9470-Shelob Attacks

Založil danyboy, 08.08.2012, 19:16:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danyboy

Moje první recenze ,přece jenom je mi 11 let tak možná budou nějaké pravopisné chyby. Omlouvám se ,že jsem trochu kopíroval recenzi po QuiGon.

Set: 9470
Počet dílu: 227
Počet minifigů: 3 Nevím jestli se Odula počítá.
Cena: 513 Kč (Hračky Kong)


Dojmy před koupí

No rozhodoval jsem se dlouho ,ale nakonec jsem sáhl po tomto setíku a Uruk-hay Army. Helms deep nebyl na skladě škoda ,ale za čtrnáct dní už snad bude taky doma pěkně se svým malým bráchou Uruk-hay Army. Set stál parádních 513 Kč místo 679 Kč což je paráda. Set jsem chtěl výhradně kvůli figurkám, Odula mě moc nepřitahovala ale taky se snad hodí.

Obsah balení a stavba

Krabice je asi z poloviny zaplněná což ujde. Stavba je chvilku zábavná chvilku nudná, postavit set trvá cca 15 až 20 min. Dobrá volba pro začínající stavitele. V setu jsou minifigy Frodo, Sam, Glum a nevím jestli se Odula počítá za minifiga

Hratelnost

Hratelnost docela slušná můžete odpalovat Gluma katapultem nebo Froda svázat do pavučiny a atd.  ;D

Závěr

Set se určitě bude líbit dětem nevím jak AFOLům. Třeba mě osobě se docela i líbí. Hodnocení: dávám 90%- Set doporučuji hlavně kvůli figům! >:D

Foto přidám později tady je jen taková ochutnávka.

danyboy

Další ne mé foto.

danyboy

Mám dnes udělat recenzi na Uruk-hay Army.

danyboy

Další foto, ty tři prsteny a dvě žihadla tam opravdu jsou.  :o

Ojík

To je tedy recenze. Je to dost abstraktní a nekonkrétní, vůbec nic to neříká a ani fotky nejsou. Jediné, co jsem se dozvěděl je, že někdo dokáže počítat pavouka jako figurku.
All work and no play make Jack a dull boy.

danyboy

Foto by mělo být zítra.