(Cizí) skladovací tipy

Založil eNTy, 09.06.2008, 10:48:38

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

eNTy

Evil Mad Scientist, který byl zde na fóru odkazován jako tvůrce originálních modů přináší zajímavé tipy na skladování Lega a minimalizaci skladovacích objemů.

Colonel32

cele tohle silene vedecke evidentne nebere v potaz fakt, ze nechavani kostek v secvaknutem stavu znacne zvysuje sanci praskani kostek...

eNTy

Citace od: Colonel32 kdy 09.06.2008, 11:48:15
cele tohle silene vedecke evidentne nebere v potaz fakt, ze nechavani kostek v secvaknutem stavu znacne zvysuje sanci praskani kostek...

To sem nevěděl. Ale je to celkem logické, nějaké pnutí tam musí být, jinak by to nedrželo pohromadě  ;)

Jindroush

To je blbýýýýýý, to se bude líbit  8)

Dostat od sebe plate 1x1 round je za trest a ještě si je budu dávat schválně do komínků...  ::)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Pepan

Citace od: Jindroush kdy 09.06.2008, 13:31:08
To je blbýýýýýý, to se bude líbit  8)

Dostat od sebe plate 1x1 round je za trest a ještě si je budu dávat schválně do komínků...  ::)

Rozdělávání by mohla být skvělá zábava na dlouhé zimní večery s pravděpodobným koncem v blázinci  ;D

Hana129

a i dohledání určitého typu dílků je daleko složitější  >:D. Měla jsem tak "uklízenou" část KW a je to hrozný  ::)

Jamesek

U technic bricků něco podobného používám, studless a piny mám rozdělené v kufřících (kdo byl na KTT ví). Protože "normálního-nontechnic" lega moc nemám a třídění do krabiček by se nevyplatilo, používám úplně stejný systém jako odkazovaný bláznivý vědec ;)
Plates 1x1 moc nepoužívám, takže rozdělávání mi problém nedělá ... jsou to takové hezké barevné komínky

Ale jak říkám, mít toho normálního lega víc (teď se to všechno secvakané vejde na jednu baseplate), okamžitě bych systém skladování asi změnil ;)

matny

Mňa takýto nepraktický spôsob skladovania napadol v rannej mladosti iba raz a naposledy, hlavne potom ako som zistil, že mám problém s rozdeľovaním plates.
Vlastne ani nešlo o skladovanie, ale o zapojenie jednotlivých typov kociek naskladaných na seba do procesu hry (stavby obchodného domu), čím som chcel dosiahnuť autentičnosť stavebného materiálu na stavbe.  :)


otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 09.06.2008, 11:48:15
cele tohle silene vedecke evidentne nebere v potaz fakt, ze nechavani kostek v secvaknutem stavu znacne zvysuje sanci praskani kostek...
Moje slova, takováto metoda u mě nemá šanci.  ;)

Valentin Dobrotivý

Citace od: xtepn01 kdy 09.06.2008, 12:22:20
Citace od: Colonel32 kdy 09.06.2008, 11:48:15
cele tohle silene vedecke evidentne nebere v potaz fakt, ze nechavani kostek v secvaknutem stavu znacne zvysuje sanci praskani kostek...

To sem nevěděl. Ale je to celkem logické, nějaké pnutí tam musí být, jinak by to nedrželo pohromadě  ;)

některé sety mám doma sestavené 25 až 30 let, aniž bych je kdy rozebral (třeba 360, 625 nebo 6970 atd) - ani jedna kostka nepraskla, ale je faktem, že některé z nich na sobě hůře drží