Výstava v Brně

Založil Jindroush, 13.11.2007, 23:37:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Robbed

#30
Srubovka
Rozměr spodní části - šířka 74 cm (92 studů)
                              hloubka 71 cm (89 studů)
Police - šířka stejná
           hloubka 50 cm (63 studů)

Udané rozměry v studech jsou maximální možné a měřené přímo legem.

Jsou dva druhy:
1) výška 140cm (foto).
2) výška 170cm (stejné jak na fotce, akorát bez dvou dřevěných článků dole).

linhi

Chci se zeptat zda se nebudou zase objednávat hromadně nějaká trička?
Vím že jste si je minule objednávali.Díky za odpověď.

Jura

dupluju:

ještě jedna věc:
- kdo si poveze věci sám, je samozřejmě možné v pátek večer nebo v sobotu (neděli) ráno do 9.hod dojet až k muzeu a věci složit, jenom se do auta půjčí Povolení k vjezdu na pěší zónu

marian

Dobrý den,
měl bych zájem přihlásit některý výrobek svého syna na výstavu v Brně. Existuje ještě tato možnost. Dále bych se chtěl zeptat na možnost prezentace na Vašem portále.
Děkuji.

S pozdravem

Marian Materna.

peki

Citace od: marian kdy 07.02.2008, 13:04:01
Dobrý den,
měl bych zájem přihlásit některý výrobek svého syna na výstavu v Brně. Existuje ještě tato možnost. Dále bych se chtěl zeptat na možnost prezentace na Vašem portále.
Děkuji.

S pozdravem

Marian Materna.

Ještě jsou nějaké poslední volná místa, doporučuji se obrátit přímo na velkého vezíra . Možnosti prezentace jsou popsány na odkaz

peter

Jen takový dotázek. Budou zase "live" přenosy z postupu prací, jako loni?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

peki

Citace od: peter kdy 22.02.2008, 12:11:30
Jen takový dotázek. Budou zase "live" přenosy z postupu prací, jako loni?

Jasně  ;D Jenom doufám že to letos stihnu dříve a neskončím zase na poli. Uvidím jak mi bude taky chodit modem. Ale určitě s tím počítám.

Malý testovací přenos by mohl být už dnes večer  ;)

stambi

víte, že na výstavu mají vstup zakázán děti?
minulý týden mi vykázali z výstavních prostor známé, s tím, že jednomu z jejich dětí nejsou ještě 3  roky, tak s ním maminka musela zůstat venku,
to je (JURO!!!) pěkná ostuda, vypadá, že lego nepatří dětem nejen do rukou, ale ani na podívání... štambi

***Banana.com

Citace od: stambi kdy 29.03.2008, 21:34:11
víte, že na výstavu mají vstup zakázán děti?
minulý týden mi vykázali z výstavních prostor známé, s tím, že jednomu z jejich dětí nejsou ještě 3  roky, tak s ním maminka musela zůstat venku,
to je (JURO!!!) pěkná ostuda, vypadá, že lego nepatří dětem nejen do rukou, ale ani na podívání... štambi

Pokud to není jen informační šum či příliš horlivá uvaděčka, je to zvláštní. Napadá mě, zda není příčinou přítomnost Lego kostek u hracích stolů, nebezpečí polknutí, a snaha muzea předejít problémům..(skoro na všech hračkách je ona univerzální výstraha "Obsahuje malé části, není určeno dětem do 3 let)

Dejv

Citace od: stambi kdy 29.03.2008, 21:34:11
víte, že na výstavu mají vstup zakázán děti?
minulý týden mi vykázali z výstavních prostor známé, s tím, že jednomu z jejich dětí nejsou ještě 3  roky, tak s ním maminka musela zůstat venku,
to je (JURO!!!) pěkná ostuda, vypadá, že lego nepatří dětem nejen do rukou, ale ani na podívání... štambi

Paní u kasy je zřejmě důležitá jak klíče od ha.... WC..  Nikde není takové omezení uvedeno, nevím tedy, co tím sleduje. Holt, kde blb, tam nebezpečno..  ::)

Jura

to je nesmysl ! (že bychom nepouštěli děti na výstavu)
napadají mne jen 2 situace, které mohli nastat:

1. dítě spalo v kočárku, ale kvůli vysoké návštěvnosti a nedostatku prostoru je v tu chvíli nechtěli do výstavy pustit

2. dítě jedlo a jídlem svinilo sebe i okolí

zítra tu zas bude ona inkriminovaná pokladní, tak se přeptám

Mtron

taky si myslim, že bylo plno vždyť jsem tam malé děti při vernisáži viděl. Byl tam nával....  Jinak jak to vypadá s návštěvností ?
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peki

Citace od: Mtron kdy 31.03.2008, 10:21:28
....  Jinak jak to vypadá s návštěvností ?

