(Cizí/Vlastní) Militarized X-Wing

Založil Luky1987, 07.04.2011, 08:13:08

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Luky1987

Rád bych odprezentoval něco trošku speciálního.
Před nějakým časem jsem narazil na tento model: http://www.brothers-brick.com/2011/01/29/militarized-x-wing/
Uchvátil mě natolik, že jsem se ho pokusil dle obrázků postavit také.
Doufám, že nikoho neuráží, když někdo postaví cizí model, já to beru spíše než jako kopírování jako poctu původnímu autorovi, jehož model je dle mého názoru naprosto dokonalý.
Nyní sídlí remake na čestném místě, v obýváku na repráku vedle TV.
Délka a rozpětí křídel je cca půl metru, je to macek ;)

Hardegon

Tahle verze X-Wingu se mi líbí. Povedlo se ti jí skvěle reprodukovat.  :)

Luky1987

Můžeme domluvit druhou hospodu, a můžu ho tam donést na ukázku >:D

S.t.a.l.k.e.r.

Citace od: Luky1987 kdy 07.04.2011, 08:13:08
Doufám, že nikoho neuráží, když někdo postaví cizí model, já to beru spíše než jako kopírování jako poctu původnímu autorovi, jehož model je dle mého názoru naprosto dokonalý.

Nie je to kopia 1:1, nie je to pouzite na komercne ucely, a pod., na tvojom mieste by som sa podobnymi otazkami vobec nezaoberal. Az na kanony a par detailov je to na nerozoznanie od predlohy. Je prilis tmavy, nevadi ti to?

Luky1987

To je dáno kvalitou fotek, jestli narážíš na tohle, jinak nad stavbou v Light Bley jsem taky přemýšlel...

phoenicis

Súhlasím so Stalkerom - až na pár detailov presná kópia ;)
Tento model sa mi veľmi páči, i keď mi na ňom chýba zopár (pre mňa) podstatných detailov (ale tie chýbajú už na predlohe).
Ináč - klobúk dole ;)

Hardegon

Citace od: Luky1987 kdy 07.04.2011, 14:06:53
Můžeme domluvit druhou hospodu, a můžu ho tam donést na ukázku >:D

Beru tě za slovo. To abych měl taky něco na donesení.  >:D

S.t.a.l.k.e.r.

#7
Citace od: Luky1987 kdy 07.04.2011, 15:13:03
To je dáno kvalitou fotek, jestli narážíš na tohle, jinak nad stavbou v Light Bley jsem taky přemýšlel...

Myslel som skor na tmavu farbu. Mam vsetky minifig vydania X-wingov a najviac sa mi paci v bielej farbe v kombinacii s cervenou a kde-tu sa objavi aj tan. Je to velmi elegantne, sedou farbou chcel autor asi nechat vyniknut vyznam "armored", posobi viac agresivne.