(Vlastní) Město z perspektivy strojvedoucího

Založil eNTy, 07.09.2009, 15:14:20

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

eNTy

Přes víkend jsme s klukem dali dohromady všechno Duplo a postavili město s vlakovou osmičkou. Napadlo mne připojit k vlaku kameru a podívat se tak na náš výtvor z unikátní perspektivy.

Video na YouTube - během dne se postupně zpracuje v lepší až HD kvalitě, nyní nic moc...


Shmade

Vtipný, dobrej nápad. :) Ještě bys mohl otočil kameru o 90° a udělat pár záběrů jako když kouká člověk z okna do středu těch dvou částí osmičky...

rukay

Spíš by to chtělo umístit kameru na nárazník vlaku. Převážnou část záběru takhle zabírá lokomotiva.
OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

eNTy

Citace od: rukay kdy 08.09.2009, 16:15:26
Spíš by to chtělo umístit kameru na nárazník vlaku. Převážnou část záběru takhle zabírá lokomotiva.

Stačí dokoukat do konce...

rukay

OZd
__________________  Tomu kdo vymyslel LEGO by měli dát Nobelovu cenu míru - kdo si hraje nezlobí!

Jamesek

A co zkusit dát kameru na konec plochého vagonu tlačeného lokomotivou? Jde o to, že by se kamera natáčela do zatáček a sledovala trať. Takhle kouká ze zatáček (směr pohledu je vždy tečna, já navrhuji sečnu ;).
Jako když koukáte z auta a hlavu taky natáčíte do zatáček a nekoukáte rovně ;)

Snad jsem to neřekl moc komplikovaně (OK, řekl, ale snad si rozumíme ... )

eNTy

Jo, takhle jsem to chtěl dát taky. Bohužel lokomotiva nemá vpředu spřáhlo a tak vagon opravdu jen "tlačí" a nedělá to na trati dobrotu. Vykolejuje apod.
Bohužel všechny další tipy si musím schovat na příště, dnes jsem dorazil domů a město vypadá jak po procházce Godzilly....asi se chystá něco nového.