Buxville = městěčko u Barbuxy doma

Založil Barbuxa, 07.03.2007, 16:30:31

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Barbuxa

Moje malé městečko :), které je pořád ve výstavbě.

Bryk

Máš tam opravdu krásné starší sety. Městečko se mi velmi líbí.

Frco

pekne velmi az na ten hrad, ten sa mi tam moc nehodi. Ta poschodova garaz je perfektna, to je super set.

Barbuxa

Hrad -  bylo mi toho setu líto, že by tam nebyl...takže teď je to turistická atrakce pro minifigy z jiných měst :-)

První set, který jsem dostala jako malá, byl domeček :) http://www.peeron.com/inv/sets/6388-1, který vlastně může za vybudování městečka  ;D
Patrové garáže - to byla láska na první pohled, v katalogu:) a nakonec to pochopil i ježíšek, takže rok po domečku jsem dostala asi svoje největší lego.
Vlastně většinu věcí mám od dětství, až poslední dobou doplňuju další .... a asi to nemá ani konce  ;D

Časem dodám další fotky.

H0636

Hmm, pěkné. Závidím ti tu patrovou garáž s benzínkou. Ten hrad jsem pochopil hned jako atrakci. Nebál bych se toho začleňovat hrady do městeček.
Vždyť to může být takový tvůj Pražský hrad. ;D :)

Barbuxa

Tak tady je všechno moje lego:)

MwK

Citace od: Barbuxa kdy 07.03.2008, 11:46:02
Tak tady je všechno moje lego:)
To je slušné...teda hlavne tie staršie setíky sú super. :)
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

Zoufalec

A bacha na kriminalitu - nějak tam k hasičárně a nemocnici chybí policejní cokoliv... 8) Ale jinak velmi pěkné - patrovou benzínku mám taky.

Barbuxa

Citace od: Zoufalec kdy 08.08.2008, 04:06:30
A bacha na kriminalitu - nějak tam k hasičárně a nemocnici chybí policejní cokoliv... 8) Ale jinak velmi pěkné - patrovou benzínku mám taky.

vím, policejní stanice je první na seznamu budoucích nákupů  ;)