DUPLO ROBOTI 7437 a 7435

Založil Andry, 09.11.2006, 11:00:09

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Andry

Ted jsem objevila tyto sety na anglicekm ebay...... prosim poradte mi, prodavalo se to nekdy v CR a ja jen zaspala? Nebo je to horuci novinka a treba se dockam pristi rok i u nas?

DEKUJUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Jarmila

7435 nebo 7437

Asi nejvíc o DUPLu ví Llevelyn nebo sam.no.
Tak se, holky, vyjádřete.  ;)
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

Jindroush

#2
Ehm, nepíše se na Lugnetu rovnou toto?
Citace
Available only in Australia and the UK

To by snad mohl pochopit i nezasažený člověk...  ;)

Ne, nebylo to vůbec a nebude. (Možná to měli v Holandsku, tam ten seriál taky šel, jestli se nepletu).

Na ebay.nl jsem zběžně našel jeden kousek a posílá worldwide... tady. Ten člověk jich má víc, dokonce s 'Buy now', takže si člověk může snadno všechny pořídit...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jarmila

#3
Jsem nezpochybňovala ani Lugnet ani ničí velkovědoucnost.  :-* Jen si matně vzpomínám, že se tady už o něčem prapodivném, v našem státě se prakticky nevyskytujícím, psalo. Taky DUPLO, taky jen "ostrovní" destinace.  :)
Jdu hledat, kde kdo co kdy řekl, potažmo napsal.  ;)


o pár minut později:
Našli moji rádcové, našli?
Jo, jsem holka šikovná.  ;) Tady se o tom psalo.
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

rouseanne

Tady mají robota 7450 a 7449 http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=1580765
Aha, ale teď koukám, že inzerát je z května, tak nevím...

Petrjr

V běžném prodeji tu nebyli nikdy. Ani jeden.

   V bazaru či na aukru jsem je párkrát viděl, asi tak jednou, dvakrát. A pro zajímavost, červená kytička z robota 7437 není obyčejná kytka, ale duplo plant flower metal design a dá se sehnat v Legáčkovi (červená varianta).


Jindroush

Na tom mimib to teda za hubičku moc nevyjde, v tom Holandsku je to víc než o polovinu levnější... (beru v potaz, že tam bude drahý počtovný, ale když se najde víc zájemců a vykoupěj ho...)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Raistlin M

Ty kytky jsou v prodeji na mimibazaru pořád. Oranžový a fialový.....ehm, tedy pokud ne, tak se zeptám ženy, proč, když jsme je nakoupili. ;D
Roboti se dají sehnat na eday.de docela běžně (teď to nezkoumám, ale před pár týdny jsme je tam kupovali a nabídek bylo dost, jen byli dost drahý)

Llevelyn

Roboti byli ve výprodeji na jaře myslím na Rákosníčkovi. Jinak jsou k sehnání na e-bay, jen ty ceny jsou spíše pro koncového uživatele, nikoliv pro další prodejce  >:D


Techno kytičky jsou v prodeji, červené / žluté vyprodané/.  8)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Raistlin M

Citace od: Llevelyn kdy 09.11.2006, 16:34:33
Techno kytičky jsou v prodeji, červené / žluté vyprodané/.  8)

Aha, tak to já myslel jiný kytičky...ty stojací.  Hodinky jako holinky....to je jedno.  8)

Ondra


Andry

DEKUJUUUUUUUUUUU

Dekuju moc vsem, ja jsem tady teprve zelenac, tak mi vyhledavani nejak uniklo.... prostudovala jsem minule i soucasne diskuse, koukala na roboty a uvidime.... Jestli bude malej ale opravdu mooooooooooooc hodnej, tak mozna Jezisek nadeli..... to bude mit ale monotematicke Vanoce, same Lego, same kostky.....

;D



Llevelyn

Citaceto bude mit ale monotematicke Vanoce, same Lego, same kostky.....

Vítej na palubě... ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))