Překvapení

Založil vratan, 27.10.2005, 20:59:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

vratan

Tak to jsem zvědav, co všechno se v tomhle bordelu nachází...několik hodin, maximálně dní a bude se vědět  :)


Colonel32

no vidim tam PRESNE jednu zajimavou vec.. tedy navod od ni...

Teddy Bear

Pokud se s tim nechces delat, tak mi to posli!!! ;)
To jsi doma nasel nebo jsi to zdedil?
Buďte sami sebou!!!

peter

Citace od: Colonel32 kdy 27.10.2005, 21:01:46
no vidim tam PRESNE jednu zajimavou vec.. tedy navod od ni...

a copak Tě tu tak zaujalo?
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

rdk

Tipuju, že domek se žlutou střechou. ;D ;)

vratan

Citace od: Colonel32 kdy 27.10.2005, 21:01:46
no vidim tam PRESNE jednu zajimavou vec.. tedy navod od ni...
Jejda, že bych měl i něco opravdu zajímavého :o

Citace od: Teddy Bear kdy 27.10.2005, 21:12:18
Pokud se s tim nechces delat, tak mi to posli!!! ;)
To jsi doma nasel nebo jsi to zdedil?
No před pár dny jsem náhodou objevil toto forum a přišlo nezvladatelné nutkání stavět  :D Je to směs z mých dětských let.

Colonel32

Citace od: rdk kdy 27.10.2005, 21:17:09
Tipuju, že domek se žlutou střechou. ;D ;)

RDK je velmi inteligentni clovek

rdk

Děkuji 8) a přidávám foto:

vratan

Tak a mám dostavěno. Po prvotním nadšení přišla studená sprcha  :-\ Komletní je snad jediný set...ostatním chybí díl dva, v případě Polar copter to je ještě horší, neb sem si jí nechal nakonec. Navíc, všechno je v dost hrozném stavu, což mě velice rmoutí. Zde je ukázka odstrašujícího příkladu, jak se o lego opravdu starat nemá...sorry Lego  :-[

Town









Space



Technic



Takto zdevastovaný Technic jsem našel u bratra na skříni...jak tohle vypucuju...



A tohle mi zbylo..možná se v tom ještě nějaký set nachází. Vím určitě o Basicu 520, ale další je pro mně velká neznámá.


muzzo

Není to zas tak hrozný ;) až na toho zvracejícího figa >:D

corelxt

hezky pekne... obzlast technic :)))

slintam a tise zavidim ;D

TomG

To je jen zaprasene ten technic, to das odmocit a okartacujes.
Only the best can survive.

betakaroten

Citace od: muzzo kdy 02.11.2005, 18:38:37
Není to zas tak hrozný ;) až na toho zvracejícího figa >:D
Se mu nediv ... po letech strávených o hladu v krabici se prostě přežral.

Cavelon

Citace od: betakaroten link=topic=2231.msg17381#msg17381
po letech strávených o hladu v krabici se prostě přežral.

;D ;D
A možno aj prepil... ;D

muzzo

A nebo hledá ty ztracený dílky ;D

vratan

No, spíš jsem čekal, že se tu objeví poznámka, že proč ten fig hledá houby u baráku  ;D Je vidět, že fantazii se skutečně meze nekladou :o)

Budu muset začít s očistou, bude to asi na dlouho. Nejvíce mne ale rmoutí fakt, že v mém nejoblíbenějším setu 6388 chybí jeden zvláštní díl a to 4715 který patrně neseženu :o( Několik chybějících dílů jsem už našel na Legulce, ale bohužel, ne všechno. Tak si hezky sednu, udělám barevnou excelovskou tabulku a budu hledat, hledat, doufat, hledat, doufat..doufat...

TomG

Jsem chtel napsat, ze na nahradni dily bud Colonel32, Jindrous nebo www.bricklink.com (nejlepe si privarit k nejake hromadne objednavce) :)
Only the best can survive.

vratan

Citace od: TomG kdy 03.11.2005, 10:23:36
Jsem chtel napsat, ze na nahradni dily bud Colonel32, Jindrous nebo www.bricklink.com (nejlepe si privarit k nejake hromadne objednavce) :)

Jo jo, seznam to je základ. Vzhledem k mému postižení vrtulníky...TA POLAR COPTER MUSÍ BÝT COMPLET...takže možná sáhnu i k zahraniční objednávce  ;D

vratan

Tak konečně je snad všechno postaveno a zkontrolováno. Kupodivu se zachoval kompletní set 8700 a z hromady sem vylovil i jednoho Grid Trekkora  ;D