Republic Attack Cruiser z Brickfestu na prodej

Založil chadzi, 15.12.2005, 22:43:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

chadzi

:o))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

massive

*ebay*

Micho

#1
Keď vidím ten nádherný vesmírny krížnik a tu zatiaľ vydraženú sumu, tak ma napadá otázka pre znalých eBay: Čo sa v doterajšej histórii eBay vydražilo v najvyššej sume?

TomG

Nezapomente sem nekdo pastnout za kolik ten kriznik nakonec sel :)
Tak me napada pokud je to model z vystavy tak bude pravdepodobne slepeny.
Only the best can survive.

chadzi

#3
Micho myslim ze nejvys sla vecere s Carmen Electra a mozna jeste draz s Warrenem Buffettem... cenu nevim ale hodne. jo a pak se jeste drazil papamobil (Ratzingeruv Golf IV)

btw 35 tisic dilku neni zas takova tragedie (az na to ze 90% je gray)... ale uz vidim jak to jde  pres 30 K USD

cembry

Skoda, ze aukce konci 24.12. Kdyby to bylo o par dni driv, tak bych mohl doufat, ze nekdo z pribuzenstva pochopi co chci pod jedli  ;D

Micho

Citace od: chadzi kdy 15.12.2005, 23:08:27
Micho myslim ze nejvys sla vecere s Carmen Electra a mozna jeste draz s Warrenem Buffettem... cenu nevim ale hodne. jo a pak se jeste drazil papamobil (Ratzingeruv Golf IV)

btw 35 tisic dilku neni zas takova tragedie (az na to ze 90% je gray)... ale uz vidim jak to jde  pres 30 K USD

Som to nepresne napísal. Myslel som na Lego a neupresnil som to. Takže ešte raz: Čo sa v doterajšej histórii eBay vydražilo z Lega v najvyššej sume?

PS: Inak chadzi dík za info. O tom papamobile som čítal nie tak dávno v dennej tlači.  ;)

Colonel32

co tu jeste resite, stejne tam prece jasne psali, ze to posilaji jen po americe  ;D ;D ;D

chadzi

#7
no mozna kdyby sis najal nakladni letadlo od DHL tak by te nechali to odvezt  ;D vzhledem k te cene by to nebylo takovy navyseni, uz je to pres 20 K USD!

J_BOB

nieje to toto? http://www.fbtb.net/images/RSD1.jpg a preco rebel attack cruiser ked je to republikovy Venator?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

chadzi

#9
jo to je to stejny, v te aukci je link na ten fbtb rozhovor kde je ten obrazek cos sem hodil. taky sem se divil tomu nazvu ale to neni na te aukci to podstatny  ;)

chadzi

tak uz je to na 30ti tisic dolarech :o) a to jeste zbyva 7 dni. upravuju svuj puvodni odhad na 60 k USD  ;)

Micho

Citace od: chadzi kdy 17.12.2005, 10:25:44
tak uz je to na 30ti tisic dolarech :o) a to jeste zbyva 7 dni. upravuju svuj puvodni odhad na 60 k USD  ;)

Bolo niečo z Lega v jednej aukcii na eBay vydražené vôbec vo vyššej cene? Viete niekto? Alebo je niekde na eBay história takýchto max.?

J_BOB

co myslite je to rozkladacie alebo zlepene? som cital, ze to ma 35 000 dielcov a to by bola skoda keby boli zlepene nie?
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

rdk

Citace od: J_BOB kdy 17.12.2005, 11:22:07
co myslite je to rozkladacie alebo zlepene? som cital, ze to ma 35 000 dielcov a to by bola skoda keby boli zlepene nie?

AFAIK to je slepené.

