6055 - Prisoner Convoy

Založil csgeronimo, 01.02.2010, 20:49:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

csgeronimo

Název          : Prisoner Convoy
Téma           : Castle - Lion Knights
Rok vydání     : 1985
Počet kostek   : 115
Počet Figů     : 4
Cena Kč (2009) : 780,-
Délka stavby   : 10min
Místo koupě    : Polsko

Set jsem koupil přes polské aukro ( Allegro ) s několika dalšími, cenu uvádím i se započteným poměrným poštovným a bankovními poplatky.
Set budu hodnotit ve čtyřech kategoriích od 1 do 10, výsledek přepočtu na procenta.

Originalita : 9/10 - kladně hodnotím zvláště využití čtyřspřeží, které jsem před rokem vydání tohoto setu zatím nikde jinde neviděl, dále je i zajímavé využití dvou velkých hradních stěn jako boky kočáru.

Hratelnost : 9/10 - set dýchá akcí - vězeň utíkající při převozu do vězení, již zmíněné čtyřspřeží, otvírací záď kočáru, vše nabízí  velké množství zajímavých scénářů. Podle návodů se dobře staví a nedochází k žádným zmatkům.

Estetika : 8/10 - celkem hezky vypadající set, mohl být barevnější, ale co zase od vězeňského kočáru požadovat.

Kostky : 7/10 - čtyři figy považuji na tento set akorát, doplňků mohlo být více.

Hodnocení : 33/40 ( 82,5%) - na svou velikost poměrně nápaditý a povedený set. Jako většina setů z Lion Knights má tu výhodu, že je originální, neboť před ním toho moc nebylo. Ale nejen proto ho hodnotím velmi vysoko - jako výborný. Pokud k tomu připočtu i stav a cenu, za níž jsem ho pořídil, pak jsem s ním spokojen velmi.

Přidávám též procentuální hodnocení -          0% - 20%   slabé
                                                           21% - 40%   podprůměrné
                                                           41% - 60%   průměrné
                                                           61% - 80%   nadprůměrné
                                                           81% - 100% výborné


Jakožto první recenze - očekávám připomínky a díky za ně. Zatím mi není umožněno ( nebo nevím jak? ) udělat anketu procentuálního hodnocení . Tak třeba časem.


csgeronimo

Foto:

Arcanus

no môžeš byť spokojný, recenzia je veľmi fajn.. inak to si vcelku dobre kúpil, 780 korún za tak starý set aj s krabicou je veľmi solídna cena... určite najkrajšie je torzo väzňa, veľmi zriedkavé v tejto farbe.. každopádne palec hore