(Vlastní) Technic tereňák

Založil bejver, 01.04.2005, 18:45:01

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

bejver

Můj první příspěvek. Něco na vyřádění venku, šňůry ovládají zatáčení, točí se vrtulka "chlazení" a celý to je udělaný tak, aby to pořádně pérovalo.
Než jsem to rozebral, napadlo mě zinscenovat bouračku, takovou malou - takhle to dopadlo.

peter

No vida, tak konečně po dlouhé pauze tu máme zase nějaký ten technik. Musím, ale říct, že mě se to fakt líbí, nemohu na tom zatím najít, žádnou vadu. Jen by mě zajímalo, jestli, když s tím jezdíš, tak jestli to je nějak motorizované, nebo jestli to za sebou taháš jak kačera? ;D Ale je to fakt pěkné, hlavně se mi líbí, že to je postavené ze starého dobrého technika ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

bejver

Jako Kačera a nakláněním "ovládače" v  ruce zatáčim. Divil by si se jak se s tim dá řádit.

otaznik

Citace od: bejver kdy 01.04.2005, 18:45:01
Můj první příspěvek. Něco na vyřádění venku, šňůry ovládají zatáčení, točí se vrtulka "chlazení" a celý to je udělaný tak, aby to pořádně pérovalo.

Dost dobrý? jak dlouho trvalo, než jsi to dal dohromady? Můžeš sem hodit fotky toho systému, kterým to zatáčí? (šňůrky)

bejver

Jak dlouho stavěl nevim, ale je tam řádově 1600 dílků. Jo a to zapojení toho řízení bych črtnul a poslal, ale k tomu minicoopru co je vedle, protože ten má i brzdu - tak aby to bylo v kuse (zatáčení má u obou stejný princip).