Návrhy témat

Založil rdk, 21.12.2005, 22:11:05

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

corelxt

Citace od: mph1 kdy 23.02.2006, 08:34:35
Ja jsem pro saury - jak pise C32, ja nemam castle, nemam vlaky, (zatim) nemam bonanzu. Dejte mi sanci  :)

proc..??
je to jedina soutez..?? temat je nepreberne.. taky to vidim ta, ze si pockam na tema MOC technic.. a pak zacnu vymejslet.. resp. neco poslu..

taky nemam zadny castle/train/city/vikingy/space a pod.. takze nebrecim..

me napadlo takovy jednoduchy prirovnani..
jako sportovec se budes dozadovat zmeny pravidel hokeje, biatlony, fotbalu a ostatnich disciplin, protoze ty umis jen plavat.. a za kazdou cenu se chces prosadit..???

pokud se chces za kazdou cenu ucastnit vsech soutezi.. priprav se na jistou prumernost svych vytvoru (tzv. teorie UHO - univerzalni hneda omacka)

otaznik

Citace od: corelxt kdy 23.02.2006, 09:48:32
je to jedina soutez..?? temat je nepreberne.. taky to vidim ta, ze si pockam na tema MOC technic.. a pak zacnu vymejslet.. resp. neco poslu..

taky nemam zadny castle/train/city/vikingy/space a pod.. takze nebrecim..

me napadlo takovy jednoduchy prirovnani..
jako sportovec se budes dozadovat zmeny pravidel hokeje, biatlony, fotbalu a ostatnich disciplin, protoze ty umis jen plavat.. a za kazdou cenu se chces prosadit..???

S tím se nedá nic než souhlasit!

Raistlin M

coreltxt+otaznik: Smajlík na konci vámi komentovaného příspěvku mi napovídá cosi o nadsázce téhož. Proč hned taková stěrka?  ;)

Já jsem pro tu minifig action, bo se tam dá dát i trocha kostek a to by neměl být problém pro nikoho.  :)

mph1

Diky Raiste, samo, ze to byla nadsazka.

Ja jenom nevim, co jim na tech saurech (potazmo kratke soutezi) vlastne vadi  ???

Jarmila

Tak udělejte dvě souběžné "soutěže". Jednu do příští soboty do půlnoci na téma "saury" a druhou déledobější na téma "Minifigové v akci". To by neměl být problém.

A další kolo soutěže by mohlo být na téma Bionicle.  :o :o :
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

mph1

Citace od: Jarmila kdy 23.02.2006, 11:36:59
Tak udělejte dvě souběžné "soutěže". Jednu do příští soboty do půlnoci na téma "saury" a druhou déledobější na téma "Minifigové v akci". To by neměl být problém.

Skoro presne to psal Colonel32. Proto opakuji - co jim na tech saurech (potazmo kratke soutezi) vlastne vadi  ???

PS: Nebude-li soutez, porad muzeme sve vytvory davat do fora. Spis mi slo o to porovnani a napady, co se s temi potvorami da delat. Vse pohromade, s danymi pravidly, k porovnani  :P

Jindroush

Já vám nerozumím. Navrhněte témata, C32 udělá (ze všech) anketu, hlasujte, C32 vyhlásí na základě hlasování soutěž, soutěžte. Komu se vybraná soutěž nebude líbit, nesoutěží.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

TomG

#127
Citace od: Jarmila kdy 23.02.2006, 11:36:59
Tak udělejte dvě souběžné "soutěže". Jednu do příští soboty do půlnoci na téma "saury" a druhou déledobější na téma "Minifigové v akci". To by neměl být problém.

