Splněný sen

Založil muzzo, 17.02.2006, 14:07:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

muzzo

Až z Ameriky za mnou přiletěl a zaplnil tak velké místo v mém sběratelském srdci.



a po otevření


Codename19

#1
Tak to si spravil trochu zle. Vôbec si tie obrázky nemôžem pozreť.
a) sú vo formáte bmp
b) webzdarma má pomalý download obrázkov (na mojej strane)

Edit: Už som to videl. Veľmi pekné a roztomilé :)
FlashGetom som tie obrazky stiahol za cca polhodinu ;D

otaznik

Citace od: muzzo kdy 17.02.2006, 14:07:28
Až z Ameriky za mnou přiletěl a zaplnil tak velké místo v mém sběratelském srdci.


Gratuluji, ale tu krabičku jsi otevřel dost neortodoxně.  >:D

peter

Citace od: otaznik kdy 17.02.2006, 14:45:30Gratuluji, ale tu krabičku jsi otevřel dost neortodoxně.  >:D

To víš no, hořel samou nedočkavostí spatřit její útroby, tak se chvíli neovládl ;D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Cavelon

Šak to asi nebolo MISB! ::)

muzzo


Cavelon


Colonel32

mozna nesbira krabice  ;D

Jarmila

Citace od: Cavelon kdy 17.02.2006, 15:55:04
Tak potom prečo si tú krabku tak rozskubal? ??? ;D

1) Ruce se mu třásly nedočkavostí
2) Ruce se mu třásly v důsledku oslavy vlastních narozenin
3) Colonel32 mě předběhl svým příspěvkem
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

muzzo

C32 a Jarmilka mají jako vždy ve všem pravdu  :D Ale hlavně jsem potřeboval rychle zjistit jestli je tam všechno a měl jsem málo času.


A navíc mi ta krabice nepřijde roztrhaná ???

Llevelyn

Chudák Muzzo..vy jste mu tu dali ceres..tak já se přidám ;D ;D, čtu si to tady a najednou mě trklo, že to torzo jsem už někde viděla..ponořím se do krabiček a škatulek roztříděnýho kw..a ..vytáhnu komplet celej tenhle set >:D

Díky za inspiraci  ;)
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Jarmila

Citace od: Llevelyn kdy 17.02.2006, 16:14:50
ponořím se do krabiček a škatulek roztříděnýho kw..a ..vytáhnu komplet celej tenhle set >:D

Nemáš tam ještě jeden?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

otaznik

Citace od: muzzo kdy 17.02.2006, 16:14:08
C32 a Jarmilka mají jako vždy ve všem pravdu  :D Ale hlavně jsem potřeboval rychle zjistit jestli je tam všechno a měl jsem málo času.


A navíc mi ta krabice nepřijde roztrhaná ???

Roztrhaná úplně ne, ale je tedy rozhodně otevřená jinak, než si představovali v LEGU, že jí zákazníci budou otevírat. Na otevírání jsou z boku (nebo zespodu) připravené perforace.
Ale neřeš to, je jen na tobě, jak si to otevřeš.  ;)

Llevelyn

CitaceNemáš tam ještě jeden?

Nemám, jen jeden.."čím hloupější sedlák, tím větší brambory", že? ;D ;D ;D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

muzzo

Citace od: Llevelyn kdy 17.02.2006, 16:14:50
Chudák Muzzo..vy jste mu tu dali ceres..tak já se přidám ;D ;D, čtu si to tady a najednou mě trklo, že to torzo jsem už někde viděla..ponořím se do krabiček a škatulek roztříděnýho kw..a ..vytáhnu komplet celej tenhle set >:D

Díky za inspiraci  ;)

Chudák. to je od Tebe hezké a pak napíšeš tohle >:(  To je jak vtip a hloupej, já ho sháním a vymýšlím jak ho zařadit do sbírky a Ty ho máš ani o tom nevíš?    ;D ;D ;D Ale taky gratuluji k Tvému Crazy LEGO King

Colonel32

tak ja muzzovi shanim kinga az z ameriky, a vy si to klidne mate v kw, a ani o tom nevite?

Cavelon

Citace od: otaznik kdy 17.02.2006, 16:22:54
Ale neřeš to, je jen na tobě, jak si to otevřeš.  ;)

Tak, tak, veď sranda musí byť, aj keby na Lego nebolo. ;D ;) 8)

Llevelyn

No ja..jak můžu vědět co mám v kw? ;D ;D ;D..ještě jsme se těma 50 kilama neprohrabali >:D..je už napytlováno x setů a ta hromada se nezmenšila :P
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Cavelon

Citace od: Llevelyn kdy 17.02.2006, 17:34:22
ještě jsme se těma 50 kilama neprohrabali >:D..je už napytlováno x setů a ta hromada se nezmenšila :P

Ježkovi zraky ;D, to kedy stíhate spracovať toľko Lega? :o Ja nestíham ani 3 kg za mesiac, a to pritom nepozerám ani TV, nečítam noviny... ::)

Llevelyn

No..nestíháme, už 2 měsíce to zpracováváme. Telku nemáme, noviny nekupujem a čtem jen knihy a to před spaním ;D ;D ;D

Ale už jsou nafocené sety, co jsme vyhrabali, sestavené cosi k prodeji a milion pytlíků nekompletních, kde čekáme na BL. hromada je asi tak..poloviční, než zpočátku. >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Raistlin M

Na tom kw je opticky nejhorší, že je tam rozpuštěn asi nějaký ten kýbl, takže toho vypadá hrozně moc a přitom už některé specifické dílky ve velkém počtu docházejí. Předevčírem jsme dodělali seznam na BL a poslalo se to a jen od tý doby potřebuju 3 červený přilby a 2 starý Blcktron torsa ( Do neBlacktron setů  :) ).
A inspirací jako je tento thread je spousta. To jsem se takhle poflakoval po Brickshelfu a nějakej člověk tam měl komplet svou sbírku Town setů. Našel jsem tam asi 5 setů, co jsem měl kompletní a ani jsem nevěděl. U kw do 10kg to ještě zvládám mít roztažené u compu a velmi rychle odhalovat nečekané sety. Jak ale zapadly zbytky z předchozích dvou 8kg kw do protříděného 15kg odpadu (snad už někdy dodělám tu reportáž: "Jak jsem nalítl") a 19 kg velmi pěkného kw, tak to musím mít ob jednu místnost a přebíhat. Úderem osmé večer je to ještě horší, bo ta místnost, přez kterou běhám, je dětský pokoj trpaslíka. Přez den se mi tedy pořád plete pod nohy a strká "vanilky" do dílků...nervák, večer ho zase nechci rušit a probíhám co nejméně.
Samozřejmě svoji roli hraje i malý přehled v setech celkově, bo zkušenější "kozáci" už kouknou a vědi. Já kouknu a myslím si. ;D

rdk

Kompletace kiloware neuvěřitelně zdokonalí přehled o lego terminologii, o setech obecně, i o tom, co ve kterých setech bývá... 8)

rdk

Prosím muzza, aby opravil nefunkční linky na obrázky a pokud možno je uveřejnil v jiném formátu než BMP. Dík

muzzo

#23
Citace od: rdk kdy 19.02.2006, 20:48:38
Prosím muzza, aby opravil nefunkční linky na obrázky a pokud možno je uveřejnil v jiném formátu než BMP. Dík

hned zítra na tom zamakám, prosím omluvte současný stav.

Tak už je to snad O.K.