(Vlastní) moje custom nálepky

Založil Steve23, 13.08.2010, 12:10:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

gearcs

Zvětši měšec, alespoň na dvojnásobek, jinak to špatně dopadne. Vím, co říkám, tvorbou custom torz a štítů se už pár měsíců zabývám.

FilipS

Měšec rozhodně zvětšit a ten kus brnění bych vyměnil za další záplatu. ;)

Steve23

měšec tedy zvětším a přidám záplatu, dál na paškále mám lučištníka
coming soon...

Steve23

Lučištník písečných elfů  a pěšák písečných elfů
Enjoy :-*

germik

#64
nevím proč, ale ten první mi hrozně připomíná již existující torzo použité, pokud se nepletu v MMV 8)  ;)
Edit: no tak ne až tak uplně, viz http://media.peeron.com/pics/inv/custpics/973px621.1230845984.jpg
jinak připomínky: k tomu prvnímu bych přidělal nějaké mačkance na látce - jako je to u toho druhého, a ke druhému, jak je tam ta šedá spona, ohraničil bych ji černě a klidně i ten pásek (šerpu) ;)
Jinak je to pěkné, oceňuji snahu (já bych s k tomu asi nedokopal ;D ;)) a možná někdy v budoucnu očekávej objednávku  ;D ;D ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Steve23

No musím říct:ty vole :D protože,  pokud ti to nebude vadit, já tě mám za takového "guru" fantasy staveb  :D :D no a teda to upravím ;)

Steve23

new lučištník
Staré stickery už jsou i na mocpages ;)

mizdas

Nevidim na tom nic co by připomínalo lučištníka  ::) ???.

Steve23

Pásek na rameni, až píseční elfové oloupí několik vojáků říše(crownies) tak buď přetaví jejich brnění na své oceli nebo si je jednoduše nechají ;D mám v plánu udělat Leather armor-mana a scale mail-mana, nemá někdo vzor?Já se k němu nedokážu dokopat :'( ;D

Mixmax

Citace od: Steve23 kdy 03.09.2010, 19:17:08
Pásek na rameni, až píseční elfové oloupí několik vojáků říše(crownies) tak buď přetaví jejich brnění na své oceli nebo si je jednoduše nechají ;D mám v plánu udělat Leather armor-mana a scale mail-mana, nemá někdo vzor?Já se k němu nedokážu dokopat :'( ;D

Mužeš my říct jak to děláš chtěl bych si taky pár udělat ale sám a, ty a blackdemon je mate takovy pěkný jak to dělaš? :D
,,Toho Boh dá nebude, aby český král z boje utíkal" Jan Lucemburský bitva u Kresčaku

Rhox


Steve23

lovec přízraků

mizdas

Dobrý, mohl by jsi ho využít i do staré číny  ;D. (Myslim tu z histrorie né věci made in china)

Steve23

#73
JJ, právě že jsem vycházel ze samuraje :) .
zítra bude fotka aplikovaných stickerů lovce přízraků a p.elfů!
tak nebudou no...

Aki

Citace od: Steve23 kdy 21.09.2010, 19:17:36
JJ, právě že jsem vycházel ze samuraje :) .
Samurajové byli v Japonsku, ne v Říši Středu!  ::)

Steve23

V naší učebnici je to tak jak jsem to říkal já, takže jak to je ???  .

FilipS

Aki má pravdu. Samuraj je středověký japonský bojovník.

Steve23

Aha, takže učebnice za to může  >:D .A prosím, teď názor na nálepku  ;) .

Hardegon

Citace od: Steve23 kdy 22.09.2010, 15:08:59
V naší učebnici je to tak jak jsem to říkal já, takže jak to je ???  .

Jestli mi ukážeš naskenovanou stránku učebnice, ve které je napsáno "Samurajové žili v Číně", uvěřim.

Mixmax

,,Toho Boh dá nebude, aby český král z boje utíkal" Jan Lucemburský bitva u Kresčaku

BlackDemon

Citace od: Steve23 kdy 21.09.2010, 19:17:36
zítra bude fotka aplikovaných stickerů lovce přízraků a p.elfů!
Mohl bych poprosit o vysvětlení významu zítra?Já jenom že většinou se jedná o následujíci den aspoň co já si myslim, ale pokud se pletu tak mně samozřejmě opravte ;).
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Mixmax

Citace od: BlackDemon kdy 23.09.2010, 14:52:23
Citace od: Steve23 kdy 21.09.2010, 19:17:36
zítra bude fotka aplikovaných stickerů lovce přízraků a p.elfů!
Mohl bych poprosit o vysvětlení významu zítra?Já jenom že většinou se jedná o následujíci den aspoň co já si myslim, ale pokud se pletu tak mně samozřejmě opravte ;).





Nepleteš se, aspoň i podle mě je "zítra" následující den :), uvidíme třeba to dá ještě dnes :).
,,Toho Boh dá nebude, aby český král z boje utíkal" Jan Lucemburský bitva u Kresčaku

Póža

1. Do konce dne zbývá ještě 9 hodin 37 minut.
2. I kdyby to sem dal za týden nikdo nemůžete nic říct.

Prostě ještě neměl příležitost, tak si prosím odpusťte tohle rejpání.

BlackDemon

Citace od: Poza kdy 23.09.2010, 15:23:07
1. Do konce dne zbývá ještě 9 hodin 37 minut.
2. I kdyby to sem dal za týden nikdo nemůžete nic říct.

Prostě ještě neměl příležitost, tak si prosím odpusťte tohle rejpání.
Psal to 21. už je 23.  ;).
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Póža

Moje chyba.
Prostě kdo si počká, ten se dočká.
Věřím že kdyby měl čas, už to tady je :)