Kačer Donald - příloha

Založil Valentin Dobrotivý, 05.05.2012, 11:52:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Systematik

#60
Citace od: Ojík kdy 25.09.2012, 21:15:11
... Princezna: v aktuálním čísle (to jest jaké?) je všude kromě čelenky, hřebenu a spol. i 30105. ...
Je to číslo 10/2012,
ISSN (mezinárodní standardní číslo seriálové publikace) 1214-2956, EAN (čárový kód) 9771214295001
odkaz na EGMONTu ukazuje ještě starší číslo se zrcátkem bo co to je...

...a jak už tu bylo řečeno, druhá příloha (čelenka, hřeben, 2 sponky na blistru) má stejnou velikost
jako polybag, který tak není na první pohled vidět

Ojík

Citace od: Valentin Dobrotivý kdy 26.09.2012, 08:01:04
Nepíšeš - set 30500 neexistuje.

Vy víte, jak to myslím. ::)

Nicméně opraveno, díky za upozornění. Myslel jsem, že to je 30005, tak jsem se přepsal, i když to je nakonec 30105. Nějak jsem si to vsugeroval.
All work and no play make Jack a dull boy.

Bard

#62
Myslím, že tu ještě nebyl jmenovaný polybag Firemans Car (30001), který je v aktuálním čísle Kačera Donalda také variantní přílohou.

http://www.brickset.com/detail/?Set=30001-1

juraj

Prosím, ak niečo z toho uvidíte na Slovensku, píšte , kričte, volajte. Nerád by som zmeškal.

TUKE

Citace od: juraj kdy 03.10.2012, 22:32:58
Prosím, ak niečo z toho uvidíte na Slovensku, píšte , kričte, volajte. Nerád by som zmeškal.

Neboj sledujem to.... včera som bol pozrieť a zatiaľ Káčer Donald č. 18/12  :(

William

Citace od: Bard kdy 26.09.2012, 15:18:14
Myslím, že tu ještě nebyl jmenovaný polybag Firemans Car (30001), který je v aktuálním čísle Kačera Donalda také variantní přílohou.

http://www.brickset.com/detail/?Set=30001-1

Díky za info, kde jsi ho prosím viděl?

Bard

Citace od: William kdy 04.10.2012, 10:46:36
Citace od: Bard kdy 26.09.2012, 15:18:14
Myslím, že tu ještě nebyl jmenovaný polybag Firemans Car (30001), který je v aktuálním čísle Kačera Donalda také variantní přílohou.

http://www.brickset.com/detail/?Set=30001-1

Díky za info, kde jsi ho prosím viděl?
Koupil jsem ho v Intersparu v MB.

Ojík

V sobotu jsem se dostal do trafiky a Kačer Donald už není. To je škoda. Má někdo zkušenosti s objednáváním u distributora? Jak se to dělá? Princezna naštěstí pořád je, a tak jsem si jednu obstaral.
All work and no play make Jack a dull boy.

Scatman

Citace od: Ojík kdy 08.10.2012, 17:43:36
V sobotu jsem se dostal do trafiky a Kačer Donald už není. To je škoda. Má někdo zkušenosti s objednáváním u distributora? Jak se to dělá? Princezna naštěstí pořád je, a tak jsem si jednu obstaral.
Postup jak objednat starší čísla Kačera Donalda je zde. Jak jsem ale na jaře zjistil, většinou mají čísla maximálně tak z minulého roku, starší už opravdu ne. Ale i tak je vyřízení a zaslání úplně v pohodě.  8)

Meduin

Tak v aktuálním čísle Witch 11/12 je polybag  30101

William


rdk

Citace od: Meduin kdy 19.10.2012, 19:40:26
Tak v aktuálním čísle Witch 11/12 je polybag  30101

Bohužel ale nikoliv ve všech výtiscích...

William

Každopádně mohu potvrdit výskyt, v Praze jsem sehnal v první trafice 3 kusy.

Miketuk


Ojík

Kačera Donalda (kde byly nejméně čtyři různé druhy polybagů, každý chtěný tak třikrát) jsem nestihl, Princeznu mám jen jednu a zdá se, že už je nové číslo. A teď ještě Witch. To se to ale množí.

Podle popisku na stránkách Egmontu je tam mix dárků, čili Lego zase není všude?