Pomalu opadá  :(. Jinak v neděli ještě stále bohužel otevřeno není, musí to být oficiálně schváleno ředitelem  muzea.
Plakát stále není  ;)

Jarmila

Pokud nejsou plakáty, tak to spoustu lidí ani neosloví. Jak také. Od známých? Od spolužáků ve škole?
A úplně úchylné mi přijde, že mají v neděli zavřeno. Kdyby to bylo v nějakých Kotěhůlkách, ale v Brně? To mi hlava nebere.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jura

#44
ad neděle, to bere hlava pana ředitele, resp. zřizovatele..... jde o  problémy se mzdovými prostředky (jejich nedostatkem),
návštěvnost - opadla, ale furt chodí přes 100 lidí denně, celková přesná čísla za březen ještě nemám, ale odhad je k 5-ti tisícům

Radimm

#45
Souhlasím s Jarmilou. Je naprosto absurdní, že má Moravské zemské muzeum ve všech svých hlavních výstavních budovách v neděli zavřeno. Tzn. že když nemůžu v sobotu, tak si vezmu dovolenou, abych mohl jít na výstavu ? Nakonec buďme asi rádi, že mají otevřeno aspoň v sobotu a ne jak v jejich Mendelaniu, kde je zavřeno celý víkend.
Ještě k tomu zákazu dětem : předminulou sobotu jsem byl na legovýstavě s dvouletým návštěvníkem -moc se mu tam líbilo- a nikdo nás naštěsí nevyhazoval.

stambi

Citace od: Radimm kdy 02.04.2008, 12:27:36
Nakonec buďme asi rádi, že mají otevřeno aspoň v sobotu a ne jak v jejich Mendelaniu, kde je zavřeno celý víkend.
jen poopravím:
mendelovo muzeum má otevřeno i v neděli viz.
http://www.mendel-museum.org/ces/9news/

Radimm

Citace od: stambi kdy 03.04.2008, 00:10:08
Citace od: Radimm kdy 02.04.2008, 12:27:36
Nakonec buďme asi rádi, že mají otevřeno aspoň v sobotu a ne jak v jejich Mendelaniu, kde je zavřeno celý víkend.
jen poopravím:
mendelovo muzeum má otevřeno i v neděli viz.
http://www.mendel-museum.org/ces/9news/
Tak to se omlouvám, ale možná tato otvírací doba platí pouze pro dočasnou výstavu. Na jejich internetových stránkách mají něco jiného : http://www.mzm.cz/mzm/ostatni/oteviraci_doba.html#mendelianum

***Banana.com

Citace od: Radimm kdy 03.04.2008, 11:51:07
Citace od: stambi kdy 03.04.2008, 00:10:08
Citace od: Radimm kdy 02.04.2008, 12:27:36
Nakonec buďme asi rádi, že mají otevřeno aspoň v sobotu a ne jak v jejich Mendelaniu, kde je zavřeno celý víkend.
jen poopravím:
mendelovo muzeum má otevřeno i v neděli viz.
http://www.mendel-museum.org/ces/9news/
Tak to se omlouvám, ale možná tato otvírací doba platí pouze pro dočasnou výstavu. Na jejich internetových stránkách mají něco jiného : http://www.mzm.cz/mzm/ostatni/oteviraci_doba.html#mendelianum

No, AFOLové to mají pořád lepší, než houbaři  ;D

Jura

Antropos má v neděli otevřeno

jinak návštěvnost výstavy za březen je 6592 osob, větší polovina je mládež a děti :-)

stambi

Citace od: Radimm kdy 03.04.2008, 11:51:07
mendelovo muzeum...
mendelianum...
to se omlouvám já, mendeliánum je něco jiného než mendelovo muzeum, medeliánum patří pod onu zkostnatělou organizaci MZM takže tam se nedivím ničemu  >:D a mendelovo muzeum od loňského roku připadlo pod MU, což mu taky neprospělo...  ;)
š.

