(Cizí) Barracks of the I Handgunners Hochland Regiment

Založil MwK, 19.10.2008, 18:10:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MwK

To autorovi teda vyšlo!!! :o :o :o
Tie tehly ma fakt dostali... :D

http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=347917
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

smiky

Pěkné využití kostýmú z edice Alpha Team...........mam taky 4 takové zkusím to stejně využít.....Jinak ta stavba je přenádherná.

Šejmus

Geniální nápad... škoda jen že nemá interiéry

jinak ty kola od děl jsou taky luxusní
Fool of a Took!

Marty713

Z jaké je to doby?

Řeší se to vůbec u lega, nebo se obecně tvrdí, že podle vyráběných dílů jde o univerzální 16. až 18. století? :)

Tharqa

Citace od: Marty713 kdy 19.10.2008, 20:26:37
Z jaké je to doby?

Řeší se to vůbec u lega, nebo se obecně tvrdí, že podle vyráběných dílů jde o univerzální 16. až 18. století? :)

Lego to asi neřešilo nikdy, ale podle mého názoru piráti z roku 1996 vypadají historicky starší, než ti dřívější, což se dá usuzovat i podle vzhledu Španělů ( 6280 a 6244 ) a dřívějších modro a červenokabátníků. První vypadají jak z doby 30.leté války, druzí z doby války sedmileté. Jinak autor, pokud to chtěl časově zařadit, tak na přelom 16 a 17 století, jednak dle výzbroje a taky podle kalhot důstojníků. Spodek má buď z 4589 nebo 4592, vršek nepoznám, a chodidla vím co je za dílek, ale nemůžu si vzpomenout na set ve kterém jsou.
Jinak se divím, že když má zdi většinou z kostek 1 krát 1, že stěny jsou pevné. Já jsem se tomu snažil vždycky vyhnout.

smiky


otaznik

Citace od: Tharqa kdy 23.10.2008, 10:50:34

Jinak se divím, že když má zdi většinou z kostek 1 krát 1, že stěny jsou pevné. Já jsem se tomu snažil vždycky vyhnout.
Nemusí to být 1 x 1, není vidět dovnitř, takže zeď může být silná.

Zdenda

Taky by me zajímalo jak to udelal, ale vsimli jste si jak vyresil nohy toho stolu v pozadí??? moc chytre me by to nenapadlo.

gearcs

Troufnu si tvrdit, že hezčí conquistadory, než s těmi těly od Ogelovy armády by LEGO jen tak nevymyslelo. Líbí se mi tolik, že už mám těla i helmy objednané z BL >:D