700 stavebnic Lega

Založil Mičánek, 28.05.2006, 01:50:34

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Mičánek

Po posledním nákupu u Legáčka jsem překročil 700 kusů Lega ve sbírce. Jsou to stavebnice všech velikostí a žánrů. Do sbírky počítám zásadně jen stavebnice s originálním plánkem (když je ke stavebnici přiložen) nebo originální balení s přiděleným firemním kódem a jen jeden kus.  Dalších cca 250 stavebnic které mám 2x a vícekrát (nejvíce mám doktorů č.7267, asi 50 kusů) nejsou do sbírky započítány. První stavebnici jsem  koupil synovi před 6,5 roky. Chtěl jsem připojit přílohu ale soubor s příponou .xls mi to nevzalo. Jestli chcete vidět úplný seznam mojí sbírky stavebnic i postaviček, tak je  na mojí www stránce http://mojelego.wz.cz/.

***Banana.com

Pročetl jsem si to, a je to opravdu impozantní sbírka...120 stavebnic za rok, tzn. jednu každé tři dny, tomu se říká opravdový AFOL  ;D

Colonel32

kdepak AFOL, to uz je FETIS  ;D

Kubos.cz

Já jsem jeho sbírku viděl na vlastní oči....opravdu něco super

Pepan

Wow  :D Musím říct, že to už je teda slušná sbírečka, nejspíš bys trumfnul kde jaký hračkářství  ;D

Tadeas

No naše hračkářství by určitě trumfnul.......máme tam jenom Mega Blok

Pepan

Citace od: Tadeas kdy 21.11.2006, 17:02:17
No naše hračkářství by určitě trumfnul.......máme tam jenom Mega Blok

Tak to to asi nebude možné považovat za pořádné hračkářství, když tam chybí LEGO...  ;D

Tadeas

No ,je to spíš papírnictví.....jenom tam mají nějaké nekvalitní hračky. Ale stejně LEGO objednávám nebo kupuji ve specializovaných obchodech.