

Citace od: kongu.likon kdy 31.01.2007, 16:46:13
Citace od: Mellory kdy 31.01.2007, 15:02:49
Citace od: kongu.likon kdy 31.01.2007, 14:32:30
podle mě jsou ty toa inika(poslední toa) nejlepší co se funkčnosti týče,13 kloubů

Spletl sis hratelnost s funkčností. Toa Inika jsou na vrcholu "tvarovatelnosti", ale už neobsahují žádné převody (až do r. 2006 vždy plechovkové sety měly nějakou funkci s převody).


___


Dnešní Bionicle se nedá porovnávat s jeho ranými roky (2001). Kde jsou ty časy, kdy jsme měli ostrov Mata-Nui a na něm 6 hrdinů Toa, jejichž cíl byl hledat masky Kanohi, aby mohli porazit tajemného nepřítele Makutu.

Dnes máme více než tři ostrovy (Metru-Nui, Voya-Nui, Mahri-Nui (moře pod Voya-Nui), 3000 hrdinů Toa (z toho jen se 125 jsme se mohli seznámit), spousta nových, konkrétních nepřátel (Bohrok, Rahkshi, Visorak, Piraka, Barraki atd. atd.), násilné zbraně (meče, sekery, kladiva, rotační kulomety - rok 2007) a také komplexní příběh podávaný víceméně komixy a knížkami, které se v ČR neprodávají.

Idea původního Bioniclu je ta tam. "Šest hrdinů, jeden osud."
no...moje chybka,ale i ty se pleeš...na Mata Nui je sedm hrdinů.Museli tam vecpat Takanuvu s motorkou

Bylo jich tam 8 .Protože sedmí byl Toa Voriki (Toa Energie nebo tak nějak),ale když vznikl vulkán tak to zničilo jeho město a on odešel.

kongu.likon

Citace od: Toa Igniter kdy 31.01.2007, 17:10:57
Citace od: kongu.likon kdy 31.01.2007, 16:46:13
Citace od: Mellory kdy 31.01.2007, 15:02:49
Citace od: kongu.likon kdy 31.01.2007, 14:32:30
podle mě jsou ty toa inika(poslední toa) nejlepší co se funkčnosti týče,13 kloubů

Spletl sis hratelnost s funkčností. Toa Inika jsou na vrcholu "tvarovatelnosti", ale už neobsahují žádné převody (až do r. 2006 vždy plechovkové sety měly nějakou funkci s převody).


___


Dnešní Bionicle se nedá porovnávat s jeho ranými roky (2001). Kde jsou ty časy, kdy jsme měli ostrov Mata-Nui a na něm 6 hrdinů Toa, jejichž cíl byl hledat masky Kanohi, aby mohli porazit tajemného nepřítele Makutu.

Dnes máme více než tři ostrovy (Metru-Nui, Voya-Nui, Mahri-Nui (moře pod Voya-Nui), 3000 hrdinů Toa (z toho jen se 125 jsme se mohli seznámit), spousta nových, konkrétních nepřátel (Bohrok, Rahkshi, Visorak, Piraka, Barraki atd. atd.), násilné zbraně (meče, sekery, kladiva, rotační kulomety - rok 2007) a také komplexní příběh podávaný víceméně komixy a knížkami, které se v ČR neprodávají.

Idea původního Bioniclu je ta tam. "Šest hrdinů, jeden osud."
no...moje chybka,ale i ty se pleeš...na Mata Nui je sedm hrdinů.Museli tam vecpat Takanuvu s motorkou

Bylo jich tam 8 .Protože sedmí byl Toa Voriki (Toa Energie nebo tak nějak),ale když vznikl vulkán tak to zničilo jeho město a on odešel.
tak to neznám...opravdu neznám.....znám akorát tak osm slizerů ???

Toa Igniter


Anakin


Anakin

lenže ako sa dostal na mata nui?jedine že by vedel o mata nui pred toa metru.

kongu.likon

Citace od: Toa Igniter kdy 31.01.2007, 17:16:40
http://www.archimatrix.com/Bionicle7/seven.htm  tam ho najdeš ;)
t jo....tu hvězdičku jsem už viděl...ale neprodávali ho

Toa Igniter

Citace od: Anakin kdy 31.01.2007, 17:20:36
lenže ako sa dostal na mata nui?jedine že by vedel o mata nui pred toa metru.

Toa Voriki??Moje názory1)Ten tam byl už před nima a asi Toa (Tahu,Pohatu atd..) i stvořil
                                      2)Toa Voriki se tam taky dostal v ,,plechovce"jako ostatní
                                      3)Byl tam před nima ,ale Toa se tam dostali bez jeho pomoci (a jak jsem četl tak se  mezi nimi moc neobjevoval)

kongu.likon

a mám v tom jasno.......to je výtvor nějakýho fandy,co si to jen tak ze srandy vymyslel...ne?

Toa Igniter

Podle mě ne, akorát ho vymysleli po těhle Toa tak ho asi nemělo smysl prodávat

Anakin

Citace od: Toa Igniter kdy 31.01.2007, 17:24:49
Citace od: Anakin kdy 31.01.2007, 17:20:36
lenže ako sa dostal na mata nui?jedine že by vedel o mata nui pred toa metru.

Toa Voriki??Moje názory1)Ten tam byl už před nima a asi Toa (Tahu,Pohatu atd..) i stvořil
                                      2)Toa Voriki se tam taky dostal v ,,plechovce"jako ostatní
                                      3)Byl tam před nima ,ale Toa se tam dostali bez jeho pomoci (a jak jsem četl tak se  mezi nimi moc neobjevoval)
tak pozor,Toa Metru prišli na Mata Nui a tam prebudili matoranov svojímy silamy a vtedy boli premenení na Turaga Mata(alebo Olda).Neskôr sa na Mata Nui dostalo 6 toa kanistrov a v nich Toa Mata/Olda.takže Voriki tam musel byť pred nimi alebo vyliezol odniekial z podzemia alebo spadol tak ako Toa Mata z oblakov už pred Toa Metru.