SPACE - nevhodne pro deti

Založil Colonel32, 10.08.2005, 15:13:33

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Colonel32

chtel bych jen rict, ze space opravdu, ale opravdu nesbiram... ta nemecka pakaz ho bohuzel do kiloware porad dava...


sam.no

Můžu se zeptat co znamená kilowere?

Mates

Citace od: sam.no kdy 10.08.2005, 15:31:53
Můľu se zeptat co znamená kilowere?
To se výraz z eBayi nákupu... když dáš vyhledávání LEGO, tak další možnost je podle kilowere, což je "hromada LEGA"..., většinou je to několik kilo, setlali jsme se již s aukcí 20, 30 Kg Lega :D ;)

sam.no

No, já myslela, že tu nikdo nenakupuje na e-bay v Německu.  ??? Alespoň mi to tu takhle psali.

Aki

#4
Citace od: sam.no kdy 10.08.2005, 16:06:35
Alespoň mi to tu takhle psali.
A kdo?

Mimochodem hezká hromádka, co s ní budeš dělat?
Asi nejhezčí je tam ten monorail.

myth

Pozerám že je tam niekoľko zaujímavých FUTURON kúskov...
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Colonel32

ad: Aki

ten jediny si nechavam

vetsina veci uz ma i kupce (a nekteri jsou velmi nedockavi - vid, Karle)

Colonel32

Citace od: sam.no kdy 10.08.2005, 16:06:35
No, já myslela, že tu nikdo nenakupuje na e-bay v Německu.  ??? Alespoň mi to tu takhle psali.

blbost... jen tomu nekdo spatne rozumel. my psali, ze tedka nikdo v nemecku nema "bezpecny ukryt" kam veci posilat, ale nemecka posta nastesti posila i do cech, staci, aby jim to ten prodavajici vyridil

Aki

Ještě jestli si někdo nezaměnil S@H s Ebai?

Jo a k tomu monorailu gratuluju.

Colonel32

to si schovej, az tady budu jezdit s 6399  ;D ;D ;D

Aki

No to ti budem moci pogratulovat znova ne?

A určitě ti ho bude i víc lidí závidět (včetně mne ).

muzzo

Kdyz uz je tu rec o kilowere, jak poznate jake sety v tom hledat. Udava to prodavajici, nebo je to zlatokopska piplacka?

Colonel32

bez toho, abych vedel, co v tom ma byt, do toho rozhodne nejdu - a taky navody, vzdycky.. poznat posledni tri sety, na ktere se navod ztratil, neni problem, ale poznat bez navodu 30 kilo? ne, diky

Panther

Tak tomu vážně říkám něco nesbírat.  ;D Taky bych chtěl takhle nesbírat třeba castle.  ;) Jinak jsou to docela pěkné kousky.

peter

Hezká "ne"sbírka. Poznávám tam i několik setů, které sám vlastním. Když se tak na ty fotky koukám, tak je mi vždy smutno, že je ta doba pryč.

Jinak co se týče nákupu několika kil Lega, tak já bych si to koupil i kdybych nevěděl co v té hromadě je. Všechny dílky stejnak míchám, takže by mi to vůbec nevadilo. Bohužel jsem ještě štěstíčko na podobnou nabídku neměl.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

chadzi

aaa nostalgie z tech magnetickych M:Tron vozitek jsem byl jako malej hotovej (jako ostatne ze vseho lega)

Vejr

Ta fotka je jak vystřižená ze staršího lego space katalogu ;D Myslím, že jsem na té focte našel všechny space sety které mám :o
Mimichodem kolik to stálo? :)

chadzi

jj, pro me taky, mel jsem na mysli tuto stranku katalogu


Colonel32

Citace od: Vejr kdy 11.08.2005, 14:06:41
Ta fotka je jak vystřižená ze staršího lego space katalogu ;D Myslím, že jsem na té focte našel všechny space sety které mám :o
Mimichodem kolik to stálo? :)

koupit nebo prodat?

Vejr

Mám na mysli za kolik jsi to koupil a případně kolik to bylo kg :)

Colonel32

bylo to ve dvou hromadach, v jedne bylo 15 kilo, ve druhe 30. Ale pak tam bylo hodne non-space veci

chadzi

takze pri cca 15 EUR/kilo zhruba 225 a 450 EUR ?  solidni nakupek  8), co v tom jeste bylo?

Colonel32

#22
no, me osobne docela potesila nemocnice, octan benzinka, 4563, 6090 a 8868. a z te prvni hromady jiz zminena 6990, a pak Victory Lap Raceway a Metro park & Service Tower

chadzi

stejne to je palba, spousta setu co nechces. to se da koupit jen na kseft. btw jakej je ten 6090 v realu, koukam na nej jestli do nej jit nebo ne.

Colonel32

jj, spousta setu, co nechces... ale je to dobrej zpusob, jak se za dobrou cenu dostat k tomu, co chces. Jinak ten 6090 mi prijde jako hodne povedenej, ma par zajimavych vychytavek, a vypada celekem impozantne. Jen ta kralovska sin na zadni vezi je dost jednoducha, a ty schody co tam nahoru vedou - 1 stud sirka, a bez kryti z boku? No, proste musis utocit zepredu, jinak ho dobijes...

muzzo

Ten obsah zavorky (nevhodne pro deti), to jsi myslel detske cleny fora?

Colonel32

no, celkove... aby se nezblaznily z tolika lega najednou

Mtron

Čau všichni

Jsem tu nový a jak je zvykem přišel jsem Vás mazáky a supráky pozdravit ;)

Jinak jsem zastance SPACE a to doslova Mtron je moje druhe bydliště ;D

jedna adresa možná né všichni ji znají http://www.zemi.net/

zatím Mtron konec 8)

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

Tady je moje zatím dočasná stanice Mtron
viz fotka 8)
Plánuju rozšíření v rámci možností

Tak tohle je zatím všechno co mám není toho mnoho, ale časem se to zlepší  ;)

7 figurek , 1 robo

Mtron
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Cavelon