(Vlastní) Šalomounův chrám

Založil cendix, 19.04.2008, 02:43:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

cendix

Myslím si, že jsem toho o něm již napsal dost, a také je jeho podstatná část k vidění v Brně.Přesto si dovolím ukázat fotky toho co není vidět nebo už není.

Poprvé jsem zkoušel stavět v r.1997, ale neměl jsem dost bílých ani šedých kostek.

Icewalker

Moc pěkné budovy se skvělými doplňky. A ty barvy, jako by mě ji fotografie vtahovaly přímo do děje :) A fajn pávi ;)
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Skyder

Skvele stavby. Idem sa inspirovat ako to bude pokracovat s mojim mestom-neiktore budovy by sa tam fakt skvele hodily, diky za inspiraciu, a musim naozaj pochvalit prepracovanost a celkovy dojem. Je to postavene podla realnej stavby ze?
Skyder

marian20

Stavba super, plno skvelých detailov. Chcel by som sa opýtať, ako sú spravené vchodové dvere do domu zachytené na predposlednej fotke.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

Cavelon

Citace od: marian20 kdy 19.04.2008, 18:18:00
Stavba super, plno skvelých detailov. Chcel by som sa opýtať, ako sú spravené vchodové dvere do domu zachytené na predposlednej fotke.

Myslím, že z dvoch hnedých kontainerov. 8)

cendix

Citace od: marian20 kdy 19.04.2008, 18:18:00
Stavba super, plno skvelých detailov. Chcel by som sa opýtať, ako sú spravené vchodové dvere do domu zachytené na predposlednej fotke.

Opravdu jsou to dvě bedny na sobě, pod nimi a na nich kostka 4x2.Celé je to posunuté o 1/2 studu.Široké 3 study se mi líbily víc než 4 st.