6542

Založil Jindroush, 29.10.2005, 00:11:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Je to téměř kompletní (je vidět jeden rozdíl) a v moc pěkným stavu.
Provázek je ofcourse béžový  :P :P :P
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Karel K

#1
Chybí mi tam jeden fig s bílou čepicí, samolepka na trupu červené lodi a samolepka na červené vlaječce taky na červené lodi.

muzzo

Ten minifig je na kapitánském můstku.

Karel K

Všechno beru zpět. Chybějící samolepky mi Jindroush stejně neuzná a minifig je ve velíně červené loďky. Na tom jeřábovém nakladači je místo Clear Windscreen 3 x 4 x 4 Inverted použit TrBlue Windscreen 3 x 4 x 4 Inverted.

Jindroush

Samolepky ani uznat nejdou - nebylo to žádný MISB a ty samolepky jsou STAMP, takže byly prostě roztrhaný/odlezlý.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Teddy Bear

Ale i tak je to super model!!! ;)
Sice je na me ta policejni lod trochu mala, ale jinak fakt hezke!!!
(no dobre, tak jsem ten set do ted neznal!)
Buďte sami sebou!!!

peter

Citace od: Teddy Bear kdy 29.10.2005, 10:15:53
Sice je na me ta policejni lod trochu mala, ale jinak fakt hezke!!!

Jaká policejní loď ??? Já žádnou nevidím. Já tu vidím jen remorkér a nákladní loď.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Jindroush

Z http://en.wikipedia.org/wiki/Pilot

Citace
In shipping, a pilot is someone who guides ships through the waters near a harbour, or especially narrow or otherwise dangerous coastal waters.

Odtud pak vede odkaz sem
http://en.wikipedia.org/wiki/Pilot_%28harbour%29

Příjemné počtení  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

peter

Jinak ještě doplním obrázek z českého katalogu na mém webu, kde je to i napsané >:D
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Teddy Bear

Jasne, ze to neni policejni lod! :D

Psal jsem to trochu v rychlosti a videl jsem modro-bilou lod s chlapikem v bile cepici, tak jsem napsal policejni lod - lehke selhani, velice se omlouvam!!!  :-\ :) :D ;D 8) ;)
Buďte sami sebou!!!

betakaroten

Citace od: Jindroush kdy 29.10.2005, 10:53:13
Z http://en.wikipedia.org/wiki/Pilot
Citace
In shipping, a pilot is someone who guides ships through the waters near a harbour, or especially narrow or otherwise dangerous coastal waters.
Česky se mu říká "lodivod" a modré plavidlo je tím pádem "lodivodský člun".

Colonel32

Jindrous asi tedka p0restane sbirat lego.. pac kdyz ma ve sbirce uz i tohle... podle nej je totiz tohlencto jedinej opravdu velkej town set, pac ma prez 1000 dilku

TomG

Heh spis zacne sbirat o to vic, pze bude nabuzeny, ze sezene cokoliv a je jeste spousta setu co nema :)
Only the best can survive.

Colonel32

jindrous uz si udelal seznam vsech setu, ktere nema, a ktere bych chtel (asi 250 kusu)

Jindroush

Citace od: Colonel32 kdy 30.10.2005, 08:45:47
jindrous uz si udelal seznam vsech setu, ktere nema, a ktere bych chtel (asi 250 kusu)

Upřesnění - mám seznam setů, které bych chtěl mít možnost postavit - a ne nutně najednou. Takže mi chybí cca 2000 dílků, vesměs specializovaných a pak opravdu můžu postavit věci od LEGO, co se mi líbí. Na MOCení jsem nejspíš celkem slušně zásobenej.

Já na to sbírání opravdu, ale opravdu nejsem.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

myth

Citace od: Jindroush kdy 30.10.2005, 09:24:24
Já na to sbírání opravdu, ale opravdu nejsem.

Túto vetu v posledno čase nejak často opakuješ. Aby to náhodou nebolo naopak ;) .
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

KLF

A ten pristav si postavil z vlastnej zasoby dielikov, alebo si mal ten set aj s krabicou a navodom a len si dokompletizoval chybajuce dieliky ?
Terminated.

Jindroush

Nene, ten set jsem sice měl v tý hromádce setů, kde mi stačej jen speciální díly, ale když jsem spočítal, kolik bych za chybějící 'speciály' dal na BL, tak jsem vyměkl a koupil kiloware, kde se tenhle set měl vyskytovat. No a po doplnění ze zásob mi chybí 7 dílků, což na BL seženu snadno a levně.

Pár setů asi ještě budu muset dokoupit celý, bylo by neekonomický shánět to po dílech. 6541, Chamber of Secrets, kavárna apod.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)