Má sbírka

Založil Mr. Cube, 02.09.2011, 17:40:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mr. Cube

#30
79006 The Council of Elrond

Nakonec jsem si pořídil i tento set, zejména kvůli figurkám Elronda a Arwen (do sbírky), ale i kvůli slevě ;). Když jsem ho složil, tak nepůsobil až tak malý, jako mi připadal na obrázcích (nálepky jsem prozatím nelepil).


Mr. Cube

9469 + 79012

Tak jsem si pořídil Mirkwood Elf Army, ačkoliv jsem se zařekl, že Hobití sety si pořizovat nebudu...mezitím jsem se ale rozhodl sbírat LotR a Hobbit figy, takže tento set si pořizuji čistě kvůli figurkám do sbírky. No a taky konečně přijel Gandalf  ;D


Mr. Cube

Byl by zájem o recenzi na některý z posledně zakoupených setů? Vím že už to nejsou nějaké horké novinky, ale kdyby byl zájem, nafotím a popíšu.  :)

Izmael10

Citace od: Mr. Cube kdy 07.02.2014, 14:38:26
Byl by zájem o recenzi na některý z posledně zakoupených setů? Vím že už to nejsou nějaké horké novinky, ale kdyby byl zájem, nafotím a popíšu.  :)

Áno, rád si prečítam tvoju recenziu.  ;)

Mizu

Aj ja sa pripajam ku prosbe o recenziu  ;)

Villa Legina

79006 - o kúpe tohto setu uvažujem aj ja. Zdá sa mi nádherný, hlavne farebná kombinácia stavby sa mi páči.

Mr. Cube

Izmael10, Mizu: OK, něco zrecenzuju :)

Villa Legina
: To je pravda, to barevné ladění tomu dává takovou pěknou podzimní atmosféru. Hodně lidí (co jsem tak na EuroBricks četl) nad tímto setem ohrnuje nos, ale mě připadá taky pěkný.

Mr. Cube

Update sbírky LotR a Hobbit figů, už mi chybí "jen" 23  ;D


(někteří figové jsou na fotce vícekrát)

Zichi

Parádní sbírka!!! :o Hlavně ten Bilbo v županu. Mohu se zeptat, jak si jej sehnal?  ;D

otaznik

Citace od: Zichi kdy 24.05.2014, 19:23:42
Parádní sbírka!!! :o Hlavně ten Bilbo v županu. Mohu se zeptat, jak si jej sehnal?  ;D
Např. http://www.bricklink.com/search.asp?itemID=125858.

Mr. Cube

Citace od: Zichi kdy 24.05.2014, 19:23:42
Parádní sbírka!!! :o Hlavně ten Bilbo v županu. Mohu se zeptat, jak si jej sehnal?  ;D

Tak, jak říká otaznik. Plus je dobré sledovat sekci "Obchody", kde se občas pořádají hromadné nákupy z BrickLinku.

Mr. Cube

#41
75052 Mos Eisley Cantina
- moc pěkný set


update sbírky LotR a Hobbit figů

...už chybí jen 13 (nepočítám figy z třetí vlny Hobbita, co teprve bude)

P4tr1cius

Tie figy vyzerajú LUXUSNE! Budí to síce maličký dojem "natlačenia", ale aj tak, je to -motherfuckerJones- paráda!
No a ku kantíne iba toľko - All in.... (si proste moja krvná skupina)

Len tak ďalej!


Mr. Cube

No trochu natlačené jsou, ale chtěl jsem, ať se mi vejdou všechny na 1 fotku  ;D Podložka je zatím provizorní, finálně to asi hodím do černé barvy.

Cantinu jsem prostě musel mít. Když jsem v roce 1997 sbíral samolepky do alba Star Wars, nikdy bych si nepomyslel, že jednou bude existovat LEGO Cantina a že jí budu mít.  :)

Mr. Cube

Přírůstky do sbírky: 9474 + 9470 + 79005  :D


Mr. Cube

Nový přírůstek do sbírky: 79015 Witch-king Battle



(plánuju nákup více kusů kvůli potenciálu pro budování armády - figurka Elronda, a kvůli sesbírání více Nazgulů v "duchové" verzi...bude chtít někdo Galadriel?  ;D)

Mr. Cube

79016 a další 79015

Bruno

Parádní sbírka, je to pastva pro oči.

Mr. Cube

Sbírka LotR a Hobbit polybagů je nyní kompletní :)

30210 Frodo with cooking corner



30211 Uruk-hai with ballista



5000202 Elrond



30213 Gandalf at Dol Guldur



30216 Lake-town Guard



5002130-1 Good Morning Bilbo Baggins



30212 Mirkwood Elf Guard



30215 Legolas Greenleaf

Mr. Cube

Tak konečně i 79007 Battle at the Black Gate   :D