2.kolo - hlasování - Domek

Založil otaznik, 05.02.2006, 00:43:04

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jaký domek je podle vás nejlepší?

1
23 (30.7%)
2
8 (10.7%)
3
24 (32%)
4
29 (38.7%)
5
16 (21.3%)
6
33 (44%)
7
11 (14.7%)
8
45 (60%)
9
31 (41.3%)

Celkem hlasů: 75

Hlasování ukončeno: 12.02.2006, 01:07:32

otaznik

Na tomto místě můžete hlasovat do druhého kola soutěže. V tomto kole šlo o postavení co nejlepšího (nejhezčího, nejúchylnějšího...) domku.

Jednotlivé soutěžní příspěvky můžete najít v tématu "Soutěž", jsou očíslovány 1 až 9. Každý hlasující má 3 hlasy, hlasování končí v neděli 12.2.2006 minutu před půnocí.

V pondělí pak bude vyhlášen vítěz.

otaznik

#1
Soutěž nám skončila v tomto pořadí (už s odtajněnými jmény soutěžících):

1. Jindroush
2. Peter
3. Micho & syn

Pořadí na dalších místech bylo těsné.
Doplním do názvů témat jména soutěžících, aby bylo na první pohled jasné, kdo který výtvor poslal.

Samozřejmě soutěžícím na stupni vítězů GRATULUJI, ostatním moc děkuji za účast. Myslím, že se soutěž vydařila.

Jindroush

Odemkl jsem téma k případné diskusi.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Micho

Blahoželám kolegovcom, chcem ale opraviť informáciu k domčeku Micho & syn. Ja som ho nestaval (ani tehličku). Kompletne ho dal dokopy Luky, len škoda, že na poslednú chvíľku dopľňal vnútro. Domček mal postavený tak 2 týždne pred termínom. Ale radil som mu trochu podľa katalógu rodinných domov ..., to priznávam ... A tak som mu to nafotil obrazne povedané za 5 minút 12 (keď som sa vrátil neskoro večer domov) a posielal som mu to cez Orange mobil internet, čo nedopadlo práve šťastne. Prešli len 4 obrázku z 19, čo som zistil až na druhý deň poobede.

Znovu som to otáznikoovi preposlal a zase nejaký problém. Už som to chcel aj stiahnúť zo súťaže, ale otáznik ma presvedčil, že nie. Takže nakonioec obrázky pribudli (za čo sa všetkým ospravedlňujem) nakoniec až na druhý deň večer. Nebol to žiadny zámer, ani sa nič nedorábalo ... Proste netreba nechávať veci na poslednú chvíľku.

A za Lukyho ďakujem, lebo sme nerátali, že napriek oneskoreným obrázkom takto zaboduje. Mne sa osobne páčila väčšina domčekov a boli veľmi pekne spravené, čo sa týka aj vnútra. Veľmi dobrá úroveň všetkých zúčastnených.

PS: Pôvodne som aj ja chcel niečo spraviť, ale nerád robím vnútorné vybavenie a akosi mám šarapatu s časom od začiatku roka ....


Mates

Citace od: Jindroush kdy 13.02.2006, 13:07:41
Odemkl jsem téma k případné diskusi.
Díky... ;)

Já bych chtěl hned na začátku říct, že se všem soutěžícím domečky moooc a moooc povedly. :o Zároveň také gratuluji vítězné "trojici" 8) pokud jsem někoho neurazil ;) ;D
Během toho, když jsme se se ženou rozhodovali, komu dáme hlas, tak jsem si dovolil i malé tipování, kdo je autorem daných skvostů a musím říci, že jsem se minimálně ve 3 tipovačkách trefil na autora, další už si nepamatuji. To ovšem nemělo vliv na konečné hlasování..., nebo ano?!? ::) >:D ;D
BTW: uhádl jsem Jindroushe (potraviny, sprcha, hajzlík=super), Colonela (krchov=recenze, autíčko 80-léta) a edwarda jsem si tipnul podle té střechy z bricků :D ;D

muzzo

Citace od: Mates kdy 13.02.2006, 13:21:50
Já bych chtěl hned na začátku říct, že se všem soutěžícím domečky moooc a moooc povedly. :o Zároveň také gratuluji vítězné "trojici" 8) pokud jsem někoho neurazil ;) ;D
Během toho, když jsme se se ženou rozhodovali, komu dáme hlas, tak jsem si dovolil i malé tipování, kdo je autorem daných skvostů a musím říci, že jsem se minimálně ve 3 tipovačkách trefil na autora, další už si nepamatuji. To ovšem nemělo vliv na konečné hlasování..., nebo ano?!? ::) >:D ;D
BTW: uhádl jsem Jindroushe (potraviny, sprcha, hajzlík=super), Colonela (krchov=recenze, autíčko 80-léta) a edwarda jsem si tipnul podle té střechy z bricků :D ;D

Jojo Jindroušův domek jsem taky přiřadil k Jindroušovi, jinak jsem se netrefil.

Cavelon

Ja som tiež uhádol majiteľov dvoch domčekov z tých, čo sa umiestnili na prvých 3 miestach. :)
Ináč, chcem povedať, že to bol výborný nápad s tou anonymitou. 8)

peter

No, takže i já se připojuji ke gratulaci vítěze. Zároveň jsem rád, že se v soutěži zapojili i členové, kteří normálně na fóru nepřispívají. Pro mě to bylo velké, ale hlavně příjemné překvapení. Oůvodně jsem popravdě očekával menší účast a tak jsem opravdu rád, že se nakonec sešlo 9 modelů a jen o kousek nás mohlo být celkem 10, což je dobré. Jsem též spokojen s použitím anonimity. Závěrem tedy ještě jednou za všechny děkuji všem zúčastněným a doufám, že brzo bude další kolo a že soutěžících bude stále přibývat.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Raistlin M

Já se připojuji ke gratulacím. ;)
Typnul jsem si jen jednou a to přímo do černého...Jindroushův domek.
Co se mého hlasování týče, tak jsem rád, že svými hlasy jsem se přesně trefil do soutěžících na bednách.