A další kolo soutěže by mohlo být na téma Bionicle.  :o :o :


Nezapomen poznamenat, ze ucast v soutezi Bionicle bude povinna:)

Ja osobne jsem navrhoval volne tema jen s tim rozdilem, ze se urci povolene typy a pocty kostek, nejlepe takove jake ma vetsina lidi a jedno jake barvy. Neni nutne vyuzit vsechny kostky, ale nesmi byt pouzite jine a omezeni jste pak uz jen vlastni fantazii.
Only the best can survive.

otaznik

Nechápu, co tady pořád brečíte? Zakazuje snad někdo soutěž s dílama z pudinků? Já jsem jen napsal svůj názor, co si o tom tématu myslím, jestli soutěž na to téma bude nebo ne je mi absolutně jedno.
To samý platí o tématech, pokud se mi téma nelíbí nebo na něj nemám kostky, tak se toho kola soutěže nezúčastním. Ale to neznamená, že tady budu vyvádět, že je to nespravedlivý, že se nemůžou účastnit všichni, že tomu chbí tahle kostka, tomu jiná atd. atd.
Kdyby to bylo na mě, tak by jeden pověřený člověk vyhlásil každého 1. v měsící novou soutěž podle svého nápadu a byl by klid.

Raistlin M

Citace od: Jindroush kdy 23.02.2006, 12:09:40
Já vám nerozumím. Navrhněte témata, C32 udělá (ze všech) anketu, hlasujte, C32 vyhlásí na základě hlasování soutěž, soutěžte. Komu se vybraná soutěž nebude líbit, nesoutěží.
To už jsem navrhoval někde mnohem níže....anketu. :)

Jarmila

Tak návrhy: Zimní olympijské hry
                    Jaro je tady
                    Staré pověsti české

Kdo má další mimo již zmíněných "saurů" a "Akční scény"?
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

J_BOB

vesimho by bola fajn vesmirna lod
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

corelxt

Citace od: Raistlin M kdy 23.02.2006, 11:25:44
coreltxt+otaznik: Smajlík na konci vámi komentovaného příspěvku mi napovídá cosi o nadsázce téhož. Proč hned taková stěrka?  ;)

Já jsem pro tu minifig action, bo se tam dá dát i trocha kostek a to by neměl být problém pro nikoho.  :)

mnou vybrany koment jeden z nekolika, ktery furt resily pravidla..
je to mysleno obecne na vsechny, ktery se furt rejpaly v h***** (pardon, ve smyslu pravidel)

Poco

Ja nechapem preco sa o tom tolko diskutuje. Chcete stavat a sutazit, alebo donekonecna rozoberat tema? Ved cim skor ja jedno skonci, tym skor sa druhe zacne, nie? Ja osobne sa neviem zucastnit nicoho okrem pirates a technic, ale hlasujem za nejake castle tema. Nech sa vsetci ti "kastlari" predvedu.  ;)

corelxt

Citace od: Poco kdy 23.02.2006, 12:57:54
Ja nechapem preco sa o tom tolko diskutuje. Chcete stavat a sutazit, alebo donekonecna rozoberat tema? Ved cim skor ja jedno skonci, tym skor sa druhe zacne, nie? Ja osobne sa neviem zucastnit nicoho okrem pirates a technic, ale hlasujem za nejake castle tema. Nech sa vsetci ti "kastlari" predvedu.  ;)

asi tak nejak ;))

Jarmila

Citace od: Jarmila kdy 23.02.2006, 12:28:50
Tak návrhy: Zimní olympijské hry
                    Jaro je tady
                    Staré pověsti české

Kdo má další mimo již zmíněných "saurů" a "Akční scény"?

Přidávám: Válka světů, Setkání třetího druhu

Asi další kolo nebude :'(
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

J_BOB

teraz ma napada.....AREA 51  8)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

werrac

Aby tu bylo neco konstruktivniho, vitezum nasledujiciho kola (1., 2. 3. misto) venuji cast ceny, dvere s ramem (5x,3x,1x), viz ma nabidka :-) :-) :-) :-)

Colonel32

pudinkova soutez vytvorena. Bude trvat pouze tyden, mezitim se dohodneme na dlouhodobe soutezi. Predstavujte sve navrhy (do stredy), i se zakladni predstavou o tom, jaka by mela mit soutez pravidla. streda az ctvrtek bude hlasovani, patek doladeni pravidel, nova soutez vypsana v patek vecer, akorat co budou koncit pudinky

Colonel32

JAK chcete zitra vyhlasovat nejakou soutez, kdyz tu ani nemam zadne navrhy temat?

Raistlin M

Citace od: Colonel32 kdy 02.03.2006, 18:31:05
JAK chcete zitra vyhlasovat nejakou soutez, kdyz tu ani nemam zadne navrhy temat?
Stačí trochu zkouknout tento thread.... ;) Návrhů je dost...minianketka to dořeší. :)

Llevelyn

Návrh už zde proběhl, a byl  vcelku kladně přijat.. akční dioráma s minifigama..

