Kolik vazi vase lego?

Založil chadzi, 27.07.2005, 15:29:47

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

chadzi

celkem by me to zajimalo, ja zkusim zvazit to svoje a pak sem dat vysledek

PS: pokud tu uz takovy tema bylo (jako ze sem ho nenasel) tak to smazte

Micho


chadzi

tj  ;) ja to asi udelam tak ze zvazim ty plastovy krabky v kterych to uchovavam a vynasobim poctem krabek. problem je ze mam x typu tech krabic a spoustu lega na skrinich / mimo, ale snad to nejak pujde...

Jindroush

Já mám všechno namlácený v Peeronu a pak mám skript, kterej zkusí odhadnout celkovou váhu, ale netuším, jak je moc přesnej.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

chadzi

tak ho pust a dej vedet vysledek. ja mam taky skoro vsechnov na peeronu (krome posledni zasilky)

Magesan


muzzo

Urcite ho jeste unesu, takze nic moc.

chadzi

tak jsem to zkousel +/- zvazit a je to cca 200 kg. to sem zvedavej jak to pak prestehuju zpatky do CR  :o

chadzi

Citace od: Jarmila kdy 09.08.2005, 15:13:26
Pronajmeš si dva náklaďáky, menší na osobní věci-možná bude stačit kombík- a větší na lego.
Nebo pak hodíš na net, že prodáš lego a máš po problému se stěhováním. ;D ;D ;D

jak jsem jednou rekl, prodavam az nebude na chleba  :P
osobnich veci mam jeste vic, nevim cim to ale vzdycky se nekam prestehuju 'nacisto' a behem pul roku nakumuluju tolik veci ze je byt malej...

chadzi

Citace od: rdk kdy 09.08.2005, 15:29:02
Až to budeš stěhovat z Rumunska, tak to budeš muset proclít - to ti nikdo neuvěří, že to máš pro "osobní potřebu". ;D ;D

doufam ze v te dobe uz budou v EU jinak to asi tady rozdam  ::)

otaznik

Citace od: chadzi kdy 09.08.2005, 15:37:19
radsi sem nejezdit autem, mimomestsky oblasti nejsou pro deti ;) savo by ti nepomohlo, to sou otrli cigosi co zijou v chatrcich bez vody/elektriny

Aspoň by je to trochu omylo  :).

200 kg LEGA, to je hodně slušný, já se budu stěhovat na konci srpna, tak také zkusím zvážit, případně vyfotit všechno na hromadě.
BTW: vážil jsi jenom díly nebo i manuály a krabice?

Mates

Citace od: otaznik kdy 09.08.2005, 15:39:52
200 kg LEGA, to je hodně sluąný, já se budu stěhovat na konci srpna, tak také zkusím zváľit, případně vyfotit vąechno na hromadě.
BTW: váľil jsi jenom díly nebo i manuály a krabice?
Myslím, že by se to mělo vážit bez krabic a návodů, pokud možno. Návody jsou těžké až moc samy o sobě!  ;) :D

chadzi

jen dily, bez krabic a navodu, ty maj dalsich par kilo.

Vejr

Zkoušel jsem to vážit na normální váze a jsem asi kolem 11kg. Těch 200kg si vůbec neumím představit... 18x víc ;D to už je fakt na dodávku :)

chadzi

no asi tak ze je toho plnej  byt - skrine, policky, atd...

Vejr

I když ten objem může být docela rozdílnej :) kolik by asi vážila bedna "běžných kostek" a bedna závaží  ;D

MildaPajda

ja jsem na nejakych +/- 70 kilech... do 5. patra bez vytahu jsem to od rodicu stehoval v bananovkach ....
a to toho este spoustu mam rozstrkano po setech jen tak..
na LEGO mam porad malo casu... :(
http://steinbachovi.org http://steinbachovi.org/mimis - novinky od Kubíčka a Anežky. ;)

chadzi

slusny, me to nastesti chodilo po castech, tak sem nemusel tahat vsechno naraz.