Autor Téma: Barvičky  (Přečteno 10267 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline gruzinec

• Trade Count: (0)
  • bažant
  • **
  • Pohlaví: Mužské
Barvičky
« kdy: 28.05.2004, 10:37:49 »
Tak co lidi říkáte na nové barvičky kostiček? Zpočátku jsem si říkal, že stojí za starou bačkoru (tedy myslím tím nové šedé a hnědou), ale nějak jsem si na ně zvyknul. Co se týče světle šedé tak rozdíl není tak patrný a dokonce se mi líbí.

Offline Jindroush

• Velký vezír
  • Administrátor
  • Trade Count: (22)
  • furťák
  • Le Grand Visier
    • Jindroushova Brickshelf galerie
Re: Barvičky
« Odpověď #1 kdy: 28.05.2004, 10:52:12 »
Na těch dvou Bájonyklech je nevidim skoro vůbec.

Na X-Podech vidím tu tmavě šedou jako šedo modrou. Světle šedá vypadá 'čistěji', takže vedle ní vypadá stará šedivěji. Hnědá je sice celkem červená, ale tam je u mě vysoká pravděpodobnost, že to nepoznám.

Takže závěr: až na tu tmavě šedou mě to celkem nevadí. Když si člověk dá pozor, tak by to smíchat nemusel. Kupovat si ze Shop@Home balíčky šedejch stejně nemůžeme, tak co...
« Poslední změna: 08.06.2006, 22:25:11 od Jindroush »
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Offline gruzinec

• bažant
  • **
« Odpověď #2 kdy: 28.05.2004, 12:03:35 »
No já Bionicles moc nemusím, nevím proč, nic mi to neříká, já mám nebo jsem měl rád domečky, autíčka, letadýlka a vrtulníčky. Světle šedá se mi v nové variantě líbí moc, ale co s těma elementama co jsem měl :(
« Poslední změna: 08.06.2006, 22:25:17 od Jindroush »

Offline Jindroush

• Velký vezír
  • Administrátor
  • Trade Count: (22)
  • furťák
  • Le Grand Visier
    • Jindroushova Brickshelf galerie
« Odpověď #3 kdy: 28.05.2004, 13:55:11 »
No já Bionicles moc nemusím, nevím proč, nic mi to neříká, já mám nebo jsem měl rád domečky, autíčka, letadýlka a vrtulníčky. Světle šedá se mi v nové variantě líbí moc, ale co s těma elementama co jsem měl :(

No, s tvojím extended přístupem si můžeš z S@H sehnat bulk packy kostiček, to se nám běžným smrtelníkům nemůže v žádným případě vyplatit. Jsem zvědavej, co vypadne z výsledků toho průzkumu, kterej běžel na PabTraku.

Jinak Bájonykly taky nemusím, mám tady tři jako display kousky, a furt přemejším, jak to nějak napasovat na nějakýho Mindstormovýho robota, aby vypadal trochu bioděsivě  ;)

Co se týče domečků, už jste panáčci viděli tohle?
« Poslední změna: 08.06.2006, 22:25:29 od Jindroush »
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Offline Mičánek

• Trade Count: (12)
  • suprák
    • http://www.moje-sbirka-leg.wz.cz
« Odpověď #4 kdy: 29.05.2004, 00:00:17 »
Mnoho nových barev je krásná věc, jenže kdo má pořád zakládat nová šuflata, když třídí dílky po barvách.
Všeho moc škodí. I když, ta nová světle modrá vypadá hezky.

Offline gruzinec

• bažant
  • **
« Odpověď #5 kdy: 29.05.2004, 00:24:35 »
Myslis asi tu co je na novych knights? Ta je hodne hnusna, ja mam radeji modrou Maersk :-) kez bych mohl sehnat tu lodicku, no snad si ji koupil v Legolandu

Offline Adamsith

• bažant
  • **
  • May The Force Be With Me!
« Odpověď #6 kdy: 30.05.2004, 09:59:37 »
Hm... nové barvy mě ani tak moc nevadí... myslím, že půjdou relativně dobře zakomponovat  a na příklad na novém Falconu vypadají velmi efektně. Otázko ujest, jak se smířím s barvičkami figurek  :'(