Jinak když se ještě vrátím k tomu Donaldovi, díky Scatmanovi za návod. Věděl jsem, že to tu někde je, ale nechtěl jsem to hledat. Myslím, že necelý měsíc staré číslo tedy nebude problém, o nic staršího zájem nemám. Ale zajímalo by mě, jaké s tím máte zkušenosti? A také to, jestli jste třeba někdo žádal o konkrétní polybag, když jich bylo více druhů, jako tomu bylo teď. Je to reálné?
All work and no play make Jack a dull boy.

Rewolt

Citace od: rdk kdy 20.10.2012, 17:14:42
Citace od: Meduin kdy 19.10.2012, 19:40:26
Tak v aktuálním čísle Witch 11/12 je polybag  30101

Bohužel ale nikoliv ve všech výtiscích...
Zatím sem potkal 8 kousku a všude bylo lego. cena 69 CZK
It's a trap!

janeckar

Citace od: Ojík kdy 20.10.2012, 21:33:37
Kačera Donalda (kde byly nejméně čtyři různé druhy polybagů, každý chtěný tak třikrát) jsem nestihl, Princeznu mám jen jednu a zdá se, že už je nové číslo. A teď ještě Witch. To se to ale množí.

Podle popisku na stránkách Egmontu je tam mix dárků, čili Lego zase není všude?

Jinak když se ještě vrátím k tomu Donaldovi, díky Scatmanovi za návod. Věděl jsem, že to tu někde je, ale nechtěl jsem to hledat. Myslím, že necelý měsíc staré číslo tedy nebude problém, o nic staršího zájem nemám. Ale zajímalo by mě, jaké s tím máte zkušenosti? A také to, jestli jste třeba někdo žádal o konkrétní polybag, když jich bylo více druhů, jako tomu bylo teď. Je to reálné?

Mě odpověděli, že žádného Kačera Donalda s přílohou Lego už nemají, jelikož se všechno doprodalo na Slovensku - tohle mi poslali přímo z Egmontu. Přes Send.cz mi napsali, že ty čísla mají, ale neumí ovlivnit, jaký dárek přijde...

Ojík

Citace od: janeckar kdy 21.10.2012, 18:07:19
Mě odpověděli, že žádného Kačera Donalda s přílohou Lego už nemají, jelikož se všechno doprodalo na Slovensku - tohle mi poslali přímo z Egmontu. Přes Send.cz mi napsali, že ty čísla mají, ale neumí ovlivnit, jaký dárek přijde...

A to se ti stalo při objednávání tohoto čísla? Škoda...
All work and no play make Jack a dull boy.

paradisamaniak

Včera som si všimla, že na Slovensko prišla Princezna číslo 9. A okrem bežnej prílohy tam bolo pribalené aj DVD lego friends. Dosť ma to prekvapilo.

pecco

Tiež som čakal, že sa konečne objaví polybag v nejakom časopise. Už to nevidím nejak ružovo do budúcnosti.  :-\

juraj

Prečo? veď Donald má byť 20/12, princezná 10/12 a witch tiež príde(tento asi už mám kupený).

paradisamaniak

Ja si tiež myslím, a zároveň dúfam, že prídu, ved u nás je to neskôr. A ten witch mám chápať, že už je aj na SR alebo?

juraj


pecco

Presne ako som písal predtým. Všade len chrobáci  :P Ktoré trafiky si obehol juraj ?

oliver99


juraj

Witch 11/12 v predaji. Kusov dostatok. Obsah ako v CR.

Valentin Dobrotivý

Dnes jsem zahlédl na dvou pumpách Kačera Donalda s bagříkem 30151 a policejní vrtulérou, zřejmě 30014.

Zoufalec

Videl jsem i vodni skutr 30015

blindmelon

Potvrzuji. Dnes mi byl ráno neočekávaně v nákupu přinesen se setem 30015. :) Zdá se, že se dočkáme starších setů. Kéž by byl i astronaut 30016.
Hezký den, Blindmelon

havlik.jakub666

Citace od: blindmelon kdy 08.11.2013, 14:50:51
Potvrzuji. Dnes mi byl ráno neočekávaně v nákupu přinesen se setem 30015. :) Zdá se, že se dočkáme starších setů. Kéž by byl i astronaut 30016.
Astronauta se nedočkáš, neb nikdy nevyšel.
LEGO forever