Armády

Založil Colonel32, 30.08.2006, 16:31:07

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Izmael10

Predstavujem svoju Rímsku armádu.

Aktuálny stav:
27 Rimanov
8 pomocných jednotiek

danyboy

Pěkná sbírka.

kilhor

Citace od: Colonel32 kdy 12.04.2012, 17:43:49
Dávám ke zvážení... protože do armád se to asi hodí nejvíc. Měl by někdo zájem postavit si armádu vojáků z Toy Story?



Mám otevřený hromadný nákup v obchode Brickland.pl
(http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=23061.msg165023#msg165023)

Nabízí možnost koupit torza po 7 kč, pokud se jich vezme alespoň 250. Uvědomte si ale, že jen zelené ruce se na BL prodávají od 6ti korun za kus. Takže takto by dvě ruce a torzo vyšly levněji než 2 ruce. (zelené ruce byly na letošním LB seznamu, ale Lego je zamítlo, důvod znám není)

Dále mají přilby, vhodné i na želvy - pokud se koupí alespoň 500 kusů, budou po 6ti korunách. Pokud se koupí alespoň 800, budou po 3. Takže každému kdo umí počítat musí být jasné, že koupit 800 kusů vyjde levněji než 500.

Dále je potřeba doplnit ruce správné barvy (light flesh nebo yellow. Light Flesh by v potřebném počtu šly sehnat po 5kč, žluté po 1,50kč). Hlavičky by si každý posháněl sám podle svého výběru (ať nemají všichni figové stejné).

Zelené nohy by v potřebném počtu vyšly na 4 kč/kus

Dejme tomu že kdo by nechtěl zelené ruce, mohly by se odprodat zájemcům o samotné ruce na stavbu kytek, po 2,5 kč/kus.

Pokud by se dohromady udělala poptávky na 500 figů, pak by jeden fig vyšel na:
2kč torzo + 4kč nohy + 5kč přilba = 11Kč. + ruce (3kč žluté nebo 10kč za light flesh) + hlava - ta ale silně závisí na tom, jak vzácnou hlavu zvolíte.

Ale opravdu by se dohromady musela vytvořit objednávka na těch 500 figů celkem.
Jsem přesvědčen, že lepší příležitost ke stavbě takové armády už v budoucnu nebude. (pokud se někdo nedostane k nějakým továrním zásobám - to se ale běžným smrtelníkům moc často nestává) 

Tahle objednavka zelene armady nevysla, ze? Vsimnul jsem si pozde, ze jo?


honzicek22

Pokud jí Colonel nekoupil tajně  ;D,  tak určitě nevyšla.

Colonel32

Citace od: honzicek22 kdy 08.07.2012, 22:42:19
Pokud jí Colonel nekoupil tajně  ;D  tak určitě nevyšla.

Ne, nedělejte si iluze.

honzicek22


Colonel32

Dobře, tak polák ještě nějaké zelené mužíky nahodil.

Akorát teda aktuálně nemá zelené nohy, jen torza a přilby. Tak pokud by se tu těch 500 kusů rozebralo, tak se to dá zorganizovat.

honzicek22

#37
V současné chvíli bych vzal klidně 100 ks.

Navíc jsem schopen (pokud nebude zase poštovné zdarma) pro minimalizaci nákladů zaplatit přímo v PL a převzít balík na polské adrese.

Mart

Pár vojáčků jsem koupil a armáda vypadá docela dobře  ;D 
PS:Nemá někdo na prodej za rozumnou cenu samopaly ze SW

Izmael10

Mohol si im dať ešte žlte ruky.

otaznik

V moderní armádě (pokud to má být) nosí vojáci rukavice.

Colonel32

Tohle imho odpovídá spíše americké armádě za druhé světové války, ne? Případně do nějaké "Války světů" v době Wellsova rozhlasového vysílání.

Zoufalec

Citace od: otaznik kdy 27.07.2012, 15:47:00
V moderní armádě (pokud to má být) nosí vojáci rukavice.

A velmi rádi a velmi často si je sundávají.

otaznik

Citace od: Zoufalec kdy 27.07.2012, 16:42:56
A velmi rádi a velmi často si je sundávají.
Ale tohle je fotka přehlídky, to by si je určitě nechali.

Zoufalec

Citace od: otaznik kdy 27.07.2012, 20:18:41
Citace od: Zoufalec kdy 27.07.2012, 16:42:56
A velmi rádi a velmi často si je sundávají.
Ale tohle je fotka přehlídky, to by si je určitě nechali.
Dejme tomu...přesto si myslím, že v MOCu budou vypadat lépe figy se žlutýma rukama - budou takoví méně "tojstoráčtí".

peter

Já bych především, než barvu rukou, řešil ta auta. V současné podobě to jsou jen obyčejná setová vozítka. Chtělo by to "zMOCařit" aby vypadala víc skutečněji ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Izmael10

Predstavujem svoju menšiu Vikingskú armádu.

Aktuálny stav:
25 Vikingov