CZ TESCO

Založil pasin11, 25.09.2012, 21:30:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 3 Hosté prohlíží toto téma.

Faire

#300
Jak nemám vůbec nic pro sekundárnímu trhu jako takovému, tak tohle hromadné vykoupení akce mě štve.

Edit: v KrPoli akorát battle packy za 320,- (nekoukal jsem se, jestli tam jsou nové), mírně slevnění droidi, Darth Vader, nějaké věci v Ninjago.

Foton

V Olomouci Duplo i jiné (hlavně SW) viz fotky z dnešních cca 17:30 https://goo.gl/photos/QTV4P3jKe6E4DP847
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

blackjoe

V Plzni to samé  :'( , zlevněné jenom dva Starwars battle packy za 320,-  pár kousků Ninjago a Duplo.

korca

Tesco Dornych 21022 za 400 Kc.

stricekfido

Tesco Klatovy- duplo, starwars, friends a creator i nejake city, vse 50% dolu.

Technic už jsem vybral

Freddy157

Brno Dornych - byl jsem tam v den kdy zaclo, ale az kolem pate. Nicmene slusna cast tam jeste byla. Meli tam i figurky 12. serie, tak jsem taky zacal pokukovat po nich a premyslel jaky mam limit na karte. V tu ranu, asi tim ze koncilo v praci vice lidi se kolem mihnuli tak tri starsi typci a probrali modulary a dalsi veci, tak jsem nevahal a taky si vzal co me zaujalo, stihl jsem Tydirium, AT-AT (krabice s dirou a hodne omlacena, ale obsah v poradku), Detektivni kancelar (2000,-) a Architecture studio. Dalsi sety me bud moc nezaujaly a v architecture setech se moc nevyznam. Dalsi den jsem se tam vydal znova, to uz tam nebylo skoro nic, vzal jsem 21011 a 21022 na dily a nahmatal jsem si v klidu co mi chybelo z 12. serie CMF. Bohuzel tam uz nebylo 21017, coz jsem doma zjistil je docela slusny set na dily i prodej.

Shrnul bych to asi tak, ze clovek nesmel zavahat.

juraj

Tak to máte pekne zásobene Tesco. U nás modulary asi schovali, cenovky neboli nikde. alebo to niekto pobral rovno s precenovanim.

Klaj

Zlín Centro. Vše zajímavé již vyprodáno. Zůstalo tam nějaké Ninjago a kupa Dupla.
Draco dormiens nunquam titiliandus

juraj

Nemá niekto navyše Super Heroes - 76013 -  joker steamroller ?

stricekfido

koukal jsem a u nás bohužel není.
Byl jsem i v Tescu v Písku a tam skoro nic


Mr. Cube

Tesco Havířov taky probrané :/ , First Order Snowspeeder okolo 7 kil, viděl jsem battle-packy za 319,-, jen Imperial Troop Transport za 199,-  (pokud jsem se nespletl, takže kdo by chtěl REBELS stormíky, tak ať tam běží...), jinak 20% slevy na Droid Escape, Hoth Attack a pak tam byly v akci sety jako Ezrův kluzák nebo Skyhopper.

Globus - Rey´s Speeder za 430,- a Imperial Troop Transport taky za 199,-, FO Snowspeeder za 999,-.

Tommi

#311
Tesco Frýdek Místek Příborská
42049 za 599
21119 za 299
10696 za 449

minifigurky žádné, bral jsem poslední z 14s za 35kč

honzicek22

Kdyby se náhodou hnal někdo do toho FM vemte mi tam prosím po 1ks těch Disney zvířátek.

danyboy

Citace od: honzicek22 kdy 21.04.2016, 20:46:43
Kdyby se náhodou hnal někdo do toho FM vemte mi tam prosím po 1ks těch Disney zvířátek.

Jestli bych také mohl požádat, ale to už je asi zbožné přání, tak ten Nexo velký hrad, popřípadě druhý kus těch disney zvířátek. :-*

Kuba

Citace od: danyboy kdy 21.04.2016, 20:58:50
Citace od: honzicek22 kdy 21.04.2016, 20:46:43
Kdyby se náhodou hnal někdo do toho FM vemte mi tam prosím po 1ks těch Disney zvířátek.