Mates

Tedy dát tolik peněz za velký kus slepeného plastu mi přijde jako těžká úchylka! :P >:D :D
Kdyby si s tím mohl někdo hrát, tak neřeknu, ale totok? Možná s tím pak budoucí majitel může machrovat nebo vystavovat, ale to je tak asi všechno, co s tím udělá >:D 8) ;D

J_BOB

mozno o tom ani nevedia. ako ked dakto dal vyse 100 dolarov za navod k ISD  ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

otaznik

Citace od: Mates kdy 17.12.2005, 11:33:47
Tedy dát tolik peněz za velký kus slepeného plastu mi přijde jako těžká úchylka! :P >:D :D
Kdyby si s tím mohl někdo hrát, tak neřeknu, ale totok? Možná s tím pak budoucí majitel může machrovat nebo vystavovat, ale to je tak asi všechno, co s tím udělá >:D 8) ;D

IMHO je také důležité, že to jde na charitu. Proto možná někteří bidují tolik.

Mates

Citace od: J_BOB kdy 17.12.2005, 11:41:03
mozno o tom ani nevedia. ako ked dakto dal vyse 100 dolarov za navod k ISD  ;D
Možná i to by bylo možné  :D

Citace od: otaznik kdy 17.12.2005, 11:52:16
IMHO je také důleľité, ľe to jde na charitu. Proto moľná někteří bidují tolik.

Tak to by ti američtí balíci mohli ještě přitlačit, nééé?  >:D :D ;D

lordvader

At na to vydají návod, nakoupíme kostky a jde se stavět, co vy na to?  ;D

J_BOB

"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Colonel32

no, kdyz jsem evidovali sve sbirky podle peeronu, tak je tu dost lidi, co maji prez 35000 dilku...

J_BOB

no...mat 35 000 hociakych dielcov je imho rozdiel ako mat tych 35 000 co su potrebne tam.
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

KLF

Terminated.

Micho

Citace od: KLF kdy 26.12.2005, 14:33:13
Tak sa pozrime, za kolko nakoniec tento model isiel... ;)

Solídna suma! Za to by som mohol mať dobré autíčko alebo byt (veľkosť závisí od regiónu). Určite ani jeden z nás na fóre nemá ani celkovú hodnotu Lega v takejto sume.  ;)


KLF

Citace od: Micho kdy 26.12.2005, 14:38:15
Citace od: KLF kdy 26.12.2005, 14:33:13
Tak sa pozrime, za kolko nakoniec tento model isiel... ;)

Solídna suma! Za to by som mohol mať dobré autíčko alebo byt (veľkosť závisí od regiónu). Určite ani jeden z nás na fóre nemá ani celkovú hodnotu Lega v takejto sume.  ;)



Otazne je, ci my vsetci tu DOKOPY mame LEGO v tej sume...
Terminated.

Jindroush

31000 usd je cca 775 000 Kč.
Podle týhle ankety je tu pět lidí, co má víc než 100 000 Kč a pár, co tvrdí, že má ještě za víc. Takže určitě tolik peněz tady je...  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

tak jsem si pocital feedbacky winning buyera, co kupoval a prodaval... a velmi jsem se smal. Ukazalo se totiz, ze tento clovek za 2 dolary prodava Hot Coffee mod do GTA San Andreas, a posila ho emailem. Dokonce za to dostal negativni feedbak, ze nekomu pry poslal ten soubor zavirovany.... trochu mi to pripomina toho typka, jak prodava link na peeron  ;D

Codename19

Citace od: Micho kdy 17.12.2005, 11:02:50
Keď vidím ten nádherný vesmírny krížnik a tu zatiaľ vydraženú sumu, tak ma napadá otázka pre znalých eBay: Čo sa v doterajšej histórii eBay vydražilo v najvyššej sume?

Asi pred týždňom som čítal časopis Computer z roku 2004 a bolo tam spomenuté, že padol cenový rekord. Za 782 500 EUR sa predalo Ferrari Enzo.

DaKan

CitaceZa 782 500 EUR sa predalo Ferrari Enzo.
To bych ty prachy vrazil radši do LEGA a z něj bych si pak postavil Ferrari Enzo ;D

J_BOB

neviete nahodou, ci sa predal ten link na peeron?  ;D
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader