(Cizí) Aye, Tortuga

Založil peter, 15.03.2009, 17:22:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peter

Opět při mém brouzdání se po galeriích na BS, jsem narazil na velmi zajímavou stavbu. Autor zde zachytil momentku z bujarého dne v jednom pirátském přístavišti. Model je přímo pokladnicí různých detailů oživující strohou stavbu, které tomuto MOCu dodávají až neskutečný život. Věřím, že mnohé detaily najdou využití i u zdejších stavitelů a i já jistě některé využiji.



PS: i ostatní modely tohoto autora stojí za shlédnutí
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Lego_Radek

Díky za to, žes to sem vložil. Je to perfektní. Přesně jak píšeš...absolutně živé...rej pirátů..paráda

germik

Je to fakt krása. takový plný akce- trajektorie dělové koule.. :o. Jen mi tam přijde málo (žádná) krys. :'(
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Lego_Radek

Ta dělová koule, které ustřelila dřevěný kůl je fakt super.Krásně to je vidět na druhé fotce. Neskutečně živé. Ještě jednou dávám za jedna.

Hardegon

Je to nádherný. Jsou tam věci, které bych si netroufl udělat, ale takhle to vypadá skvěle.  >:D

Frco

som asi divny, ale nepaci sa mi to. Nepacia sa mi vytvory, ktore su pekne len ked su odfotene iba pod urcitym uhlom, alebo z jednej strany  :-\