Jestli bych také mohl požádat, ale to už je asi zbožné přání, tak ten Nexo velký hrad, popřípadě druhý kus těch disney zvířátek. :-*

Kurňa, dnes jsem jel kolem a ani mě nenapadlo se tam stavit. Ten Nexo hrad bych vzal za tu cenu taky   ;) No bohužel, snad někdy jindy.   

brutus

#315
Vcera jsem se zasel podivat do Letnan - 50% bylo na 1 Bionicle blistr a jeste na nejakej malej set (uz ani nevim co). Neprislo mne to vyprodane - regaly byly zaplnene, nikde zadna cenovka bez zbozi.

Kamarad skocil vecer po ceste domu na Andel a v podstate totez - nejaky Bionicle a jeden SW pidi-set.
On navic jeste odchytil prodavacku a ta mu potvrdila, ze tam zadne dalsi slevy nemeli a ona sama si musela zajet do Maje...

Docela by mne zajimalo podle jakeho klice TESCO ty slevy dela.... prijde mne to ze v kazdem obchode je sleva na neco jineho, nema to nic moc spolecneho s likvidaci starych zasob, protoze jsou tam jak nove tak starsi sety... v kazdem pripade z 3 velkych PRG obchodu melo tentokrat realne smysl zajit jen do Maje - pokud to clovek stihnul do stredy dopoledne.

Miketuk

Já jsem byl ještě v Tesco Eden a tam taky pouze bionicle a sw 20%. V 50% slevě ani jeden set.

stricekfido

já jsem ještě dnes navštívil Tesco Extra V Plzni na Borech.
Slevy v regálu nebyly avšak při důkladné prohlídce jsem našel pár setů v zadních regálech. Byly to nějaké starwars sety menší. Avšak značná část už byla prič. Takže doporučuji hledat píše mimo oddělení hraček.
Byl jsem celkem v 5ti obchodech a všude jsem nalezl slevy 50%. Avšak nejbohatší nabídka byla (a stále je!)  v domovských Klatovech

Klaj

Vyskov spousta SW za 50%. Pobral sem co sem unesl ale este tam zustalo ☺
Draco dormiens nunquam titiliandus

Klaj

Tak sem dnes zase vyrazil na lov, kdyby nahodou..

Vyskov - naprosto nic. Vse v akci prodano, regaly prazdne.
Kromeriz - naprosto nic, ale vtipna historka. meli tam kupu polybagu (tipuju wave 3 nebo 4) s cenovkou 999,-  >:D Na informacích zjistili,. že některé jsou v systému za 99 a některé vůbec. Po zdlouhavém vysvětlování se mi povedlo koupit 5 kousků co mi chybělo do sbírky. Přestože, prý co není v centrálním systému, se prodávat nesmí. Evidentně už ta centralizace leze lidem na mozek, když se neprodává to co je v regálu, ale co je v systému.

A to nejlepší nakonec
Zlín (Centro) - Doplnily zásoby. Evidentně měli eště dost věcí ve skladu, převážně SW.  Za 50% tam bylo např 75082-1: TIE Advanced Prototype, 75100-1: First Order Snowspeeder, 75081: T-16 Skyhopper nebo 75048: The Phantom. + Různé staré battlepacky. A asi 10x 75090-1: Ezra's Speeder Bike.
Velké krabice sem pokoupil, malé a střední tam ještě jsou.

Mimo sw tam bylo/je za 50% 70803-1: Cloud Cuckoo Palace či různé Ninjago sety. Takže pokud buete mít dnes cestu kolem, zkuste štěstí. regály byly narvané, takže třeba ještě něco i doplní.

Paní u pokladny se na mě dívala podivně, když už sem plníl třetí tašku legem, ale stálo to za to. Sbírka se mohutně rozrostla a za 50%.  :)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Tomik

Já se byl podívat v pátek v Tescu v Praze na Zličíně a měli tam ve slevě akorát pár Bioniclů. Zajímavé je, že sety, které byly v jiných pobočkách Tesca za polovic, tady byly za plnou cenu...
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Faire

Brno Dornych nic (podle očekávání), válí se tam nějaké CMF 12 za 69,-, jinak klasické slevy, za 50% tam zůstalo nějaký menší bionicle set. To by mě zajímalo, jestli je to v tom Zlíně úlet, nebo se bude doplňovat i jinde.

davroman

Citace od: Tomik kdy 25.04.2016, 12:28:37
Já se byl podívat v pátek v Tescu v Praze na Zličíně a měli tam ve slevě akorát pár Bioniclů. Zajímavé je, že sety, které byly v jiných pobočkách Tesca za polovic, tady byly za plnou cenu...

