(Vlastní) Rescue commander

Založil arnold, 25.03.2018, 21:46:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

arnold

Zdravím všechny!Po delší době se mi konečne  povedlo postavit pokračování příběhu,který jsem chtěl puvodně celý  dokončit už před rokem...bohužel,jsem se zatím dostal jen k druhé stavbě z celkových tří  :)
Díky za všechny komentáře.
Více fotek zde: http://www.moc-pages.com/moc.php/446129

richchie

velmi pekne a musim povedat ze aj keby som tieto fotky videl na nete tak hned ma napadne tvoje meno, nakolko je to v podobnom duchu postavene ako tvoje predchadzajuce stavby. za mna palec hore a ticho zavidim ze si sa dostal k stavaniu, ja odkedy mam 2 deti doma tak nemam na stavanie cas, ja uz sa chystam dokocnit dioramu dobrych par rokov a vypada ze este par rokov si aj pockam...

arnold

Diky  ;)  Jinak ti naprosto ruzumím...já mám jednu malou čertici a je to peklo  :) Ted snad  začne pěkné počasí tak lego pujde na chvilku stranou.Poslední část by měla být nejrosáhlejší,ale jestli to pujde takovým tempem jako šlo tohle tak bych viděl finish někdy v roce 2025  ;D

sohibil

Musím uznať že si sa s tým fakt vyhral. Trávnik, porast, ošarpané steny (česky zdi). Samy o sebe tie detaily nie sú až také dychberúce ale dohromady je to už iná káva.
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.