4642 - Fishing Boat

Založil Dario, 16.01.2012, 19:48:23

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Dario



4642 - Fishing Boat

Fotorecenze (odkaz na fotogalerii):
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=494331

Dojem před koupí...
Musím přiznat že v době kdy jsem tento set poprvé viděl se mi ani trochu nelíbil. Poté jsem ho viděl postavený ve výloze spolu s 4641 (ten mě prve taky nijak nenadchnul). Musím ale říct že koupě nelituji a v reálu je loď opravdu pěkná.







Krabice byla zaplněná maximálně a měří 26 x 19 x 4.5cm(tedy překvapivě tenká). Na váze ukázala 248gramů. Podle údaje na krabici díly vyrobeny v Dánsku, Maďarsku, Číně(!!!), Německu a Česku. V krabici se nachází jen jeden neočíslavaný sáček, trup lodi, návod formátu A5 na šířku a aršík samolepek. Stavba je opravdu jednoduchá a rychlá, zamrzí absence čehokoloviv v nevyužitém prostoru uvnitř lodě. Dvě figurky, typově otec a syn, zvoleny opravdu dobře, světle zelená kšiltovka se mi opravdu líbí.





Hodnocení
-   Hratelnost: 10/10, k hratelnost pro dítě určitě dobrá, AFOL si zřejmě najde něco lepšího
-   Stavba a návod: 10/10, bez problémů
-   Design: 8/10, celkově set působí dobře ale "vykradené" podpalubí se nedá prominout, figurky perfektní
-   Cena 8/10, cena 349,- je za 64 dílů přehnaná, naštěstí se ale jedná o relativně velké díly a výsledná loď působí rozměrně.
-   Celkem: 9/10

4642 – Rybářská loď
-   Počet dílů: 64
-   2 minifigurky
-   6 samolepek
-   Doba stavby: pod 15 minut
-   Cena: 349,- (Dráčik v OC Letňany)