Doporučuju u setů, které jsou někde ve slevě a jinde za plnou cenu, ověřit cenu na čtečce - kontrole cen.  ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Klaj

Citace od: Davroman kdy 25.04.2016, 12:41:50
Citace od: Tomik kdy 25.04.2016, 12:28:37
Já se byl podívat v pátek v Tescu v Praze na Zličíně a měli tam ve slevě akorát pár Bioniclů. Zajímavé je, že sety, které byly v jiných pobočkách Tesca za polovic, tady byly za plnou cenu...

Doporučuju u setů, které jsou někde ve slevě a jinde za plnou cenu, ověřit cenu na čtečce - kontrole cen.  ;)

Rozhodne, nebo s tim primo zajit na informace v prodejne. Oni obcas sami nevi kolik to ma vlastne stat, dokud jim to nerekne "centralnI system" a cedulky sou casto spatne (viz moje dnesni zkusenost s polybagy za 999,-  ;D)
Draco dormiens nunquam titiliandus

Miketuk

Citace od: Davroman kdy 25.04.2016, 12:41:50
Doporučuju u setů, které jsou někde ve slevě a jinde za plnou cenu, ověřit cenu na čtečce - kontrole cen.  ;)

Zkoušel jsem u Ninjaga, které bylo v jednom Tescu ve slevě. Bohužel jinde to hlásilo plnou cenu.

davroman

Citace od: Miketuk kdy 25.04.2016, 14:30:02
Citace od: Davroman kdy 25.04.2016, 12:41:50
Doporučuju u setů, které jsou někde ve slevě a jinde za plnou cenu, ověřit cenu na čtečce - kontrole cen.  ;)

Zkoušel jsem u Ninjaga, které bylo v jednom Tescu ve slevě. Bohužel jinde to hlásilo plnou cenu.

Já měl v HK cca 50% úspěšnost, sety Speed Champ. a City.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

ElvensmithCZ

O víkendu Tesco Pardubice:
Wookie Gunship 1024,-; First order TIE 999,-; TIE advanced prototype 699 TIE advanced prototype. Tyto jsem vzal.

Měli tam ještě dole v boxu u drogérie AT-DP za 899 a nahoře v hračkách v 50% Ezra speeder bike, Skyhopper, AAT, Kashyyk troopers a Ninjago 70736 Útok draka Morro za 999. Zbytek drobnosti, pro mne nezajímavé (duplo atd.)

Zajel jsem ještě do 2x TESCA v HK (OD a hypermarket) a tam až na pár malých setů nic.

Jinak ty 50% slevy jsou celkem fajn, ale dle předpokladu počítány z katalogovky. Kdo by to za ní koupil, např to FO TIE za 2000 :).

Klaj

Citace od: ElvensmithCZ kdy 25.04.2016, 20:33:58
O víkendu Tesco Pardubice:
Wookie Gunship 1024,-; First order TIE 999,-; TIE advanced prototype 699 TIE advanced prototype. Tyto jsem vzal.

Měli tam ještě dole v boxu u drogérie AT-DP za 899 a nahoře v hračkách v 50% Ezra speeder bike, Skyhopper, AAT, Kashyyk troopers a Ninjago 70736 Útok draka Morro za 999. Zbytek drobnosti, pro mne nezajímavé (duplo atd.)

Zajel jsem ještě do 2x TESCA v HK (OD a hypermarket) a tam až na pár malých setů nic.

Jinak ty 50% slevy jsou celkem fajn, ale dle předpokladu počítány z katalogovky. Kdo by to za ní koupil, např to FO TIE za 2000 :).

Porad sou to super slevy. Napr ten FO TIE jen tise zavidim. je to uzasny set a za ty penize....
Draco dormiens nunquam titiliandus

Futurion

Byl jsem se podívat na Kladně, kdyby náhodou, a tam ani ťuk. Jen u Dupla nějaké 20% slevy, tj. stejné jako normální ceny na eshopech.

Ravenhorn

Já o víkendu byl v Tesco Anděl a Letňany a kromě jednoho setu Ninjago, nikde nic ve slevách. Hlavně už tam nikde ani neměli žádné starší sety SW.

Jak rád bych chtěl tento set Ezra speeder bike za nějakou super cenu (například těch 50%), ale nedaří se sehnat. Kdyby náhodou někdo měl možnost s tím, že si to můžem předat v Praze, nebo tento víkend budu v Brně.

:-)
Castle, Pirates a Star Wars.