6080

Založil Jindroush, 15.10.2005, 11:41:43

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Jindroush

Tady je vidět, k čemu se hodí řezat baseplates  ;)
Hrad 6080 totiž používá lehce nestandardní rozměr 16x22, takže člověk buď musí vysypat dost penízků na nákup na BL (plates nejsou až tak drahý, ale mají je jen v pár obchodech, takže se prodraží poštovný) nebo koupit na BL/Ebay celý hrad, což nedělám, protože nemůžu nic novýho nakupovat  ;)

Takže jsem si plates nařezal a zbytek jsem si vytahal ze svých krabic (výhoda sesypání všech stavebnic dohromady je zřejmá), takže mám téměř kompletní 6080 (až na sekerníky a šedej naviják)...
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

a plumes... nemas tam plumes...

Jindroush

Neříkal jsem ti už několikrát, že plumes a plastový/látkový díly považuju za nepoužitelný odpad?  ;D ;D ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

tak mi vsechny sve plumes prihod k tem dilum na beleni...

KLF

Asi sa tu ako stary LEGO maniak teraz ztrapnim, ale co je to to "plumes" ? :)
Terminated.

Colonel32

tak si jeste jednou prohledni fotku toho hradu... nechybi tam neco?

Micho

Nie je to niečo také ako ozdoba na helme - chochol, perie ? To mi ukázal slovník.

KLF

Aha, ano ! Ale az ked som to zrovnal s fotkou an Lugnete som to zistil ! ;) Heh... Darmo - Castle neboli a ani nie su mojim oborom. ;)
Terminated.

otaznik

Blééé, ten bílej provázek, to je tedy nechutný, pane velkovezíre! :-)

Jindroush

Nechutný, ale praktický. LEGO provázky nesnáším, děsně se třepěj. Tahle režná nit je o hodně lepčí.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

otaznik

Citace od: Jindroush kdy 17.10.2005, 15:22:05
Nechutný, ale praktický. LEGO provázky nesnáším, děsně se třepěj. Tahle režná nit je o hodně lepčí.

Ale vypadá strašně a její "zjev" předčí všechny negativa LEGO provázků (i když já si myslím, že jsou fajn).

muzzo

Určitě jde nabarvit na černo. Takhle to vypadá jako dentální nit

Colonel32

jeste hur...

Cavelon

Na tej stene vľavo to vyzerá ako koaxiálny zvod z antény. Už tam chýba iba tá anténa. ;D

Panther

Hrad je super, ale ta bílá nit je dost hrozná.  ;D  Alespoň ji zkus přebarvit na černo.  ;)

Jindroush

Ste nechutný detailisti. Brr.   8)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Colonel32

a ty si nechutne antidetailisticky... prezili jsme, ze tam nemas chocholy, ale ta bila nit, ta je fakt uchylarna...

Jindroush

Milý deníčku,

ani nevíš, jak jsem rád, že jsem se nikdy nestal sběratelem.

>:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

muzzo

Tohle nemá se sběratelstvím nic společného, tohle máš zato jakou laťku sis nastavil ;D

Jindroush

Jakou zase Laďku?

Je to hrad? Je.
Má funkční spouštěcí bránu? Má.
Jsou tam nějaký rytíři? Jsou.
Mám s tím nějakej problém? Nemám.

:P
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

betakaroten

Existujou i černý režný nitě! ::)

Jindroush

Citace od: betakaroten kdy 17.10.2005, 20:18:37
Existujou i černý režný nitě! ::)

Hned jak ji vyzkouším, dám vědět, zda se pomocí černý nitě zvedá brána lépe a radostněji.  :P
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Ravenhorn

Hned bych to bral! 6080 mi chybí ve sbírce. Jinak až na ty nítě taky nemám žádné výhrady.  :o
Castle, Pirates a Star Wars.

KLF

#23
;) Jindroushovi ide predpokladam o to, aby sa s tym dalo hrat, aby to bolo funkcne. A to v skutku je a bolo by aj keby tam bola fialova nit. To, ze my zberatelia na to uz pozerame inak, to je druha vec. ;)
Terminated.

Rob

Režná nit nerežná nit -  používal jsem ji taky a zavrhnul.

v rybářských potřebách koupíte šňůru na štiky, která je i černá.
Nad plamenem se dá zatavit, takže se netřepí (což mimochodem u LEGO provázků nejde :(
(aspoň myslím)

zvedá se to lépe a radostněji páč to má menší tření plus mi to nikdy nezapadlo do škvíry mezi kostkama, což se niti stávalo..

v každý galanterii (maj to i tady v Ústí, takže to už musí bejt fakt všude) se dá koupit roletová šňůra. Ta je sice o ždibec silnější, ale o ždibec levnější.

(klidně ať to C32 dodá k těm úpravám zničenýho LEGA, pokud to tam není - IMHO je ten jeho post bezva počin)
Rob