Jura

a aby toho s Mendlem nebylo málo, tak šéf muzea (na Mendlově nám.) začínal svou kariéru v MZM :-) , pak šéfoval v Boskovicích, (a teď dost žertů): oživil to tam, takže já si myslím, že budou minimálně v Brně patřit mezi ty progresivnější

Jarmila

Jestli nezaspím, tak se zítra vezu do Brna. Poraďte, jak se nejelegantněji dostat od Výstaviště k Výstavě lega pomocí MHD.  :D
A písněte mi to do SZ nebo na ICQ (kdo ho zná) nebo na Skype (kdo mne zná).  ;) Ať to tu neplevelíme.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Darth

To se může hodit i dalším lidičkám, co jedou na veletrh a místo veletržení zamíří k Legu.

Nad výstavištěm sedni na tramvaj (aneb šalinu) číslo 1 směrem doprava (na východ pro ty co mají orientační smysl, směrem k "boudě organizátora dopravy" pro ty co smysl nemají), jeď asi 5 zastávek (k hlavnímu vlakovému nádraží), tam vystup, zamiř do kopce do centra na Svoboďák a tam to je v pravém horním rohu.

Jamesek

Citace od: Darth kdy 08.04.2008, 15:19:22
To se může hodit i dalším lidičkám, co jedou na veletrh a místo veletržení zamíří k Legu.

Nad výstavištěm sedni na tramvaj (aneb šalinu) číslo 1 směrem doprava (na východ pro ty co mají orientační smysl, směrem k "boudě organizátora dopravy" pro ty co smysl nemají), jeď asi 5 zastávek (k hlavnímu vlakovému nádraží), tam vystup, zamiř do kopce do centra na Svoboďák a tam to je v pravém horním rohu.

Pro ty, kteří mají radši obrázky ;)
Modré je BVV a možné nástupní zastávky (Pisárky, Lipová, Vinařská, Výstaviště) na šalinu č. 1 (zelená trasa). MZM a možné výstupní zastávky (Hlavní nádraží, Malinovského náměstí, Janáčkovo divadlo) jsou červeně. Jak se dostat ze zastávek do MZM je naznačeno červenou vlasovou linkou ;)

Jarmila

Takže na počet kroků je nejlepší vystoupit na Malinovského náměstí? Pochopila jsem to z obrázku dobře? Miluji obrázky.  ;D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jamesek

Citace od: Jarmila kdy 08.04.2008, 19:40:18
Takže na počet kroků je nejlepší vystoupit na Malinovského náměstí? Pochopila jsem to z obrázku dobře? Miluji obrázky.  ;D
Asi tak, ale zase je to horší na navigaci a orientaci ;) A taky se člověk méně projde po Brně ...

Dejv

Doporučuji jet šalinou č.1 na Mendlovo náměstí, tam přestoupit na šalinu č. 5,6 nebo 7, jedním ze spojů dojechat na Českou a pak 2-3 minutky pěšo na nám. Svobody.

Darth

To bych neriskl ani ja a to sem v Brne uz rok - mam rad primou cestu a nejjednodussi se mi jevi ta od hlavaku po centralni ulici na svobodak (cestou jsou Levne Knihy, kde se nikdy nezapomenu zastavit) a Sparkys :o) a v podchodu na zacatku svobodaku (je tam Albert) je Bambule - holt nekde Lego musi byt slevnene  ;D

Dejv

Citace od: Darth kdy 08.04.2008, 19:59:34
To bych neriskl ani ja a to sem v Brne uz rok - mam rad primou cestu a nejjednodussi se mi jevi ta od hlavaku po centralni ulici na svobodak (cestou jsou Levne Knihy, kde se nikdy nezapomenu zastavit) a Sparkys :o) a v podchodu na zacatku svobodaku (je tam Albert) je Bambule - holt nekde Lego musi byt slevnene  ;D

Myslíš pasáž Rozkvět? Že jsme se tam ještě napotkali! Jinak: já mam šalinkartu, takže chodím pěšky co možná nejméně, bo nebyla zrovna levná.... Pokud chce jít Jarmilka pěšky, najdeme i jinou cestu  ;)

EDIT: pokud myslíme stejný obchod, tak to není Bambule, ale Pompo