Alienova sbírka pirátských lodí

Založil Alien, 29.11.2009, 21:14:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Alien

Konečně se mi včera podařilo zkompletovat sbírku pirátských lodí, tak jsem se rozhodl, že se s vámi o tu krásu podělím  :wink: :



6285 - Black Seas Barracuda: jedna kostka je místo žluté černá, jinak kompletní bez krabice a bez návodu
6286 - Skull's Eye Schooner: kompletní s návodem, bez krabice
6289 - Red Beard Runner: kompletní s návodem, bez krabice
6243 - Brickbeard's Bounty: kompletní s návodem i krabicí



stomcova

Gratuluji k příspěvku a ke sbírce LEGO Pirates.  Jen tak dál. Jen by nás také zajímalo více napsat konkrétní čísla setů a stav setů ve sbírce. Např. sety jsou kompletní, s krabicema, jsou nejsou figy.
Ale jinak pěkná sbírka tohoto tématu.
Batman, forever...

Alien

Díky. Přidal jsem pár základních údajů. ;)

salahadin

komplet pirátské lodě sice ještě nemáš (chybí ti 6268, 6289, 6250), ale jinak je to moc pěkné, hlavně, že máš lodě kompletní. Jen tak dál, piráti jsou mé nejoblíbenější téma :-)
"Správný LEGO fanoušek nosí legíny, nůž z legované oceli a jmenuje se Legolas:-)"

Alien

Citace od: salahadin kdy 14.12.2009, 17:51:17
komplet pirátské lodě sice ještě nemáš (chybí ti 6268, 6289, 6250), ale jinak je to moc pěkné, hlavně, že máš lodě kompletní. Jen tak dál, piráti jsou mé nejoblíbenější téma :-)
JJ no, myslel jsem kompletní sbírků velkých/hlavních pirátských lodí (6289 mám - je na i na fotkách;)). A na 6268 si pomalu brousím zuby :).

salahadin

Citace od: Alien kdy 16.12.2009, 23:39:19
Citace od: salahadin kdy 14.12.2009, 17:51:17
komplet pirátské lodě sice ještě nemáš (chybí ti 6268, 6289, 6250), ale jinak je to moc pěkné, hlavně, že máš lodě kompletní. Jen tak dál, piráti jsou mé nejoblíbenější téma :-)
JJ no, myslel jsem kompletní sbírků velkých/hlavních pirátských lodí (6289 mám - je na i na fotkách;)). A na 6268 si pomalu brousím zuby :).



Jee, to jsem se spletl, 6289 máš, nevím, nad čím jsem přemýšlel. Mně taky ještě chybí ta malá loďka 6250, ale i když je vcelku raritní, tak se mi vůbec nelíbí, shánět ji nebudu cíleně. A vojenské lodě nemáš?
"Správný LEGO fanoušek nosí legíny, nůž z legované oceli a jmenuje se Legolas:-)"

Alien

JJ 6250 není příliš povedená a navíc je poměrně dost drahá. Jinak vojenské lodě nemám, sbírám pouze piráty.

Filipkod

#7
Citace od: Alien kdy 17.12.2009, 23:02:14
JJ 6250 není příliš povedená a navíc je poměrně dost drahá. Jinak vojenské lodě nemám, sbírám pouze piráty.
škoda mohla by to byť pekná vojna ale k veci   :D veľmi pekná zbierka a premna dosť vzácna  ;D
Nech vás lego sprevádza !

Matošo

Super !

Piráti jsou moje slabost !

Vlastně kvůli nim jsem se letos v květnu vrátil k Legu...  >:D
Sice se moje sbírka poměrtně rychle rozrůstala (ono když máte těch setů 5 ze 70, tak to není zas takový problém...), ale lodě v takovém stav ještě nemám ... (chybí mi 6289 a k 6285 mi chybí půlka plachet, ale zase mám 6271 a  6274...).

Každopádně blahopřeji k parádní sbírce pirátksých skvostů !

salahadin

Citace od: Matošo kdy 19.12.2009, 01:28:00
Super !

Piráti jsou moje slabost !

Vlastně kvůli nim jsem se letos v květnu vrátil k Legu...  >:D
Sice se moje sbírka poměrtně rychle rozrůstala (ono když máte těch setů 5 ze 70, tak to není zas takový problém...), ale lodě v takovém stav ještě nemám ... (chybí mi 6289 a k 6285 mi chybí půlka plachet, ale zase mám 6271 a  6274...).

Každopádně blahopřeji k parádní sbírce pirátksých skvostů !



Pro mě jsou taky piráti ti nej, nej...však se o ně spolu občas pereme na aukru :-) ale k věci, ty vojenské lodě jsu také skvělé, já mám také 6271, 6280 a 6274, škoda jen, že jsou oproti pirátským menší a mín vyzbrojené. V reálném střetu by neměly šanci. Ono se to ale změní s příchodem setu 10210 :-)
"Správný LEGO fanoušek nosí legíny, nůž z legované oceli a jmenuje se Legolas:-)"

Alien

Citace od: Matošo kdy 19.12.2009, 01:28:00
Super !

Piráti jsou moje slabost !

Vlastně kvůli nim jsem se letos v květnu vrátil k Legu...  >:D
Sice se moje sbírka poměrtně rychle rozrůstala (ono když máte těch setů 5 ze 70, tak to není zas takový problém...), ale lodě v takovém stav ještě nemám ... (chybí mi 6289 a k 6285 mi chybí půlka plachet, ale zase mám 6271 a  6274...).

Každopádně blahopřeji k parádní sbírce pirátksých skvostů !
Tak to máme podobný příběh. Já se díky pirátům také vrátil letos, asi po 7 letech, k legu.  ;) Každopádně díky všem za pochvalu mé sbírky.