( vlastné ) stredoveké domy

Založil zakm, 18.04.2006, 10:14:21

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

zakm

Tieto domy sú môj druhý väčsi MOC . Sú to tipy viacerých druhov a v každom boli použité rôzne prvky.Staval som ich s prestávkami asi skoro 2 mesiace ...
bola to drina... ale pohoda 8)
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

zakm

...
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

rdk


zakm

#3
takto to vyzerá zo zadu
a tu som skúsil dať brečtan :
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

peter

Koukám koukám a musím říct, že to vypadá dobře. Jen se chci ještě pozeptati. K čemu slouží ten 9V batery box? Máš ty domky osvětlené, nebo snad máš v některém něco funkčního? Pokud jsou osvětlené, tak by možná byla dobrá fotka i za šera.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Citace od: peter kdy 18.04.2006, 10:45:33
Koukám koukám a musím říct, že to vypadá dobře. Jen se chci ještě pozeptati. K čemu slouží ten 9V batery box? Máš ty domky osvětlené, nebo snad máš v některém něco funkčního? Pokud jsou osvětlené, tak by možná byla dobrá fotka i za šera.

Peter, máš dobré oči.  8)  Ja ten box napriek tejto informácii aj tak neviem nájsť. Na ktorej fotke ho sa nachádza?

Shi-So

Heh ,taky do toho brejlim a nevidim nic... :'(
Ale pokud to sviti tak urcite udelej foto s osvetlenim ;)

marian20

Na piatej fotke vo veži vidieť časť boxu.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

peter

Tak "marian20" mě předběhl, ale pro jistotu jsem si vyjmul onen obrázek a doplnil v něm kroužek, ve kterém je vidět zapínání od malého bílého batery boxu pro 9V baterku ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Micho

Citace od: peter kdy 18.04.2006, 13:27:31
Tak "marian20" mě předběhl, ale pro jistotu jsem si vyjmul onen obrázek a doplnil v něm kroužek, ve kterém je vidět zapínání od malého bílého batery boxu pro 9V baterku ;)


Vďaka chlapi, ale takto je to jasnejšie. Fakt dobrý postreh, mňa by v tom nenapadlo hľadať batériový box.  ;)

Shi-So

Diky,
tohle bych v zivote neobjevil.... :o
Jeste kdyby to bylo funkcni a svitilo to :D

Benelli_2000

Hezký domečky. Plánuješ celý město?
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

zakm

#12
a už sú tu tie fotky . Robil som čo som mohol a to ta sa mi podarilo odfotiť...a svieti to :)
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

zakm

A ešte jedna z vnútra.
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

zakm

#14
rozobral som časť strechy (ale nebojte sa postavil som to znova  ;) ) ...
...ak nájdeš v živote cestu bez prekážok ,tak nikam nevedie...

MwK

Vyzera to fakt dobre (ci uz to svieti alebo nie)... ;)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

jajir

Ahoj,
domecky jsou moc pekne, dobre vymyslene v peknem meritku k panackum, proste supr. Urcite par napadu zaznamenam a nekdy pouziju. Napr okynka u kostela (nebo co to je) jsou moc pekna.
vice podobnych staveb