(Vlastní) Začiatok bitky...

Založil Friend, 14.01.2017, 14:48:36

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Friend

Ahojte,
po dlhšej dobe dávam niečo z témy, ktorá ma tiež oslovila. Dúfam, že sa bude páčiť.
Druhá armáda nie je zobrazená celá :)

Fotky vo väčšej kvalite i nejaké ďalšie na mojom Flickr.
https://www.flickr.com/photos/139078489@N03/

Kuba

Super Warcraft  ;)
Nálepky si děláš sám,nebo to od někud kupuješ?

Lord_Tomis

Mám kamaráda který se ve WoW hodně vyžívá a toto by jistě ocenil. I já to oceňuju hlavně ty custom figy, ale i terén se mi líbí. Bude dodělána armáda orků, či nějaká jejich pevnost? :D

Friend

Citace od: Kuba kdy 14.01.2017, 19:21:11
Super Warcraft  ;)
Nálepky si děláš sám,nebo to od někud kupuješ?

Ahoj, ďakujem.
No je to odtlačkový papier, ktorý sa zapustí do plastu, takže to drží ako LEGO originál a nevidíš rozdiel...no a robím to sám. Nielen toto ale aj kopec iných...

Friend

Citace od: Lord_Tomis kdy 14.01.2017, 23:47:52
Mám kamaráda který se ve WoW hodně vyžívá a toto by jistě ocenil. I já to oceňuju hlavně ty custom figy, ale i terén se mi líbí. Bude dodělána armáda orků, či nějaká jejich pevnost? :D
Ďakujem,
áno je to kombinácia vlastných rytierov a terénu čo som chcel prezentovať...les a prírodné terény, to je to čo sa mi páči a budem sa pokúšať ich tvoriť i naďalej. Zatiaľ som v začiatkoch.
Čo sa týka armády orcov či nejakej pevnosti...zatiaľ som sa nerozhodol. Mám aj vlastných orcov urobených, ale sú viac Lotra a hobbit štýl ako warcraft...warcraftových sa mi ešte nepodarilo dotiahnu k mojej spokojnosti. Takže buď vymyslím warcraftových orcov a spojím to s nimi, alebo warcraft rytierov nahradím mojou elfskou armádou a použijem LOTR/Hobbit orcov (prípadne spojíme mojich a Richchieho orcov do jednej veľkej armády)...
Add pevnosť, asi skôr rozšírim lesný terén...a nechám priestor pre bitku, nie len nastúpené armády, dúfam, že sa mi podarí niečo také v budúcnosti zrealizovať.

Hacislav

#5
Takhle na terénu, pěkně rozložené, to vypadá fakt hustě. Zase zajimavý počin.

Citace od: Friend kdy 15.01.2017, 07:36:32
Mám aj vlastných orcov urobených, ale sú viac Lotra a hobbit štýl ako warcraft...warcraftových sa mi ešte nepodarilo dotiahnu k mojej spokojnosti.
JJ, tvoji orkové jsou fakt pěkný, ale hodí se tak do LOTRa nebo Hobita. Vůbec se nedivím, že s předělávkama do WoWfka nejsi spokojenej.
Ono dokud to budou minifigové, tak to pro WoWfko nikdy nebude ono. Chtělo by je to založit na trochu jiném základu.

 
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Friend

Citace od: Hacislav kdy 15.01.2017, 09:52:22
Takhle na terénu, pěkně rozložené, to vypadá fakt hustě. Zase zajimavý počin.

Citace od: Friend kdy 15.01.2017, 07:36:32
Mám aj vlastných orcov urobených, ale sú viac Lotra a hobbit štýl ako warcraft...warcraftových sa mi ešte nepodarilo dotiahnu k mojej spokojnosti.
JJ, tvoji oprkové jsou fakt pěkný, ale hodí se tak do LOTRa nebo Hobita. Vůbec se nedivím, že s předělávkama do WoWfka nejsi spokojenej.
Ono dokud to budou minifigové, tak to pro WoWfko nikdy nebude ono. Chtělo by je to založit na trochu jiném základu.

 

Ahoj,
ono to aj bude na inom základe, tak ako píšeš, ale nie z tých čo si priložil, ale skúšam ešte niečo inšie. A veľmi pekne ďakujem aj za správu, postupne sa tomu začínam venovať naplno.

richchie

paradicka, mal som moznost vidiet minifigov aj nazivo a podobne ako gondorcania su v top stave, som skrabal torzo ako dnes rano auto a nic, drzalo to, proste parada ;)

Friend

Tak už som pokročil aj s orkami...tu sú prvé verzie, kde už začínam byť spokojný. Čo poviete?

viac na mojom Flickr
https://www.flickr.com/photos/139078489@N03/

Lord_Tomis

Ano ti orkové vypadají skutečně, jako z WoWka velice povedení  ;) Doufám že máš v plánu i Frost Wolfy :D

Lord_Tomis