(Vlastní) Základna Blacktron B341

Založil Daniel, 15.08.2012, 19:58:26

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Daniel

Ve vesmíru se objevila nová rasa ,,polorobotických vlčích lidí", se zatím neznámými technologiemi. Blacktroni se s nimi dali do obchodování (pro začátek, než se je pokusí okrást ;) ) .

V MOCu jsem použil i pár originálních LEGO věcí, jako například úžasný set 6882 (předělaný do Blacktronských barev) a Fenris Wolf z 7015. A nemůže chybět ani nějaký ten M:Tron... ;D

Brickshelf galerie:
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=509979


linhi

Absolutně parádní,rozhodně stojí za to na to mrknout osobně! Palec hodně nahoru!

Ryxe

Tak to je paráda  :o. to je ten MOC vystavovaný v Táboře? Jestli to vyjde, tak se tam zítra chystáme vyjet, tak to se fakt těším až to naživo uvidím.

votrelec


Kiko97

Skvele sa pozerá na to sklo zapracované v skale.  :o

otaznik

Luxusní stavba!  8)

Citace od: linhi kdy 15.08.2012, 20:00:49
Absolutně parádní,rozhodně stojí za to na to mrknout osobně! Palec hodně nahoru!
Mně to fakt nedá. Ty jsi s nimi nějak spojený, že to muzeum v Táboře pořád propaguješ?

Mtron

Tak jsem si poslintal, loď vypadá velice vydařeně a ladí ve všech směrech. Základna pěkně zapracovaná do terénu. Luxusní práce jak tu již zaznělo. Vana a blektronský pes s prostitutkou ?  ;D Mtron za mřížemi a bez lavice či nějakého kanape. Drsný podmínky máš. Co předávají vlčí lidi za krystal Blektronům? Tajné plány uložené na krystalu ? Snad útok na Mtrony ?

Rád bych to viděl naživo. Fotky super, detaily taky.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

linhi

Citace od: otaznik kdy 15.08.2012, 21:46:38
Luxusní stavba!  8)

Citace od: linhi kdy 15.08.2012, 20:00:49
Absolutně parádní,rozhodně stojí za to na to mrknout osobně! Palec hodně nahoru!
Mně to fakt nedá. Ty jsi s nimi nějak spojený, že to muzeum v Táboře pořád propaguješ?

Nemyslel jsem to tak aby se někdo rozjel přes celou republiku,nejsem s nima nijak spojený,jen jsme jim s Danem půjčili svá díla,stačí?

Hardegon

Nádherná práce! To precizní zasazení základny do skály je velká paráda.

Systematik

Všechny moje palce míří nahoru!  :D

Kozell

Tak to je vážně moc pěkné líbí se mi uchycení křídel na lodi.Palec na horu  ;D .             
                                                                                                                                 
                                                                                                                       
ZA VŠECHNY CHYBI V TEXTU SE MOC OMLOUVÁM JAK V TOMHLE TAK I NADTÍMTO. 
Můj profil na Facebook(u)   Můj profil na YouTube

peki

Citace od: Daniel alias Legacek kdy 15.08.2012, 19:58:26
Ve vesmíru se objevila nová rasa ,,polorobotických vlčích lidí"....

Co to zkusit nějak rozpracovat ve spolupráci s ostatníma "X"tronama a připravit něco velkého na Lipno příští rok?

Robbed


Kalethrion

Krásná pocta legendární řadě, bravo!

FilipS

Nádhera, moc se mi to líbí, to začlenění do skály se opravdu moc povedlo, velká šedá loď je taky skvělá. Jediné co si mi nezdá, je tahle stíhačka, nevadí mi, že je old-school, ale ten nový kokpit k ní prostě nesedne.

Daniel

Díky za komenty, jsem rád, že se líbí ;).

Citace od: Mtron kdy 15.08.2012, 22:05:48
...Co předávají vlčí lidi za krystal Blektronům? Tajné plány uložené na krystalu ? Snad útok na Mtrony ?
Zatím tajná informace, nech se překvapit 8).

Citace od: FilipS kdy 16.08.2012, 13:51:45
..., ale ten nový kokpit k ní prostě nesedne.
Bohužel jsem si přesně tohoto vědom. Tohle a vozítko blacktronů jsem chtěl ještě předělat + trošku vylepšit interiéry, ale moc jsem nestíhal termín >:(.