Když jsem tak sledoval jednotlivá soutěžní dílka, tak mi bylo líto, že už do druhé soutěže jsem se opět nepřidal. Nápad jsem měl, dokonce se do něčeho podobného ani nikdo ze soutěžících nepouštěl, ale čas jsem měl až asi dva dny před termínem a usoudil jsem, že to nemohu stihnout. Ach jo. :-[

Jindroush

No mě v pátek týden před koncem cinkli z práce, že budu muset bejt celej tejden mimo domov, takže domek je výsledek jednoho sobotního odpoledne, noci a brzkého rána. Proto je tam vidět několik znovupoužitých submodelů (lednice, mikrovlnka, hajzlík, sprcha, zrcadlo).

Holt jsem programátor a když si člověk 'napíše' vlastní 'knihovny', tak se pak pracuje lépe a radostněji...  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mates

I tak to bylo moc hezké... Moc se mi líbilo i to tvé zrcadlo. Z jakých tiles to je?

Raistlin M

Citace od: Jindroush kdy 13.02.2006, 14:23:31
No mě v pátek týden před koncem cinkli z práce, že budu muset bejt celej tejden mimo domov, takže domek je výsledek jednoho sobotního odpoledne, noci a brzkého rána. Proto je tam vidět několik znovupoužitých submodelů (lednice, mikrovlnka, hajzlík, sprcha, zrcadlo).

Holt jsem programátor a když si člověk 'napíše' vlastní 'knihovny', tak se pak pracuje lépe a radostněji...  ;D

A hlavně asi rychleji. Já krom špatného přehledu o tom co mám, jsem i obecně hrozně pomalý stavitel.  :)

Jindroush

Citace od: Mates kdy 13.02.2006, 14:29:34
I tak to bylo moc hezké... Moc se mi líbilo i to tvé zrcadlo. Z jakých tiles to je?

Normální tile 1x2 v ChromeGold
(http://www.peeron.com/inv/parts/3069b#ChromeGold)

Jak ale do toho plesknul blesk, tak to vypadá daleko zrcadlověji  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mates

Jj, sem si říkal, že jsem je někde viděl a jsou ve 4512 :D
Pravda je, že s tím bleskem je to úplný luxus! ;) :o 8)

Jarmila

Otázka dne: Je tu někdo, kdo nepřiřadil Jindroushův domek Jindroushovi?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Petrjr

Citace od: Jarmila kdy 13.02.2006, 15:38:09
Otázka dne: Je tu někdo, kdo nepřiřadil Jindroushův domek Jindroushovi?
Já  :D

  A to nejen proto, že mne nenapadlo něco k někomu přiřazovat. Ale i kdybych se snažil, odhadnout ještě nikoho nedovedu. Jen, pravda, když jsem ex-post uviděl Colonel32 - dům sběratele kostí, tak si říkám, že alespoň tohle mne trknout mělo.

Jarmila

Citace od: Petrjr kdy 13.02.2006, 16:43:14
Jen, pravda, když jsem ex-post uviděl Colonel32 - dům sběratele kostí, tak si říkám, že alespoň tohle mne trknout mělo.

Tak to zase ani náhodou nenapadlo mne. Pro "Dům sběratele kostí" jsem hlasovala, protože mne nadchl ten morbidní nápad. Colonel32 má za to u mne malé bezvýznamné +.    ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Dansson

Já sem chtěl taky všem porgratulovat, protože ty výtvory byly všechny senzační. Vzhledem k tomu, že jsem musel být na několika lyžácích po sobě, tak sem to bohužel nestihl, ale v takto dobré konkureci bych si asi ani nešprt
Všechny domky byly opravdu precizní! Jen tak dále v dalších kolech!!!! ;)

Hana129

Domečky jsou všechny krásné, díky za krásné  nápady k zařízení takových lego domečku.
Už máme stavební povolení a materiál ke zvednutí Bonanzy. Když vy o štok, tak my......(budem šetřit na další  kostičky) ;D

Hansel

#19
Mně se teda nejvíce líbil Peterův výtvor a 5. Sice jsem hlasoval i pro Jindroushe, ale hned jsem toho litoval, dům perfektní, vypracovaný do posledního detailu, ale vypadá to jako obyčejný katalog :P 
Mé dílo se rozrostlo o další kus.
I když mírně infantilní :)

Micho

Ja ešte ako hovorca synátora Lukyho dodám, že bol  tretím miestom nadšený a sľúbil, že keď niečo bude robiť, tak to urobí skôr a načas, aby som mu to stihol nafotiť.  ;)

Na druhej strane je pravda, že sme mu veľmi ako rodičia nedovolili dýchať a hnali ho do opravy známok, keďže sa blížilo polročné vysvedčko, ktorým sa na rozdiel od staršieho brata veľmi chváliť nemôže.  >:D

Maci

CitacePro "Dům sběratele kostí" jsem hlasovala, protože mne nadchl ten morbidní nápad. Colonel32 má za to u mne malé bezvýznamné +.     
Já taky, taky mám ráda morbidní věci..

Micho

Citace od: Maci kdy 15.02.2006, 10:26:16
CitacePro "Dům sběratele kostí" jsem hlasovala, protože mne nadchl ten morbidní nápad. Colonel32 má za to u mne malé bezvýznamné +.     
Já taky, taky mám ráda morbidní věci..

Ale baby, no tak ....   ;D