A co si myslíte, že už tejden promejšlím?  >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

J_BOB

a co ine navrhy? bola tu aj vesmirna lod, stretnutie 3 fruhu a ine ktore si nepamatam  >:(
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Colonel32

Citace od: Raistlin M kdy 02.03.2006, 18:34:27
Citace od: Colonel32 kdy 02.03.2006, 18:31:05
JAK chcete zitra vyhlasovat nejakou soutez, kdyz tu ani nemam zadne navrhy temat?
Stačí trochu zkouknout tento thread.... ;) Návrhů je dost...minianketka to dořeší. :)

Rikal jsem, ze bych to od autora chtel i s nastinem pravidel, at lidi vi, do ceho by se slo

Llevelyn

Akční dioráma, tedy minifigové v akci, min. 15 panáků..ty snad má každej..s pozadím, /když spartakiáda tak s tribunama  ;D ;D/, podložka min.32*32...min dvě strany zastavěné kulisou...má někdo ještě něco? :P
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

Aki

Ještě bych povolil několik dioramat od jednoho autora, za předpokladu že nepoužije žádný díl (tedy i paňácu) 2x. A povolil bych profilovanou podložku o stejných rozměrech.

betakaroten

#146
Už jsem to tu sice nastiňoval, ale teď oficiálně:

Návrh: Variace
Autor: Betakaroten
Pravidla: Z dílů konkrétního setu* postavte něco jiného, než co je v návodu či na krabici. Můžete použít víckrát stejný set, ale už ne kombinaci více setů. Soutěžní příspěvek musí obsahovat číslo setu (s odkazem na Lugnet, Peeron nebo Brickset) a údaj, kolikrát je daný set použit. Doporučuje se pokud možno přiložit i obrázky všech "oficiálních" modelů (foto přední & zadní strany krabice, návod, Peeron, Brickshelf) - pokud nejsou k dispozici, nevadí (stejně to zkontroluju ;D).
Podmínkou účasti není vlastnictví setu - kdo chce, může použít CAD a přiložit zdrojový soubor. Má to ale úskalí: v knihovně LDRAW nejsou všechny existující díly a podle mě se také špatně sleduje, jestli použité díly odpovídají inventáři setu.
Povoleny jsou maximálně 3 modely od každého autora, ať už ze stejného nebo různých setů, budou soutěžit odděleně.

*) Co je to set? Pro účely soutěže platiž tato definice: Set je množina dílů LEGO, kterou pořadatel soutěže uzná jako set 8) a která má kromě toho svoje katalogové číslo a alespoň jeden model, který obsahuje většinu dílů dané množiny.
Z toho plyne: pokud má být soutěžním setem např. Basic, kde po sestavení oficiálního modelu zbude hromada nepoužitých dílů, musí soutěžní model obsahovat většinu dílů setu.

Pokud tento návrh projde, jsem ochoten ujmout se úlohy pořadatele (tj. nebudu se účastnit, postarám se o hromadné anonymní zveřejnění příspěvků, pokusím se dohledat oficiální modely, na požádání vyrenderuji CAD model ...)

Raistlin M

mrkef: To je vlastně rozšířené téma, alá : "Pytlik s pudinkem"

otaznik

Nejdřív schvalte téma, pak napíšu pravidla (pokud tedy vyhraje můj návrh na akční scénu - tedy spíše bych to nazval "zachycení pohybu").

Colonel32

jeste pripada v uvahu Medieval MOC - stredoveka kreace.

Cokoli, od velkeho hradu, po jednu mistnost, minifig meritko. S figurkama, s vybavenim, proste co nejkvalitneji zpracovane... muselo by se tedy jednat o budovu nebo cast budovy, ale samozrejme muze byt i nejaka krajina v okoli.

Nikde neni receno, ze hrad musi byt cerny nebo sedy... a dily z Hairyho Plottera se urcite taky budou hodit.

delku souteze bych videl tak na 4 tydny, at maji lidi dostatek casu rozmyslet i realizovat (a ti nejextremejsi i nakoupit dily)