Citace od: peki kdy 16.08.2012, 11:29:38
Co to zkusit nějak rozpracovat ve spolupráci s ostatníma "X"tronama a připravit něco velkého na Lipno příští rok?
Vesmír zní lákavě, ale je víc témat co bych chtěl stavět. Takže zatím nevím do čeho půjdu...?

Jotun

Opět skvělá stavba, výborně zakompovaní orig. dílů mých oblíbených Blactronů, skvěle provedená lod space-vlčích lidí:D

grohl

Genialně zmáknutý terén a nevím proč, připomíná mi to brlohy padouchů z Bondovek. U lodi se mi líbí kabina a hlavní motory.

Tomtombuy

Viděl jsem na vlastní oči a nádhera! I když vesmír moc nemusím, tak skvělý námět. Moc se mi líbí zasazení budov do skály a hlavně i otevřené prostory viditelné zezady a propojení tunely. Ale vrtá mi hlavou z jakého setu/ů jsou vlčí lidé, nevypadá to na torza wolpacku z 92/93.

linhi

Vlci jsou z kličenek,koupil jsem ty torsa ve stavu new od jednoho
bl prodejce tak pred dvema lety,40 kusu a odtud je ma i Dan.

P4tr1cius

#20
Daniel, dlho som premýšlaľ či sem niečo napíšem. Písať niečo o tom, aký si skvelý staviteľ, je asi zbytočné. To všetci vieme. Patríš do TOP 5, to je bez debaty.

Ale teraz niečo k tvojmu dielu. Prosím, ber to v kontexte - si skvelý staviteľ - preto aj posudzovanie tvojich diel je (z môjho pohľadu) kritickejšie.
Tento tvoj výtvor, aj keď som ho nevidel naživo, vidím ako - nič moc. Proste je to dielo, ktoré samozrejme treba pochváliť, ale rozhodne z neho (aspoň ja) neodpadávam. Nesedia mi vôbec tie skaly, je to také akési rozhádzané, rovnaké. A dokonca aj tá veľká loď mi tam vôbec nepasuje.

Za svoj "rýdzo" subjektívny názor sa ti vopred ospravedlňujem (nechcel som sa ťa určite dotknúť) ale vidím to presne takto.
Úprimne ale, určite by som si to rád pozrel naživo, to je bez debaty. Som ale presvedčený, že tvoj "NAJ" potenciál dokážeš najviac rozvinúť pri tématike CASTLE. Tam je to fantastické.

Daniel

Ještě jednou díky za komenty!

Jo vlčí torza mám od linhiho. Naprosto parádní torza, díky moc 8).
http://www.bricklink.com/catalogItem.asp?P=973pb727c01

P4tr1cius: Se nemáš vůbec za co "ospravedlňovat". Určitě je dobře a jsem za to rád, že někdo napíše i kritický komentář, co se mu na tom nelíbí, nebo nezdá - nemůže se to přece líbit všem ;).

Měch

Přesně takhle by měly vypadat sci-fi stavby. Všechno na sebe bezvadně navazuje. Ten lámaný balkon skvěle ladí s lomeným sklem. Můj oblíbený detail je to schodiště. Nedokážu říct proč, prostě se mi líbí nejvíc.
Skála je krásně rozvržená a ty barevné plates to dělají dokonalé. Vůbec bych se nedivil, kdyby se tohle stalo konceptem pro skály na jiných planetách.
Loď tam na první pohled působí velmi cize což je paradoxně dobře. Přece jenom je to jiný národ a staví jiným designem. Z  P4tr1ciuse (to jméno furt neumím napsat, vždy ho musím kopírovat)si nic nedělej, kdyby nebyl tak omezený, poznal by jak je těžké zakomponovat do jednoho díla dva odlišné designy, zvlášť když to staví jeden stavitel, který už má svůj zaběhnutý styl.
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

Togaran

Panejo, tohle jsem nějak prospal :-D luxusní diorama :) moc se mi líbí.
Musím říct, že lod mě nika zvlášť neoslovila (snad jen kabina s pruhem uprostřed) ale zato skála a základna v ní moc :) Ty balkony vypadají skvěle a M:Tron ve vězení a nad ním koupající se Leia jsou vtipný :-D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr