7569 - Úkryt Hassansinů

Založil Póža, 27.03.2010, 10:44:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Póža

V číslech:
Cena : 399,-
Počet dílků: 57
Počet Minifigů: 4 + koník, škorpion a had
Rok vydání: 2010
Pořadové číslo: 7569

Na novou sérii Prince of Persia jsem se osobně velmi těšil (stejně jako se těším na film). Konečně se už objevili v obchodech, ikdyž se tam správně měli objevit až v květnu. Pro začátek jsem sáhl po menším setu. Jedná o Úkryt Hassansinů. V setu najdeme čtyři figurky; Dastana, dva týpky co se tváří nebezpečně (nevím o koho má jít) a kostlivce, dále tam je nově barvený koník a škorpion s hadem. Dastan je vybaven dvěma šavlemi které se mu dají zasunout do pouzdra které má na zádech (což se mi velmi líbí, ono na to jakej je to malej set je tu docela dost nových věci) a má dvoutvařící se obličej, jeden týpek má zápěstní nožíky a druhý obouruční sekeru. V setíku máme taky malinkou dunu písku a v ní schované dva diamanty.
Set se mi líbí dávám 4|5.

+
Pouzdro na meče na záda, nový koník, zápěstní nože

-
Cena-já vím omílám to pořád do kola, ale je to pravda.  Minusem je taky útvar z lega "jenom aby tam něco bylo"




Petronel

Vypadá to dobře, díky za recenzi. Akorát aby to pořádně něco dalo a mělo větší smysl, uvítal bych pár fotek :) Jestli opravdu set vlastníš tak se pochlub jak to vypadá  ;)

Popis dobrý, akorát mě při čtení odrazovalo několik pravopisných chyb, hlavně skloňování  ::) škoda.

Jinak ale pěkné

Póža

Citace od: Petronel kdy 27.03.2010, 10:56:05
Vypadá to dobře, díky za recenzi. Akorát aby to pořádně něco dalo a mělo větší smysl, uvítal bych pár fotek :) Jestli opravdu set vlastníš tak se pochlub jak to vypadá  ;)

Popis dobrý, akorát mě při čtení odrazovalo několik pravopisných chyb, hlavně skloňování  ::) škoda.

Jinak ale pěkné

S fotkami bude trochu problém, jelikož mám rozbitý foták a ke všemu ted ani nejsem doma:) ... za chyby se omlouvám jdu si je opravit.

rdk

Nevyhovující fota odstraněna. xadmin

Pro info jsem přidal obrázky z Bricksetu.

Hardegon

Na fotkách vydím něco, čeho jsem si předtím nevšiml, a to jakési nárameníky...  :o

mizdas

Ano pravda to v popisu nebylo.Jinak u recenze by měli býti alespon' takovéhle fotky.

S.t.a.l.k.e.r.

Je názov setu správny? Nie je tam jedno n navyše?

Steve23

místo duny tam mohly dát aspoň boudu :P >:D