Steampunk LEGO Train

Založil Anatyt, 14.07.2011, 11:41:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anatyt

Ktovie na koľkých silonoch to je zavesené. ;) Každopádne nevidno žiaden.

http://www.youtube.com/watch?v=wPtV19A3Xxg

Luky1987

Já je vidím celkem dobře, odráží se od nich světlo, ale nápad pěkný ;)

grohl

Výborný nápad a skvělé prpovedení.

Togaran

Omluvte ten dětinský výraz, ale tohle je prostě "hustý až na půdu" nemůžu si pomoct. Nápad a provedení je super. má to jedinou chybu - mohlo by to být mnohem větší  ;D

Zkoušel jsem hledat fotky, přece jen je to na nich přehlednější a dá se to lépe prohlédnout, ale zatím jsem neuspěl, co vy?
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

AdamKo

To je ovšem pekelný šprým >:D fantasy jak malované. Klobouk dolů za ten nápad! :o

["Líbí se mi"] jak se pod projíždějící mašinkou vlní koleje. :D Co mě úplně dostalo je ten nebezský most s rybářem a odtékající vodou nikam - stejné jak představy o tom, že je Země placatá.

Silony jsou vidět, opravdu to kolejiště nelevituje.

peter

#5
Citace od: Togaran kdy 14.07.2011, 16:02:31Zkoušel jsem hledat fotky, přece jen je to na nich přehlednější a dá se to lépe prohlédnout, ale zatím jsem neuspěl, co vy?

Zatím jen tato galerie a tyto fotky:


Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Petronel

Výborná stavba! To je první Lego vlak pod kterým se tolik prohýbají koleje  ;D a vypadá to skvěle

mizdas

Celé je to výborný nápad!  :D. Na mě třeba udělali dojem spíš kusy skal co trčí z kolejí dolů, nebo létající stroje, ale ty koleje s vláčkem jsou taky pěkné  :)