LEGO zberatelia a ich zbierky

Založil KLF, 04.06.2004, 16:23:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

KLF

Navrhujem, pokecat trochu o nasich zbierkach. O tom, ake raritne, alebo promo sety kto mame, kolko korun sme za ake LEGO dali, ako dlho zbierame LEGO, a tak celkove.
Terminated.

Jindroush

Uvažuju, že sem dodělám kousek Lugnetu, aby si tam člověk moh' aspoň napsat, co má a co by chtěl + pár slov o které té stavebnici. Už se na tom pracuje, ale jde mi to hrozně pomalu - nejdřív chci dopřeložit tohle fórum.

Jinak k tématu: nic extra vzácnýho nemám, ale to je obecně problém toho, že odmítám sbírat stavebnice. Spíš kupuju hezký a užitečný sety. Jednou z mála výjimek jsou ty dva UCS sety 7181 a 7191, ty asi nechám válet na skříni.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

KLF

No ano, bolo by dobre, aby sme tu mohli mat profily s tym, ze si tam mozme dat aj co kto mame, co zhaname. To je dobry napad ! Myslim, ze by to ani nemuselo zabrat vela miesta na disku.
Terminated.

Jindroush

Mno, vzhledem k tomu, že na serveru je ješte cca 47GB místa a unikátní ID setů z lugnetu maj nejvíc 7 znaků, máme místo pro cca 6 miliard záznamů o setech  >:D

Spíš je tady ten problém s časem implementátora (tedy mým)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

KLF

Snad sa to podari. Drzim palce! ;)
Terminated.

peter

Zdravím všechny sběratele. No co se týká mé sbírky, tak si ji můžete prohlédnout na mém webu (www.artpeter.net) ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Mičánek

V pondělí mi přišla stavebnice od Legulky. Tato zásilka zaokrouhlila počet stavebnic ve sbírce na 500 stavebnic.

Adamsith

Mičánek> Gratuluji! Jaká to byla, ta poslední kulatá stavebnice?

Jinak moje sbírka, byť tedy ve starší podobě, je na mých stránkách v sekci fanland (link je dole  ;))

Mičánek

#8
Tato pětistá stavebnice má číslo 6330.

KLF

Uz mam doma Maersk Sealand Container Ship !!! ;) Moja zbierka Maersk ma uz teda 3 kusy !!! Mohla mat 4, ale pred 2 dnami som nevyhral aukciu na dalsi kus... skoncila na cca 18.000.- Sk (po prepocte). ;(
Terminated.

franta

Posílám seznam stavebnic, který mám doma, jedná se převážně o Technic a snad někdy 84 a 88 dám dohromady. Neví, jestli půjde příloha otevřít, já už jsem to zkoušel víckrát a objevovali se mi nějáký blbiny, ale to můj pracpočítač dělá, možná bych potřeboval zpětnou vazbu, jestli se to dá přečíst.

Jindroush

Přečíst se to dá (aspoň v mojí Mozille), ale IMO je Word _velmi_ nešťastný formát, když se tohle dalo poslat jako plain text.

Jinak pěkná sbírka.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Pěkná sbírka, tak daleko se asi nedohrabu... Pěkné, nemáš někdy fotky, když je to všechno postavený? :-)

otaznik

Já jsem všechno na začátku devadesátých let prodal - asi za 3k, ani na to teď nechci myslet.
Nicméně s LEGEM jsem zase začal asi před rokem a za tu dobu jsem nastřádal slušný počet 50ti stavebnic, ale už se musím krotit, leze to dost do peněz...

Codename19

#14
Toto je moja celoživotná zbierka. Rodičia do nej investovali naozaj veľmi veľa peňazí a ja im za to neľutujem. Svoju zbierku mám naozaj veľmi rád a tak som ju nedávno kompletne postavil. Postavil som takmer všetko okrem tých, na ktoré sa nenašiel plán a energia:


A tu sú postavené


Je mi ľúto trocha slabšej kvality, ale viac môj mobil nedokáže

Edit: Všetky fotky som zmazal, pretože nestály za nič!

Colonel32

nebylo by lepsi si od kamose pujcit digital? jedna dobra fotka by asi rekla vic...

otaznik

#16
Tady jsou 2 obrázky skoro celého mého LEGA. Jen nejsou vidět plastové vaničky s náhradními díly.
Nezdá se to, ale je to dohromady přes 120 setů a přes 30 000 dílů. Bohužel z důvodů omezeného prostoru všechny velké sety rozložené, malé většinou složené a uklizené po různu v krabicích.

Přemístil jsem tuhle zprávu z topicu, kde neměla co dělat, což mi došlo až poté, co jsem jí tam uložil  :)